Jump to content
pumex1

Pozdrawiamy sie :)

Recommended Posts

Pozdrowienia dla kolegi z którym z pół godziny temu porównywaliśmy momenty obrotowe na Świętokrzyskim :evil2:

To Ciebie obtrąbiłem podczas uczty Subaraka? ;)

Pozdrowienia dla białego (perłowego?) lanosa spotkanego wczoraj na Połczyńskiej przy węźle W-wa zachód. Szybka kiwka była :)

Pozdrawiam forka, kolor złoty lub podobny (ciemno było). Miejsce: Raszyn, ul. Zielona/Błotna, czarna świnia na lusterku była!

Nawet dwie :) Żona tam po mame podjechała

Pozdrawiam również, zdaje się że kolega mieszka na Zielonej ?

Dobrze się zdaje ;-).

Radziej S - chyba kupowałam od Ciebie breloki jakieś 2 tyg temu i wysłałeś mi jeden dodatkowy :). Dzięki :).

Pozdrawiam kierowcę srebrnej bug wanny na "słoickich" blachach ;), widzianej wczoraj na skrzyżowaniu Powstańców Śląskich i Radiowej około godziny 17:50 :). Nie widziałam świni, ale może to moja ślepota :). Auto bardzo ładne :).

Pozdrowienia dla kierownika pięknej Imprezy STi , w kolorze jedynym słusznym, z wściekłymi różowymi świnkami na lusterkach, napisem "Blue Devil" i logo 4T na tylnym spojlerze - zaparkowany pyszczek w pyszczek z białym Forkiem mojej żony i jedno miejsce obok mojego OBK-a na parkingu przed Leroy Merlin w Piasecznie ok. 16:30

@@Zula, exakly :). trochę musiałaś poczekać to dostałaś na osłodę ;-) pozdrówka

Pozdro dla miło burczącego czarnego Forka Turbo WE...., widziany dzis w Łodzi na Krzemienieckiej przed 18. Świnia na lustrze była.

Kierownik jakiś rozglądający się był :)

Edited by bmarcin

Pozdro dla Anakiskiego na autostradzie do Posen!

Edited by zamieszanie

Pozdrowienia dla zielonej MX5 ze świnką na klapie, widzianej na Sobieskiego po godz. 9 jadącej delikatnym poślizgiem na nawrotce ;)

CAM00644.jpg

Odpozdrawiam! :D

Witam

Pozdrawiam wszystkich kierowników i kierowniczki napotkanych wczoraj na trasie Olsztyn-Gdańsk-Olsztyn pomiędzy 8-15 godziną. A było kilka sztuk, ale nie widziałem żadnej kiwki.

sebxyz

Pozdrawiam niebieskiego GTka i zielonego Forestera na światłach Narutowicza/Krakowska którzy to robili sobie konkurs na głośniejszy wydech :)

Pozdrowienia dla kierowcy niebieskiego Outbacka/Legacy skręcającego dwa dni temu z Łopuszańskiej w Al. Jerozolimskie, świnia na tylnej szybie. Czailiśmy się dwa auta dalej.

@@Zula, exakly :). trochę musiałaś poczekać to dostałaś na osłodę ;-) pozdrówka

Dziękuję, choć nie potrzebowałam - wszyscy jesteśmy ludźmi a breloki są czaaadooooweee!! No ale obdarowałam kogo trzeba :). Pozdrawiam również :).

Pozdrowienia sprzed chwili dla zielonego OBKa na wysokości Biedronki w Konstancinie!

nie wiem czy forumowicz,ale jak coś to pozdrawiam "gebelsa" (GB) co zawitał do Bolesławca Forkiem z wiatrakiem :)

post-7758-0-53048100-1364582062_thumb.jpg

Pozdrawiam kierownika niebieskiej imprezy w al. jerozolimskich dziś na stacji BP około godziny 18:20 :) kiwka była :)

Pozdrowienia potrójne :

- Dobramagilla - z którym to powlekliśmy się Al.Niepodległości i dalej Puławską w kierunku Piaseczna ok. 15:00 - 15:30

- M@rcin z połowicą z którym obmachaliśmy się na Geodetów w Józefosławiu,

-Yacho - którego zielony Legac stał ok.21:00 przed apteką / przychodnią weterynaryjną na ul. Łabędzia - Piaseczno

Edited by MForbi

Pozdrawiam kierownika niebieskiej imprezy w al. jerozolimskich dziś na stacji BP około godziny 18:20 :) kiwka była :)

odpozdrawiam :thumbup:

Pozdrowienia dla doktorka spotkanego wczoraj po 14 w Piasecznie

:-)

Pozdrówka serdeczne :dance: z wczoraj wieczór dla sebachona :) Wyczaiłem Cię przed zamknięciem w sumie ;)

Pozdrowienia dla kierownika srebrnego Forestera ze świniaczem na klapie i na blachach GPU....... zaparkowanego wczoraj przy Realu na Ursynowie.

Pozdrowienia z piątku dla kierownika blue STI na Niepodległości/Chałubińskiego po południu. Kiwka była :)

Bądźcie Wszyscy pozdrowieni. :)

images2bm.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Z okazji Świąt Wszystkiego Najlepszego.

Dzisiaj w Błoniu niebieski blob i grafitowy legac ze świnią na lusterku na przejeździe kolejowym. Pozdrawiam

Pozdrowienia dla wszystkich subarynek spotkanych dziś w Wiśle