Jump to content
pumex1

Pozdrawiamy sie :)

Recommended Posts

Pozdrowienia dla DericB z którym mijałem sie na Rakowieckiej :) - Kiwka była :P

zacny kolor Panie, Forek nr 1 w WWa ^_^

Edited by allin

Allin,

A ja Ciebie pozdrawiam, bo chyba za Toba jechalem 2,5 godziny temu po Batorego w strone Boboli i swiatel z Rakowiecka?

Pozdrawiam z raczej obciachowego, niebieskiego bloba bez tablicy z przodu.

PS. Jaki masz wydech? Ladnie gada i bardzo skutecznie uniemozliwia rozmowe przez telefon w aucie jadacym za.

Edited by GM

A ja wczoraj (lub przedwczoraj) widziałem ładnego dziadka, na ul. Kaliskiego, prowadzonego przez dziewczynę na numerach WPN (dziadek na numerach, a nie dziewczyna).

Klubowiczka?

Edited by qbutek

Pozdrowienia dla bordowego Forka (z trzodą na klapie) widzianego dziś ok 15.25 przy wjeździe na Siekierki od strony Mokotowa (pojechałeś w Czerniakowską)

W imieniu małżonki odpozdrawiam :)

Pozdrowienia dla siwego Renaulta Clio tablica ERW.... z świniakiem na klapie :)

Odpozdrawiam. ;)

Gdzie mnie spotkałeś? Ja Cię nie widziałem? :rolleyes:

Qbutek Dalibóg Ty żyjesz

Wróciłem z wycieczki zwanej dyplomowaniem się.

Dziś nawet myślałem o pojawieniu się w NMnP, ale nie wyszło.

Zaraz sobie poczytam forum i porobię zamieszania.

Allin,

A ja Ciebie pozdrawiam, bo chyba za Toba jechalem 2,5 godziny temu po Batorego w strone Boboli i swiatel z Rakowiecka?

PS. Jaki masz wydech? Ladnie gada i bardzo skutecznie uniemozliwia rozmowe przez telefon w aucie jadacym za.

Potwierdzam że to byłem Ja :D wybacz ale nie widziałem Cie, byłem zajęty przeżywaniem bitwy paintball'owej :P

Wydech 2,5" od turbo El-Tec + Puszka 4,5" H&S, jest dość głośno :twisted: :twisted: :twisted:

Witam.

Gorące pozdrowienia dla kierownika oświniaczonego forka spotkanego dziś na trasie Olsztyn-Szczytno około 14 na przejeździe kolejowym w Klewkach, oraz dla kierownika zielonego outbacka spotkanego (widzianego już kilka razy na mieście, zdaje się sympatyczny jegomość) około 14.30 na ul.Nowo Tuwima. Były uprzejmości w obu przypadkach :thumbup: .

Sebxyz

Allin,

Potwierdzam że to byłem Ja :D wybacz ale nie widziałem Cie, byłem zajęty przeżywaniem bitwy paintball'owej :P

Wydech 2,5" od turbo El-Tec + Puszka 4,5" H&S, jest dość głośno :twisted: :twisted: :twisted:

Wydech konkret, teraz rozumiem. Wiedz o tym, ze w samochodach za Toba zamieraja rozmowy gdy ruszasz. W autach z DPF zapala sie jeszcze prawdopodobnie check engine.

Gdzie jezdzisz na paintball?

Pozdrawiam Simona, ktorego samochod widzialem na motylku w galmoku ;) ja zaparkowalem troche dalej :)

Odpozdrawiam B) I pozdrowienia dla kierowcy srebrnego GT kąąbi z napisem Husky spotkanego na Puławskiej ok 17-stej, kiwka była ;)

Z góry przepraszam jezeli ktoś z was natknie sie na 5 szalonych dziewczyn w Lublinie smigajacych srebrną klasyczna wanna :-) musiałem swojej lepszej połowie oddac samochód na weekend :-(

Odpozdrawiam. ;)

W Legionowie :-) bylem w MOKu na ul. Norwida :-) na chwile wyszedlem i jechales ;-)

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odpozdrawiam. ;)

W Legionowie :-) bylem w MOKu na ul. Norwida :-) na chwile wyszedlem i jechales ;-)

Dokładnie. Na myjnie jechałem. ;)

Wydech konkret, teraz rozumiem. Wiedz o tym, ze w samochodach za Toba zamieraja rozmowy gdy ruszasz. W autach z DPF zapala sie jeszcze prawdopodobnie check engine

:rolleyes: tak miało być.. :twisted:

Gdzie jezdzisz na paintball?

Wczoraj byliśmy w Otwocku w opuszczonym Psychiatryku - mega miejsce i strzelanka :D

z tej okazji pozdrawiam ekipe z czerwonej Turbo Wanny ze świniakami, która na moją kiwke zrobiła takie oczy :huh:

ostatnie rondo przed Wałem Miedzyszyńskim.

Edited by allin

sobota ok 15-16 pozdrawiam srebrengo lesnika WH .... na a2/s8 tuz za powazkami w strone poznania migalem awaryjnymi i z racji pospiechu pojechalem dalej, a nastepnie wyjazd z A2s8 na lazurowa bialy lesnik ES.... migane i odmrugane. pozdrawiam serdecznie

Wróciłem z wycieczki zwanej dyplomowaniem się.

:blink:

O rany, stary..

Ale chociaż się udało??

o forum, to opuściłeś baaaardzo baaaardzo :P

pozdrowienia dla kierowcy Imprezy blue mica, z ktorym machnelismy sobie w sobote kolo godz. 10-11 na Targowku.

Zdrówka ze stoku Rusin-ski ;)

post-2003-0-82720400-1361123404_thumb.jpg

post-2003-0-60273700-1361123428_thumb.jpg

i jeszcze zdrówka dla szefa serwisu w Mikołowie z którym ucięliśmy sobie pogawędke wczoraj na parkingu Rusinskiego stoku :D

Gorące pozdrowienia dla kierownika oświniaczonego forka spotkanego dziś na trasie Olsztyn-Szczytno około 14 na przejeździe kolejowym w Klewkach
Odpozdrawiam :) W Olsztynie nie spotkałem ani jednego oklejonego subaru, a tylko wyjechałem za i taka miła niespodzianka :) Edited by jasiem

pozdrowienie dla kierowcy pięknego niebieskiego GT-ka rej. NPI widzianego ok. 9.00 na Jegiellońskiej na wysokości FSO

odpozdrawiam :)

Jak również pozdrawiam koleżankę w niebieskim GT-tku z czarnymi okrągłymi światłami z tyłu obmachaną wczoraj na Niepodleglości/Jana Pawła.

Edited by Virus

pozdrawiam kierowce zaparkowanego w Arkadii Forestera (zaraz przy wjezdzie na parking podziemny) - dzis godz. ~14.30

Pozdrowienia dla DericB z którym mijałem sie na Rakowieckiej :) - Kiwka była :P

zacny kolor Panie, Forek nr 1 w WWa ^_^

Odpozdrawiam oczywiście ;)