Jump to content

Pozdrawiamy sie :)

Recommended Posts

• Replies 63.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Chciałbym BAAAARDZO PODZIEKOWAC  P.Markowi oraz ekipie MTS za pomoc. Od kilku dni jesteśmy we Wrocłaiu i stąd mamy baze wypadowa na  Kotlinę Kłodzką ,aby smigać i robić wymazy w DPS-ach.dzień wcz

Cały miot bokserków pozdrawiam, Moto Orkiestra Kraków  

Jeszcze słabsze jest, jak te auta jeżdżą po ulicach z numerami wystawionymi na widok publiczny, siejąc zgorszenie

Posted Images

Pozdrowienia z wczoraj dla kolegi z new Forka, widzianego po 17 przy skręcie z Puławskiej w Niepodległości. Coś Kolega zamyślony bardzo, co ja się musiałem natrąbić... ;) Aż się ta X6 przede mną jakaś nerwowa zrobiła...

...to fakt zamyślony...a w zasadzie nasłuchiwałem odgłosów dochodzących z serca - bo forek na dotarciu. Odpozdrawiam oczywiście...:)

Pozdrawiam ZAloge forestera NA chyba US z czerowna swinia na klapie, machnelismy na skrzyzowaniu niepodleglosci i batorego ok 11.00. przeprszam ze lekko podtrabilem.

WESOLYCH SWIAT

Edited by cieba7

Pozdrowienia dla :

Niedziela 23/12/12

Piaseczno - STI z choinką w bagażniku - kiwka była :)

Galeria Gocław - Bug Kąbi - Kiwka była :D

24/12/12

ul.17 Stycznia - Bug WRX, mruganko i zostałem obtrąbiony - chciałem pogadać przez szybke ale w WRX lóóóóóóóóóóóód :P

Pozdrowienia dla granatowej imprezy z czarnym kuprem i białą trzodą dziś o leniwym poranku na wale miedzeszyńskim na skrzyzowaniu z Fieldorfa :-)

Pozdro dla właściciela(-lki) białego WRX-a (?) widzianego 22 w Janskich Laznach w Czechach pod wyciągiem.

Dzięki wielkie, również pozdrawiam, aczkolwiek nie widziałem żadnego subaru ze świnką pod wyciągiem :>

Widziałem Twoją Justynę zaparkowaną. :) Nie wiedziałem, że aż tak mnie słychać.

aż tak mocno to nie słychać, po prostu już jestem wyczulony na tym punkcie :)

a Justy ma tam swój domek, więc często ją tam można przyuważyć ;)

allin a czy to Twój GTek stoi często właśnie na 17 stycznia?

Jeżeli tak, to pozdrawiam, bo często tamtędy jeżdżę koło godz. 17 ;)

Pozdrowienia dla Grzehoo, który zostawił mi kartkę świąteczną za wycieraczką B)

bylo to dla mnie wielka przyjemnoscia zobaczyc pod domem kolejne forumowe subaru. wpadaj jak snieg spadnie. dobry os tam robimy. pozdro!

sebachon, odpozdrawiam ! miło było poznać ! :) fura zacna ! niestety nie miałem za wiele czasu żeby przyglądnąć się z bliska :(

MIło mi było dzisiaj poznać rybexa w Macu przy S8 w stronę Białegostoku. Jeszcze raz pozdrawiam. Po raz kolejny sprawdza się teza, że na Foum jest kupa fajnych ludzi. No i że wiele dróg prowadzi do carfita... ;)

pozdro dla Albi i Darknighta ktorych OBK widzialem pod Alma na Wroclawskiej jakas godzine temu :)

:yahoo: :yahoo:

Wiedziałam że podpisanie świnek się opłaci ;) ;)

Odpozdrawiamy serdecznie :)

Wczorajsze pozdrowienia dla spotkanego w okolicach ul. Kolejowej K-ce ciemnego /grafitowego?/ legaca ze świnią na tylnej klapie. Wymieniliśmy kilka słów przez CB, niestety nick wyleciał mi z głowy. Kierownik poleciał ogniem w stronę Leclerc`a /chyba atak na hopę przed parkingiem :D /

Pzdr.

DJK

Dzięki Pozdrawiam też:) Jest to Grafitowy outback :) Niestety już mało takich hop w okolicy ;) i wesołych oczywiście !!

Pozdrawiamy rodzinnie Legacy "dziadka" na rej WB które omrygało nas na S8 w kierunku Warszawy :hi:

Kawałek Cię podgoniłem :superhero::cry:,ale ponieważ wiozłem rodzinę to musiałem odpuścić :cry:

Pozdrawiamy rodzinnie Legacy "dziadka" na rej WB które omrygało nas na S8 w kierunku Warszawy :hi:

Kawałek Cię podgoniłem :superhero::cry:,ale ponieważ wiozłem rodzinę to musiałem odpuścić :cry:

Tym razem się przyznaję ;DDDDD

Świnkę na klapie zauważyłem, to pomrygałem ;)

Wiedziałem pogoń, a nawet mnie wyprzedziłeś na chwilę, ale musiałem utrzymać swoją autostradową prędkość, bo na mnie połowica czekała.

Pozdrawiam goorego który jechał przez Piaseczno ok 14:30 25grudniu swoim prawie subaru ; )

Pozdrawiamy cala rodzina.

Ty byles tym amerykanskim? Zona juz zamowila takie naklejki :-)

Pozdro

Goory

pozdrawiam kierowce pomaranczowej Tribeca (swinki na klapie i lusterku) spotkanego 24.12 przy hotelu Sobieski w W-wa. Obustronna kiwka zaliczona! :thumbup:

Pozdrawiam goorego który jechał przez Piaseczno ok 14:30 25grudniu swoim prawie subaru ; )

Pozdrawiamy cala rodzina.

Ty byles tym amerykanskim? Zona juz zamowila takie naklejki :-)

Pozdro

Goory

Tak :)

• aflinta locked this topic
  • aflinta unpinned and pinned this topic