Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiejsza trasa na mokotów i nazad owocowała w spotkania :D:

 

Pozdrowienia dla kierownika grafitowego oświniaczonego Evo spotkanego na Zesłańców Syberyjskich. Jechaliśmy obok Ciebie w tunelu ok. 14:30 ale brak reakcji :(

Drugie pozdro dla granatowego Outbacka z korka w stronę (do Zesłańców) Również świania na lusterku.

 

Kierowca zielonej Imprezy n/a na Armi Krajowej. Machanko było :) Ale świnek nie widziałam :)

I na koniec z osiedla wyleciał Forester XT czarny z koroporacji Ele-Taxi :)

 

Taki wysyp dzisiaj :)

tego forestera taxi tez kiedys widzialem ale nie reagowal

Edytowane przez cieba7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z dzisiaj około 14tej dla

 

1. zaparkowanego na podziemnym parkingu Sadyba Bet Mall niebieskiego WRX-a WF z dużym skrzydłem, zaraz potem

 

2. na Bonifacego obmachanego ciemnego Forka na pomarańczowym felunku (wygląda znajomo, ale jakoś nie mogę skojarzyć),

 

3. no i jakieś 20 minut później obmruganego Legasia Adaho pod Stodołą - chyba byłem jednak niezauważony...

Edytowane przez sebachon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam legacy parkowane na dyzurnym przy banacha ale bez trzody

 

a to jest banacha z trzodą? :P;)

 

jest ale zdecydowana wiekszosc subaru tamze to kaszle bez .. a ten legacy bardzo ladny. pozostale to nowe forki i obk w dyszlu z tegom co obserwowal

 

Banach kaszle, bo bez trzody :facepalm:

Kaszlą, bo jeszcze zimowego przeglądu nie było ;)

 

Mój, mimo że z zeszłego stulecia jest, pięknie bulgocze :evil:

Edytowane przez adamski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm a jak zaczaiłeś że to ja ?

Dobra pamięć wizualna ;). Dzień wcześniej raczyłem oczy zdjęciami z pojeżdżawki u Verta i po spotkaniu w Kołbieli przypomniałem sobie, że widziałem w temacie Ślizgawki wpisy dwóch forumowiczów z białymi sedanami STI. A że jeden z nich ma w informacjach wpisane "Żelechów" to stwierdziłem, że Kołbiel to nie był przypadek... ;) A miejscowość Żelechów pamiętam doskonale, bo w zeszłym roku, fotografując tam ślub, spadłem ze schodów w Urzędzie Stanu Cywilnego :D

 

 

To bystrzacha z Ciebie pozdro i do zobaczenia na trasie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsza trasa na mokotów i nazad owocowała w spotkania :D:

 

Pozdrowienia dla kierownika grafitowego oświniaczonego Evo spotkanego na Zesłańców Syberyjskich. Jechaliśmy obok Ciebie w tunelu ok. 14:30 ale brak reakcji :(

Drugie pozdro dla granatowego Outbacka z korka w stronę (do Zesłańców) Również świania na lusterku.

 

Kierowca zielonej Imprezy n/a na Armi Krajowej. Machanko było :) Ale świnek nie widziałam :)

I na koniec z osiedla wyleciał Forester XT czarny z koroporacji Ele-Taxi :)

 

Taki wysyp dzisiaj :)

tego forestera taxi tez kiedys widzialem ale nie reagowal

Tego forestera nie jedna osoba tu poprawiała bez odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

3. no i jakieś 20 minut później obmruganego Legasia Adaho pod Stodołą - chyba byłem jednak niezauważony...

 

Odpozdrawiam, widziałem światła i zamiast dać awaryjkami znak/sygnał odmachałem, ale szaro/buro i szyby brudne więc może bez powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...