Jump to content

Pozdrawiamy sie :)

Recommended Posts

• Replies 63.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Chciałbym BAAAARDZO PODZIEKOWAC  P.Markowi oraz ekipie MTS za pomoc. Od kilku dni jesteśmy we Wrocłaiu i stąd mamy baze wypadowa na  Kotlinę Kłodzką ,aby smigać i robić wymazy w DPS-ach.dzień wcz

Cały miot bokserków pozdrawiam, Moto Orkiestra Kraków  

Jeszcze słabsze jest, jak te auta jeżdżą po ulicach z numerami wystawionymi na widok publiczny, siejąc zgorszenie

Posted Images

A ja z apelem :D

Dzisiaj popołudniu moja żonka będzie jechała trasą Bełchatów-Wrocław. Jutro popołudniu....

.....Apeluję o machanie i mruganie :)

Myślałem, że ostrzegasz forum, coby się nikt nie narażał na tej trasie, a tu o machanie chodzi.... :?

Pozdrowienia dla zielonego GT-ka na białym kole i rej. WE, z którym jechaliśmy w korku do Piaseczna po 18 Kiwka była

Odpozdrawiam! Uwielbiam te korki na Puławskiej! :mrgreen:

Mieszkasz gdzieś przy Geodetów..? mijałem Cie potem przy światłach w Mysiadle :twisted:

Pozdrowienia dla zielonego GT-ka na białym kole i rej. WE, z którym jechaliśmy w korku do Piaseczna po 18 Kiwka była

Odpozdrawiam! Uwielbiam te korki na Puławskiej! :mrgreen:

Mieszkasz gdzieś przy Geodetów..? mijałem Cie potem przy światłach w Mysiadle :twisted:

Ja też :D Kiedyś mieszkałem w Józefosławiu ale właśnie przez korki się z tamtąd wyprowadziłem :) Rodzice jednak pozostali i jechałem wczoraj w odwiedziny :)

pozdrawiam kierownika wrx kombi odpowiednio ten wrx byl uswiniaczony :), najpierw usłyszanego a potem widzianego w okolicach przedszkola na cegłowskiej, tam jest mega problem z parkowaniem

Pozdrowienia dla:

:arrow: Czarny OBK WI w poprzedniej budzie w poniedziałek ok 16.30-17.00 z dużą świnią na klapie po lewej stronie. Jechałem za Tobą Towarową, potem skręciliśmy razem w prawo w Wolską i dalej w Karolkową. Ty skręciłeś w lewo na światłach w Grzybowską, ja pojechałem dalej prosto. Na moje parokrotne mruganie zero reakcji.

:arrow: Srebrny Forek z wiatrakiem dziś rano o 9.00 wjeżdżający na parking podziemny pod Warsaw Trade Tower (Chłodna 51). Świnia czarna na lusterku i klapie. Pracujemy w tym samym budynku? To byłby już czwarty forumowicz. :)

:arrow: Srebrny Forek w poprzedniej budzie - rejestracja RJA (chyba) z trzodą na klapie. Wczoraj minął mnie na Kasprzaka przy rondzie Wolnego Tybetu.

Ja też Kiedyś mieszkałem w Józefosławiu ale właśnie przez korki się z tamtąd wyprowadziłem Rodzice jednak pozostali i jechałem wczoraj w odwiedziny

a ja szukam tam swojego pierwszego mieszkania :mrgreen:

chyba dlatego z 4t blisko :twisted:

Ja też Kiedyś mieszkałem w Józefosławiu ale właśnie przez korki się z tamtąd wyprowadziłem Rodzice jednak pozostali i jechałem wczoraj w odwiedziny

Nie rób tego! Chyba, że nie musisz dojeżdzać na 8-9 i wracać po 17 do i z pracy :)

Pozdrowienia dla Kierownika nowego białego Legasia w sedanie, na krakowskich blachach, ze świnką z tyłu, obmachanego dwukierunkowo wczoraj około 17:50(?) na wawerskim końcu Siekierek w korku :-) Miły akcent po pracowitym dniu :-)

Pozdrawiam czarną wrx kombi z siwym/brodatym kierownikiem dziś ok. 9-tej na Puławskiej w stronę roboty ... ;) trąbione było obustronnie.

a ja pozdrawiam kierowników:

czarne STI blob - widywany na mokotowie ul. joliot-curie

i jeszcze jakies subaru uturbione prawie codziennie przejezdza przez joliot-curie między 17-18 - niestety zawsze mi buczy jak jeszcze w pracy siedze : - /

Pozdrowienia dla Kierownika nowego białego Legasia w sedanie, na krakowskich blachach, ze świnką z tyłu, obmachanego dwukierunkowo wczoraj około 17:50(?) na wawerskim końcu Siekierek w korku :-) Miły akcent po pracowitym dniu :-)

Odpozdrawiam, dźwięki miłe dla ucha i kilka wymachów ręką skutecznie pobudziły do dalszego przemieszczania, dzięki! :)

Tychy:

Pozdrawiam kierowce srebnego oswiniaczonego (widzialem na lusterku) Golfa 4 chyba na Tyskich Blachach widzianego w okolicy Tyskiego Browaru ;)

Nie rób tego! Chyba, że nie musisz dojeżdzać na 8-9 i wracać po 17 do i z pracy :)

Eeeeetaaam ... Przesadzasz :) Nie jest tak dramatycznie - na pewno nie gorzej niż w innych częściach Wa-wy z porannymi dojazdami w kierunku Centrum.

Pozdowienia dla kierownika niebieskiego STI (WWL dużo piątek), którego uwagę starałem się zwrócić w moim kierunku godzinę temu gdy jechaliśmy/staliśmy razem w korku na Wisłostradzie na wysokości trasy WZ. Próby raczej daremne.

Pozdrowienia dla niebieskiego STI Hawka i grafitowego Legacy Kombi 2.0D Sport, które stoją na przeciwko siebie na terenie kompleksu Mokotów Nova na Wołoskiej :)

Pozdro dla:

- jasnoniebieskiej imprezy WB na Orlenie na Łazienkowskiej

- zielonego legasia (jadącego w stronę Lotników) ze świnią na Łazienkach

- stalowego legasia na złotej feldze (zjeżdżającego z Łazienek na Wał w stronę zoo)

Wszystko dziś ok 13.20-13.30 8)

Pozdrowienia z dzisiaj z godziny około 10:40 dla białej imprezy new new age (2011) na ulicy Sikorskiego w Warszawie. Kiwka obustronna była :) Pozdrowiam z białej imprezy tylko jakieś 12 lat starszej :P

Pozdrawiam kierownika pomarańczowego XV z czarnym prosiem na lusterku z którym mijałem się dziś na ulicy Wolność w Warszawie :D

Pierwsze prywatne XV jakie miałem okazję spotkać na mieście

Z dużym opóźnieniem (bo rzadko na forum zaglądam) odpozdrawiam :P

• aflinta locked this topic
  • aflinta unpinned and pinned this topic