Jump to content

Pozdrawiamy sie :)

Recommended Posts

• Replies 63.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Chciałbym BAAAARDZO PODZIEKOWAC  P.Markowi oraz ekipie MTS za pomoc. Od kilku dni jesteśmy we Wrocłaiu i stąd mamy baze wypadowa na  Kotlinę Kłodzką ,aby smigać i robić wymazy w DPS-ach.dzień wcz

Cały miot bokserków pozdrawiam, Moto Orkiestra Kraków  

Jeszcze słabsze jest, jak te auta jeżdżą po ulicach z numerami wystawionymi na widok publiczny, siejąc zgorszenie

Posted Images

Pozdrówki dla czarnego STI (blob?) na złotych felgach, na jakichś warszawskich blachach 91xxx i napisem na klapie PredatoR albo PromotoR...

Burczy mi prawie codziennie za oknami biura na Olkuskiej przed Puławską albo stoi na Puławskiej w okolicy Narbutta-Madalińskiego :-)

http://promotormocy.pl/mods/subaru-wrx ten :?: :mrgreen:
Dokładnie! :-) No to zdrowo "pomodzony" :-) Czyj to? Od nas?
Pozdrówki dla czarnego STI (blob?) na złotych felgach, na jakichś warszawskich blachach 91xxx i napisem na klapie PredatoR albo PromotoR...

Burczy mi prawie codziennie za oknami biura na Olkuskiej przed Puławską albo stoi na Puławskiej w okolicy Narbutta-Madalińskiego :-)

http://promotormocy.pl/mods/subaru-wrx ten :?: :mrgreen:
Dokładnie! :-) No to zdrowo "pomodzony" :-) Czyj to? Od nas?

chyba nie forumowy brak świni :shock: :roll: :wink:

Pozdrowienia dla:

Czarnej Imprezy w Pile na Kossaka/rondo

Srebrnego Forka w Poznaniu na Obornickiej/stał w Nord Glasie (czy jakie inne auto szyby )

Zielonego Forka w Poznaniu na Obornickiej/Pani kierowniczka mnie nie widziała,bo dłubała/wyciągała coś z oka :mrgreen:

Pozdrawiam Przemeq którego samochód (nie Subaru ;) ) stał dziś kolo 20 pod Mariottem, świnka na klapie była, oraz Kameleon którego BURASU stało pod PKiN.

Pozdrowienia dla niebieskiego hawka widzianego w okolicach Szczytna w okolicach 18 we wtorek.

Oraz dla kierowcy Legacy kombi, mrugającego przed policją na drodze Białystok-Wasilków.

Jako, że widuję dużo subaraków i nawet macham, ale niestety w 99% przypadków jestem ignorowany, to nie opisuję wszystkich napotkanych.

Przedwczoraj spotkałem na Bemowie białego dziadka kombi na blachach WK ....., niestety osobnicy w środku byli zajęci mapą i nie zwracali na mnie uwagi, jednak wspólnie przejechaliśmy połowę Powstańców Śląskich - pozdrawiam

Pozdrawiam kierownika czarnego Forestera ze świniakiem na klapie ,który wyprzedził nas na A4 pomiędzy Krakowem a Szarowem

Pozdrowienia dla Piciu spotkanego wczoraj 8)

oraz zaległe pozdrowienia z soboty z ok godziny 14 dla:

oświnionej toyoty spotkanej na Puławskiej jak jechała w kierunku Warszawy

post-2407-135184478529_thumb.jpg

jak i dla kierownika srebrnego oświnionego WRX kombii widzianego tego samego dnia jak wyjeżdżał z Norauto w Piasecznie.

Serdecznie pozdrawiam sole3, z którym się dzisiaj spotkałem koło M1. Miło kogoś z forum w tych okolicach spotkać :) 8)

Codziennie tamtędy jeżdżę przynajmniej 2-3 razy i nigdy Cie nie widziałem... :shock: Ale pozdrawiam :wink: :mrgreen:

Pozdrawiam czarnego hawka WRX z dużym skrzydłem, z którym dziś rano wbijałem się na Trasę Łazienkowską. Fajny Subarak

Złote felgi i świnia wściekła na lusterkach? :twisted:(edit i czarne chlapaki?)

Serdecznie pozdrawiam sole3, z którym się dzisiaj spotkałem koło M1. Miło kogoś z forum w tych okolicach spotkać :) 8)

Codziennie tamtędy jeżdżę przynajmniej 2-3 razy i nigdy Cie nie widziałem... :shock: Ale pozdrawiam :wink: :mrgreen:

Czasami się tam kręcę, ale specjalnie się chowam, więc na zapas pozdrawiam! :mrgreen: 8)

Pozdrawiam czarnego hawka WRX z dużym skrzydłem, z którym dziś rano wbijałem się na Trasę Łazienkowską. Fajny Subarak

Złote felgi i świnia wściekła na lusterkach? :twisted:(edit i czarne chlapaki?)

I japstyle backbox oraz chyba FMIC (ale to mi się mogło wydawać). Pozdrawiam serdecznie :!: :D

Pozdrowienia od Juniorów dla Goory'ego (?) koło Sadyba Best Mall

oczywiście odpozdrawiam całą ekipę :-)

goory

P.S.

Jak córka usłyszała o "akcji" to bardzo żałowała, że akurat nie jechała ze mną :wink:

Pozdrowienia od Juniorów dla Goory'ego (?) koło Sadyba Best Mall

oczywiście odpozdrawiam całą ekipę :-)

goory

P.S.

Jak córka usłyszała o "akcji" to bardzo żałowała, że akurat nie jechała ze mną :wink:

Jeździmy tamtędy często, będzie okazja

Pozdrowienia dla Paździerza i jego właściciela bo nie pamiętam nicka :(( Ale już myślałem, że Jako nas odwiedził na stacji ;) Początkowe kiwki nie zakumałeś co ;) "W myślach co on macha do mnie z tego Nissana :mrgreen: "

• aflinta locked this topic
  • aflinta unpinned and pinned this topic