Jump to content

Pozdrawiamy sie :)

Recommended Posts

• Replies 63.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Chciałbym BAAAARDZO PODZIEKOWAC  P.Markowi oraz ekipie MTS za pomoc. Od kilku dni jesteśmy we Wrocłaiu i stąd mamy baze wypadowa na  Kotlinę Kłodzką ,aby smigać i robić wymazy w DPS-ach.dzień wcz

Cały miot bokserków pozdrawiam, Moto Orkiestra Kraków  

Jeszcze słabsze jest, jak te auta jeżdżą po ulicach z numerami wystawionymi na widok publiczny, siejąc zgorszenie

Posted Images

Serdeczne pozdrowienia dla Damiana Byczka - korzystałem rodziną z kajaków na Pilicy w Spale i się zgadaliśmy. :mrgreen:

(z czwartku)

Powodzenia w ten weekend ! 8)

Dzisiaj omigał mnie kierownik Outback'a (chyba bez świnek) na Dereniowej około 11 - odmachałem.

Może warto doposażyć auto w świnie ?

Pozdrawiam zdziwioną pozdrowieniami załogę granatowego subaraka (chyba bez turbo) spotkaną na stacji lukoil w piasecznie jakies 30min temu, byłem inkogutto na motorze, ale jak widzę świnkę to macham :P

Pozdrowienia dla wszystkich Subaraków widzianych w Bielsku-Białej w piątek do dziś, a także szczególne pozdrowienia dla Justy spotkanego na przełęczach (Salmopol? Kubalonka?), w aucie były dwie urocze panie, które niestety nie odmachały ;c

pozdrowienia dla kierownika niebieskiej Imprezy STI (?) rej. chyba WI ,który przejeżdżał jakoś ok. 16.30 przez Nieporęt w stronę Warszawy, za późno zauważyłem, ale awaryjne światła widziałem :)

A ja za oknem widzę takie o coś ;)

295219_3881526034465_835926170_n.jpg

... się mi po osiedlu wozi.

Klasyczna formułka - wybaczcie jakość, ale z buraka robione.

aktualizacja: pojechało.

Barumowe pozdrowienia dla MalySTi widzianego na wyjeździe z Pinduli - kiwka była, oraz ekipy ze srebrnego Forestera, którzy kręcili się po niestety odwołanym OS15 Majak - z tyłu dwa świniaki, jak się nie mylę jeden z nich był "babski" ;)

Pozdrawiam ostatnio widzianych:

1. WRX Blue Mica kombi ze świniaczami widziany i obmachany wczoraj wieczorem koło Lidla w Starej Miłosnej. Kierownik chyba mnie nie widział :(

2. Czarny WRX/STi z czerwonymi świnkami dzisiaj koło Łomży (Hogi?)

3. Pana z Łotwy kierującego czarnym WRX'em, z którym jechaliśmy razem przez ~90km, a na koniec zamieniliśmy kilka słów :)

Widziałem też dwa razy czarną Impalę Bakupno? Pierwszy raz wczoraj rano na wylocie z Warszwy na Augustów, drugi raz dzisiaj w okolicach Łomży.

Bak wczoraj jechałem po 8:30 z Warszawy do Grajewa (przez Zambrów, Łomże, Jedwabne) i ok 13:30 z Grajewa do Augustowa i powrót do Grajwa ok 16:00 a dziś przelatywałem przez Łomże w stronę Warszawy ok 16:20

Impala była na blachach WPI ???? :D

Bak wczoraj jechałem po 8:30 z Warszawy do Grajewa (przez Zambrów, Łomże, Jedwabne) i ok 13:30 z Grajewa do Augustowa i powrót do Grajwa ok 16:00 a dziś przelatywałem przez Łomże w stronę Warszawy ok 16:20

A jakie średnie spalanie i prędkość :twisted:

A jakie średnie spalanie i prędkość :twisted:

Wczoraj jechałem w spokojnie tak 120km/h, warszawa - grajewo wyszło 250km na 25L :D wypad tam już nie liczyłem a powrót był wiadomo korki, wyprzedzanie, na odwodnicach było już ostro do 210km/h to było widać jak wacha ucieka ;) ogólnie zrobiłem ok 560km na ok 100L co daje 17,85L na 100km czyli nie tak źle.

A dziś pozdrawiam wszystkie subaraki które widziałem w Grajewie, i na trasie powrotnej, i specjalne pozdrowienia Outback któremu tak długo siedziałem na zderzaku aż zjechał na prawy na obwodnicy Ostrowi lub Wyszkowa.

• aflinta locked this topic
  • aflinta unpinned and pinned this topic