Jump to content

Pozdrawiamy sie :)

Recommended Posts

Fajne to autko było ;/

Oj szkoda Imprezki, bo naprawdę ładna sztuka była. Mam nadzieję, że nikomu nic się nie stało i auto do odbudowania :idea:

Niestety, każdy z nas czasem zrobi coś głupiego na drodze i często nie zdajemy sobie sprawę jak blisko jesteśmy od nieszczęścia :|

• Replies 63.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Chciałbym BAAAARDZO PODZIEKOWAC  P.Markowi oraz ekipie MTS za pomoc. Od kilku dni jesteśmy we Wrocłaiu i stąd mamy baze wypadowa na  Kotlinę Kłodzką ,aby smigać i robić wymazy w DPS-ach.dzień wcz

Cały miot bokserków pozdrawiam, Moto Orkiestra Kraków  

Jeszcze słabsze jest, jak te auta jeżdżą po ulicach z numerami wystawionymi na widok publiczny, siejąc zgorszenie

Posted Images

Pozdrowienia z wczoraj z około 20tej dla granatowego Forka WE, "zawodowo" potrójnie oświniaczonego, stojącego na parkingu strzeżonym w Arkadii. Polecam parkowanie tuż przed wjazdem na strzeżony - mały ruch i tuż przy kamerze monitoringu... :wink:

przyznac sie kto w poniedziałek sie łapał ze swiateł na Rzymowskiego rog cybernetyki? szary/srebny forek xt i jakis niebieski bugeye ... forek szybszy 8)

Pozdro dla granatowego buga ze świnką w Krakowie we wtorek koło 17:10. To było w okolicach dworca/galerii. Jechałem w zarąbanym na maksa busiku do Kato i poznałem po dźwięku, wychyliłem się żeby dojrzeć co jedzie. Słuch mnie nie zmylił. Piękny dźwięk wydechu.

Pozdrowienia dla carfita i jego serwisu, obok którego przejeżdżałem błądząc po New Sączu (bo rondo rozkopali) we wtorek. :D

Pozdrawiam też wszystkie Subarki spotkane w pięknej ziemi N. Sadeckiej od poniedziałku do środy - było ich chyba około setki :shock: :D

Odpozdrawiam od właściciela nie ma konta na forum ale zagląda czasem ^^

Dzięki :)

Czy to twój OBK stał w piątek 10 sierpnia w ASO w Mikołowie ?

Tak to ja ^^ Mówili mi że ktoś ze świnką był

Pozdrawiam Kierownika tego oto białego forka którego wypatrzyłem z okien biura na ul.Sobieskiego w Katowicach we wtorek ^^

zdjcie1bh.jpg

i tego oto Pana widzianego w SCC też we wtorek na parkingu podziemnym

zdjcie2ig.jpg

Jak i oświnionego forka na KR widzianego na parkingu "jednodniowym" w niedziele na Coke Live Music machałem ale miałeś zaparowane szyby ^^

Pozdrowienia dla kierownika bardzo fajnego granatowego RA na pięknych Speedline-ach, widzianego wczoraj o 19.00 w Wawie, na skrzyżowaniu Jana Pawła z Solidarności, przyglądający się zza pasażerki gość w czarnym VW Golfie VI to ja ;)

oraz

pozdrowienia dla właściciela zielonego GT-tka zaparkowanego wczoraj pod Centrum Nauki Kopernika :mrgreen:

Pozdro dla granatowego buga ze świnką w Krakowie we wtorek koło 17:10. To było w okolicach dworca/galerii. Jechałem w zarąbanym na maksa busiku do Kato i poznałem po dźwięku, wychyliłem się żeby dojrzeć co jedzie. Słuch mnie nie zmylił. Piękny dźwięk wydechu.

Ok. 17:10 to moglem byc ja ;-) Tak mi jakos wychodzi trasa powrotu z pracy do domu przez tunel pod galeria ;-) Co do wydechu, to jest raczej cichy bo sporo tras robie autem, ale da sie go uslyszec (devil z mala puszka).

Pozdrawiam czarne STI WW...... widziane dwie godziny temu na Rubinkowie w Toruniu.

Machałem z żonowozu C30 ze świnką z tyłu :D

Pozdrowienia dla właściciela niebieskiego Forka na tablicach WPI, zaparkowanego dzisiaj na ul. Okrężnej 11 w Warszawie - dosłownie pod drzwiami mojego miejsca pracy ;) Nieopodal stoi mój czerwony GT :mrgreen:

Pozdrówki dla Kierownika pięknego STI blue mica, widzianego dziś na Puławskiej, na światłach przy Narbutta, w stronę Ursynowa, około 13:00 oraz dla Kierownika GT z pomarańczowym tyłem widzianego chwilę potem tamże. Dlatego lubię ten kebab z widokiem na Puławską :-)

Pozdro dla wszystkich widzianych na Pomorzu, z tego co zapamiętałem:

- srebrna impreza kombi "szwędająca" się po Maszoperii, chyba w poniedziałek

- zielona impreza kombi (chyba DGL) stojąca na poboczu jednego z kempingów w Chałupach w niedziele

- czarne STI też przy kempingu w Chałupach w niedziele

- czarny forek mijany dziś na krajowej 7

- no i specjalne pozdro dla forumowicza spotkanego dziś przy bramie na Maszo jak wyjeżdżałem! ;)

Było tego więcej ale nieoświniaczone i nie zapamiętałem 8)

pozdrowienia/anty pozdrowienia dla kierownika najfajniejszego z SI (oświniaczony granatowy GT kombii, z naklejką na przedniej szybie - chyba MOVE OVER), który dziś o 20:50 skręcił pod prąd w ul Langego...przez takie zachowanie tworzą się tam mega korki :x

Oooooooooooo właśnie "pozdrowienia" dla kierownika czarnego forka na estakadach z portu Gdynia do obwodnicy Trójmiasta który nie chciał mnie wpuścić do kolejki a zrobił to kierownik clio. Wstyd :evil:

Oooooooooooo właśnie "pozdrowienia" dla kierownika czarnego forka na estakadach z portu Gdynia do obwodnicy Trójmiasta który nie chciał mnie wpuścić do kolejki a zrobił to kierownik clio. Wstyd :evil:

bo kierownikom Clio przykład jak jeździć daje nasz człowiek - Zamer 8)

zbiorowe pozdrowienia z dzisiejszego dnia dla:

-oświniaczego Swifta sport, parkującego pod Urzędem dzielnicy Żoliborz ok godziny 13:30

-niebieskiego forka, w tym samym miejscu

-granatowego GT'ka, parkującego nieopodal UM Legionowo ok godziny 16:45

zbiorowe pozdrowienia z dzisiejszego dnia dla:

-oświniaczego Swifta sport, parkującego pod Urzędem dzielnicy Żoliborz ok godziny 13:30

-niebieskiego forka, w tym samym miejscu

Oba moje :) A Swift to chyba zaraz tam wrosnie. W ciagu 10 miesiecy zrobil moze z 3kkm. Chyba czas go sprzedac... Tymczasem - Odpozdrawiam!

Pozdrowienia dla kierownika oświniaczonej Mazdy MX5 z którym ucięliśmy sobie krótką pogawędkę na światłach przy pl.Zawiszy jakąś godzinę temu.

• aflinta locked this topic
  • aflinta unpinned and pinned this topic