Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdro dla 3 imprez widzianych dziś koło 21:30 na Puławskiej:

- niebieski hawk STI na WN, omrugany na skrecie do Józefosławia

- niebieski hawk STI na WW - gdybyś wyjechał jakiemuś motocykliście spod Neste, jak wyjechales tej beemce, to mógłbyś mu juz swieczke zapalić, nie miałby szans

- czerwona turbowanna na BI - kierownik chyba nie zauważył podazajacych za nim dwóch hawkow na Geodetow :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowionka dla kolegi z niebieskiej Imprezy, spotkanej ok. 9-tej w Mysiadle ... Późno Cię dostrzegłem, bo przeżywałem, wkurzony mocno, konieczność jazdy do roboty ... :evil:

Czarny dupowóz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I niebieski masz sprzet?

Jasne. Od kiedy jest pomalowany na ten kolor czuje że jestem bliżej marki Subaru :P

Szczerze mówiąc miałem jednak nadzieję, że będę mógł o tych sprawach pogadać ze spotkaną nieznajomą a nie z Wami, no ale po tych wyznaniach to już pewnie się nie odezwie. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla kierownika forka XT, rejestracja WA....., dzis rano na Szucha, oraz specjalne pozdro dla jego dwoch Latorosli zajmujacych tylny poklad, ktore mi odmachiwaly z tylnego siedzenia, twarz mi sie od razu rozesmiala do samej pracy :)

Odpozdrawiamy. Chłopaki zawsze szukają subaraków ze świniami i cieszą się, gdy mogą zamachać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siner „A te ferrari to f430” - tzn. że ile ich było?

TO ferrari ;)

 

:D - Pzdr!

 

Oraz dla dwóch Legacy D kąbi z chyba włoskiej ekipy na TdP, wyjeżdżających z Zakopanego wczoraj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowionka dla kolegi z niebieskiej Imprezy, spotkanej ok. 9-tej w Mysiadle ... Późno Cię dostrzegłem, bo przeżywałem, wkurzony mocno, konieczność jazdy do roboty ... :evil:

Czarny dupowóz.

 

Pozdrowionka! Kiwkami zdązylismy sie wymienic. Mam nadzieje chociaz powrot do domku miales udany a forek Cie odstresował! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...