Jump to content
pumex1

Pozdrawiamy sie :)

Recommended Posts

Przemek_Docent, odpozdrawiam :D . Taka ona Turbo jak Twoja STi :twisted::mrgreen: A poza tym to znowu Cię słyszałem jak jechałeś :mrgreen:

Przemek_Docent, odpozdrawiam :D . Taka ona Turbo jak Twoja STi :twisted::mrgreen: A poza tym to znowu Cię słyszałem jak jechałeś :mrgreen:
:-D

Jak nie, jak tak! Moja to STI! Mam napisane! :twisted:

2012-03-28_kiera_STI_mala.jpg

Pomyślałem, że to pewnie Twoja, więc pod szlabanem specjalnie zawarczałem głośniej :twisted:

Jeździ, warczy, a potem patrzą się na mnie jak na idiotę, kiedy lecę do okna zobaczyć co to, kto to :evil::mrgreen:

Pozdrowienia dla kierownika czarnego forka SF, otrąbionego rano w Pruszkowie na Działkowej :mrgreen:

Pozdrowki dla kierowcy zielonego Passata z trzoda na lusterku i klapie. Mijalismy sie wczoraj w okolicach godz. 18-19 na ul. Dolnej (Warszawa)

Pozdrowienia od Żony z czerwonej C4 coupe dla pary mieszanej z Imprezy w drodze do Mysiadła (?) oraz kolegi z turbowanny na Koszykowej, co poszedł lewiej w Chałubińskiego

Jeździ, warczy, a potem patrzą się na mnie jak na idiotę, kiedy lecę do okna zobaczyć co to, kto to :evil::mrgreen:
Bo to wariat jakiś jest ;-) :twisted:

Pozdrowienia dla kierowcy turbo wanny spotkanej dzisiaj w Lublinie po 13 :wink:

Pozdrowienia dla złotego Forka odmachanego dzisiaj około 16-tej na Sobieskiego na światłach przed Witosa. Świnię zauważyłem we wstecznym już na Spacerowej... :wink:

Pozdrowienia dla kierownika oraz pasażera (jechali oświnionym srebrnym VW) obmryganych i obmachanych jak dziś koło 19 zawracali na skrzyżowaniu Indiry Gandhi i Cynamonowej. Dawno nie widziałem tak zdziwionej miny :shock: jechałem żonowozem :wink: (bordowa oświniona meganka kombi)

Pozdrawiam Grizusa, który mnie sromotnie objechał na cargo. Ładnie się odpycha białas :)

Pozdrowienia dla Anakinskyego, z którym pomachaliśmy sobie z rana łapkami na KENie. Jechaemł do Ciebie ;-)

Pobiegać w Kabatach. :-)

Pozdrowienia dla kierownika oraz pasażera (jechali oświnionym srebrnym VW) obmryganych i obmachanych jak dziś koło 19 zawracali na skrzyżowaniu Indiry Gandhi i Cynamonowej. Dawno nie widziałem tak zdziwionej miny :shock: jechałem żonowozem :wink: (bordowa oświniona meganka kombi)

Przepraszam ale po 12 godzinach poza domem bylem mega nie przytomny :lol: Odmachalem ale juz po skreceniu :wink: Odpozdrawiam 8)

Zaległe pozdrowienia bo z wtorku rano w drodze do pracy zatrzymałem sie pod sklepem w celu nabycia artykułów sniadaniowych i tam mi sie ufarciło że było wolne miejsce obok takej ładnej fury, świnek nie stwierdziłem ale wozek fajny pozdrawiam

20120612036v.jpg

Uploaded with ImageShack.us

p.s. ale nim bym jeżdziłbym! :mrgreen:

Przepraszam ale po 12 godzinach poza domem bylem mega nie przytomny :lol: Odmachalem ale juz po skreceniu :wink: Odpozdrawiam 8)

hehe rozumiem - też tak miewam :wink:

momik, w końcu fotki wrzuciłeś. :mrgreen:

pozdrawiam Forka o plejadowym numerze bocznym 217, który rano spieszył się Modlińską w kierunku centrum :)

Pozdrówki dla Vergette, której pięknie oklejona "plejadowo" Impreza stała przed chwilą niedaleko Łazienek i ambasady Szwecji.

Piękny ten Twój eSTIaj! :-)

Pozdrowienia dla bordowego legacy mijanego przed momentem w Bielsku, niedaleko Macro i jasno zielonego Forestera w Bystrej.

Sent from my BlackBerry 9800 using Tapatalk

Pozdro dla Pani w OBK. Dziś godz 16-ta, wyjaz z MLP Pruszków 8)

Pozdro dla srebrnego WRX kombi zaparkowanego w Sieradzu przed cukiernia

Lekko spóźnione pozdrowienia dla właściciela czarnego Forestera (STi?- przynajmniej bodykit miał z STi) spotkanego 6.06 w Giżycku

Piękny :shock: :mrgreen:

Kiwka była :D

Pozdrowienia dla Pani (chyba z dziećmi na pokładzie) w Legasiu na skrzyżowaniu KEN i Ciszewskiego... 406c trąbiło i świeciło :P

Pozdrowienia dla Anakinskyego, z którym pomachaliśmy sobie z rana łapkami na KENie. Jechaemł do Ciebie ;-)

Pobiegać w Kabatach. :-)

nie mogles zadzwonic :?: :roll: :D

I zalegle pozdro z dzis dla Forumowicza ze srebrnego Legasia, ktory parkowal przy Krolowej Marysienki

pozdrowienia piciu z którym trochę pogokartowaliśmy trochę na Pileckiego 8) sorry że tak szybko musiałem się zmywać...następnym razem się poprawię :)

ps. pamiętaj o wysłaniu zdjęć oświnionych francuzów :mrgreen: