Jump to content

Pozdrawiamy sie :)

Recommended Posts

Może nie poznają że "turbodziad" to Subaru :-)

a to nie Ciebie dziś rano mijałem na naszej, nowej, pięknej autostradzie A2 :?: 8) Ty w kierunku Wawy, ja na Grodzisk :idea:

W każdym razie pozdrawiam 8)

• Replies 63.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Chciałbym BAAAARDZO PODZIEKOWAC  P.Markowi oraz ekipie MTS za pomoc. Od kilku dni jesteśmy we Wrocłaiu i stąd mamy baze wypadowa na  Kotlinę Kłodzką ,aby smigać i robić wymazy w DPS-ach.dzień wcz

Cały miot bokserków pozdrawiam, Moto Orkiestra Kraków  

Jeszcze słabsze jest, jak te auta jeżdżą po ulicach z numerami wystawionymi na widok publiczny, siejąc zgorszenie

Posted Images

Pozdrawiam lekko zdezorientowanego kierownika granatowego buga , ktory został obmachany z zielongo Range Rovera, gdzieś w okolicy Galerii Mokotów. Musze oswinic brytola :)

Pozdrówki dla Kierownika srebrnego Legasia kombi z czarną świnką na tyłku, którego to Kierownika i Legasia obwarczałem radośnie dziś koło południa na Dobrej. Kiwka była :-)

Katowice 13.05.

Pozdrowienia dla Mimisa w czarnym OBK. Wypatrzyłem cię z daleka jak skręcałeś z Jankego w kier. szpitala więc gnałem za tobą i dognałem. Fajnie było tak jechać razem z mruganiem i machaniem. :D

-- Śr maja 30, 2012 11:58 pm --

a to nie Ciebie dziś rano mijałem na naszej, nowej, pięknej autostradzie A2 :?: 8) Ty w kierunku Wawy, ja na Grodzisk :idea:

O qurtche :shock: ,czyżby pierwsze pozdrowienia z A2 ?

Zgapilem sie wczoraj z jedną kiwką więc nadrabiam: pozdrowienia z wczoraj z Kabat KEN godz 14 dla kierownika cudownego bialego GTka. Ja w niebieskim hawku, tak smignąłeś, ze no .... nie zdazylem :P

pozdrowienia dla kolegi w srebrnym gt-ku widzianego wczoraj koło 0:30 pod silesią Katowice po seansie filmowym, ja byłem białym wariatem (exclips gsx - carbrio)

A kogo to wczoraj i dzisiaj widziałem w niebieskim bugu na PPL obklejonym plejadami w okolicach Starej Miłosnej ? Pozdrawiam ofkorz :)

hemi112, auto kolegi. moj stoi tam jako pierwszy za to jestem na focie w niebieskiej koszulce ;-) :mrgreen::mrgreen:

ale fakt 300zl mniej w kieszeni i 1pkt... wqrwili sie jak im chlopaczyna pod prad uciekal na moto dobry kot hehe

Możliwe że Ja, jeśli to było wczesnym porankiem 6:00-6:30. Ostatnio przeniosłem swoją trasę do fabryki na A2.

pozdrawiam :

- Krzysztofa Majchrzaka który odkiwał jak zawsze na Patriotów przed Radością 8)

- Pana w bluzie Subaru tankującego Vito na Neste przy Łodygowej po 15 8)

a ja pozdrawiam Igiego i jego tatę-głównego serwisanta subru w okolicach,tj.Sławka,ja tam grzebałem pod maską,wpadł Igi,za chwile wpadł Sławek i...ech taki widok pod domem,kazdy subarowicz chciałby miec taki widok pod domem :mrgreen:

-- Cz maja 31, 2012 8:28 pm --

Pozdrowienia dla IRAZU, z którym zamieniliśmy parę zdań przez CB wczoraj w Jankach.

A co ty robiłeś wczoraj w Jankach :?:

I tylko mi nie mów, że załatwiałeś jakieś sprawy służbowe :twisted:

Czasami trzeba trochę popracować - tak dla odmiany :)

Zgapilem sie wczoraj z jedną kiwką więc nadrabiam: pozdrowienia z wczoraj z Kabat KEN godz 14 dla kierownika cudownego bialego GTka. Ja w niebieskim hawku, tak smignąłeś, ze no .... nie zdazylem :P

A to mogłem być ja :) Powyższy opis pasuje :) Jak już cię minąłem to mrygnąłem awaryjnymi ??? Bo ogólnie tego dnia na KENie dwie niebieskie mijałem :) I odpozdrawiam i dzięki za "cudownego bialego GTka" :D tylko trochę ją rudy gryzie na nadkolach :(

I pozdrowienia z dzisiaj dla srebrnej imprezy bug kombi, blachy WPI xxxx, świniak na klapie, stojącego na parkingu przy wola parku koło godziny 20:20.

Stałem Białą imprezą GT po skosie za tobą :)

Pozdro dla czarnej imprezy hawk na dolince w stronę czerniakowskiej ok 9.30 i jadącego właściwie za nią (ze 2 zmiany świateł :P ) srebrnego forka :mrgreen:

Pozdro dla:

- bordowego legacy kąbi z wielka świnia na klapie z którym sunęliśmy w korku przy Blue City dziś ok 9.15. Obmruganie poszło w obie strony.

- ciemno-zielonego forka 2.0X ze srebrnymi zderzakami i świniami który stał na parkingu Arkadii dziś rano przy wejściu do Bierhalle/Enel-Med.

Pozdrowienia dla "biało-czerwonego" TYPE-R na oświęcimskich blachach, którego to dzisiaj ktoś przepalał z 4T na Jankego w KACE o godz. 16:00. Czyżby EVAN-owy sprzęt :?:

Katowice 13.05.

Pozdrowienia dla Mimisa w czarnym OBK. Wypatrzyłem cię z daleka jak skręcałeś z Jankego w kier. szpitala więc gnałem za tobą i dognałem. Fajnie było tak jechać razem z mruganiem i machaniem. :D

Odpozdrawiam ^^ tak 2 subaryny przez las ^^

• aflinta locked this topic
  • aflinta unpinned and pinned this topic