Jump to content

Pozdrawiamy sie :)

Recommended Posts

Pozdrawiam Harvestera spotkanego na przełęczy wczoraj na Świdnicki ,a potem jeszcze raz w Sokolcu. :)

przyłaczę się do pozdrowień ;) ale i odpozdrowię, bo tez się tam szlajałem...takim kapeczkę większym pojazdem wolnobieżnym :)

• Replies 63.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Chciałbym BAAAARDZO PODZIEKOWAC  P.Markowi oraz ekipie MTS za pomoc. Od kilku dni jesteśmy we Wrocłaiu i stąd mamy baze wypadowa na  Kotlinę Kłodzką ,aby smigać i robić wymazy w DPS-ach.dzień wcz

Cały miot bokserków pozdrawiam, Moto Orkiestra Kraków  

Jeszcze słabsze jest, jak te auta jeżdżą po ulicach z numerami wystawionymi na widok publiczny, siejąc zgorszenie

Posted Images

Odpozdrawiam. Wczoraj też tamtędy jechałem, choć hałasu z seryjnego tłumika nie produkuję.

czasami Cię widujemy w tych okolicach :) ale faktycznie masz jakis tryb skradania włączony w swoim wydechu, bo zawsze z zaskoczenia :mrgreen:

Pozdrawiam kierownika niebieskiego buga wanny który zaparkował na Guderskiego i chwilę stał i burczał a poźniej pojechał :wink:

Oraz kierownika i pasażerkę czarnego Hawka STi pod Łazienkami,który sobie zaparkował w naszym pobliżu. wczoraj Łazienki zostały opanowane przez czarne hawki :D:mrgreen:

czasami Cię widujemy w tych okolicach :) ale faktycznie masz jakis tryb skradania włączony w swoim wydechu, bo zawsze z zaskoczenia :mrgreen:

:D No proszę, nic przed miejskim monitoringiem się nie ukryje... :mrgreen: Fakt, robię zakupy w Almie w Promenadzie. A którego gocławskiego okna mam wypatrywać? :wink:

Pozdrowienia z dziś dla srebrnego legacy (WF?) z wyklejonymi plejadami ciemno szarymi na bokach auta i z świnią w bejsbolówce na klapie.

Pomachane obustronnie :D

Oczywiście odpozdrawiam :D

MINIĘTY I ZACZEPIONY NA CB FORUMOWICZ ERWES W BLOB BLUE MICA

Bugeye. :) Pozdrawiam również!

jechałem ze szkolenia z Dęblina,jako pilot osoba ,która śmieje się z fascynacji i manii Subaru...nagle mija mnie blob sti,a ja "o urwał blob estiaj" a po sekundzie "o urwał ma cb :mrgreen: " i wywołanie :mrgreen:

Subaraków mija się parę w trasie,oświniaczonych praktycznie zero,a jak rzuciłem hasło do kolegi "FORUMOWICZ :?: "

Jak odpowiedział,że tak jakaż to radocha była:)

Pozdrowienia z dziś dla srebrnego legacy (WF?) z wyklejonymi plejadami ciemno szarymi na bokach auta i z świnią w bejsbolówce na klapie.

Pomachane obustronnie :D

Oczywiście odpozdrawiam :D

Huraaa mój pierwszy pozdrowieniowy sukces :mrgreen::D:D

Pozdrowienia dla GeFo555 widzianego przy zjeździe z Zakopianki na Myślenice i zajceva którego już dawno nie działem :P

ale odkopałem :D odpozdrawiam:) teraz głównie w Krakowie, weekendy tylko w Myślenicach, więc może dlatego:)

Pozdrowienia dla białego buga STi na blachach WT xxxxx widzianego dzisiaj po 9ej w Dębe Wielkie.

Pomarańczowa świnka na lustrze, a może róziowa ;)

zajcev, czy Ty masz Suzuki Swifta z prosiakiem na lusterku...?? :wink:

zajcev, czy Ty masz Suzuki Swifta z prosiakiem na lusterku...?? :wink:
Jesli pomarańczowy, to teraz ma świnię na zadku... ;)

Pozdr.

Spacerowe pozdrowienia z dzisiaj dla białego GT-eka kombi NMR, widzianego na parkingu na Hożej około 16-tej i dla niebieskiego STI hawka WE skręcającego chwilę później z Hożej w Marszałkowską.

pozdrawiam ekipę CRT zespotowana na torze f1 w Sobotę w Warszawie.

odpozdrawiam obecny duchem 8)

pozdrawiam długowłosą brunetkę za kierownicą Imprezy GT dwudrzwiowej nr WI..... widzianą dzisiaj na Emilii Plater ok 14 8)

Pozdr z dziś ok południa z Koszykowej dla czarnej oświniaczonej Imprezki (była kiwka) + zajefajny eSTIaj zaparkowany wieczorem przy Chodkiewicza.

Pozdrawiam Kierowniczke Toyoty na blachach SG ****D z 2 prosiakami na lusterkach Widzianej i obmachanej wczoraj na ul.Brynowskiej w Katowicach^^

zajcev, czy Ty masz Suzuki Swifta z prosiakiem na lusterku...??

czerwony? z nowszych ale nie najnowszych?

No proszę, nic przed miejskim monitoringiem się nie ukryje... Fakt, robię zakupy w Almie w Promenadzie. A którego gocławskiego okna mam wypatrywać?
Spokojnie,wszystko co nie jest subarakiem sie ukryje 8) Takie tam zakamuflowane, czasem patrz na chodniki, bo podczas spacerów jesteś zauważany i obmachiwany przez "dwa człowieki" :mrgreen:
  • aflinta locked this topic
  • aflinta unpinned and pinned this topic