Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Katowice -Szopienice 15.30

Pozdrówka dla kierowcy szarej Imprezy ze świnkami mijanej i machanej w korku.

BelegUS, tyś to był chyba :roll: :D

 

A ja, ja :mrgreen: Pozdrawiam, miło jest wracając z Szopienic do Istebnej na weekend jeszcze być żegnanym przez znajome Subaru :mrgreen:

 

 

Przy okazji pozdrawiam troje starszych (~70 oO) państwa + wielkiego bernardyna, których spotkałem na dwupasmówce na Ustroń z Katowic, na wysokości Łazisk.

 

Jechali... przecudnej urody pomarańczową (metalik) (!) Imprezą (!!) BugEye (!!!) 2,0 (!!!!) GX (!!!!!).

 

Obmrugane, obmachane - państwo popatrzyli na mnie jak na wariata, niemniej jednak - reeespeeect, wiedzą, co dobre :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowionka dla czarnego Forka ze świniakiem na zadku :wink: , który przemkną koło mojej pracy w Zakopanem-to chyba DAF jeśli dobrze skojarzyłem z wcześniejszymi postami :mrgreen:

 

Miłego pobytu... :D

 

Odpozdrawiam. Istotnie jam ci jezd, wpadłem na kilka dni przelotnie, jutro niestety się zwijam, ale będę bywał, będę. Kurcze, Zakopane to normalnie stolyca oświniaczonych autek.. Wspaniałe miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla z Ursynowa:

- kierownika imprezy ze swinia i opisem Tynek,

- zalogi mieszanej Legacy kombi przed Braci Wagów (syn mi powiedział: "pomachaj panu!")

- zalogi niebieskiego Forka z biala swinia ba Lanciego - mrugalem dlugimi, ale bez odzewu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsze pozdrowienia dla mijanego na Fieldorfa w Wawie około 14.30 niebieskiego WRX-a (machanko zaliczone :) ) oraz dla białego GTeka z czarną świnką na klapie zaparkowanego na strzeżonym na Dereniowej.

 

No i oczywiście dla gendzia, z którym dzisiaj "własnoręcznie" zapoznaliśmy się na parkingu Promenady. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakopane to normalnie stolyca oświniaczonych autek..

A wczoraj w stolicy (Polski) to złamanego Subaru nie widziałem :/.

Za to pozdrowiliśmy się z kolegą blackdogwwl. Via sms, ale zawsze :wink:

 

Odpozdrawiam serdecznie :D Tylko skąd numer dorwałeś ;) Szkoda, że akurat nie miałem nocy i nie byłem Subarką :( Było bardzo mi miło :D

 

No i oczywiście pozdrawiam dziś tankującego u mnie Pana od SVX-s bialutkiego jak nowego co ma jeszcze 2 Subaraki :D Bardzo fajny facet :D

Oraz kolegę z Gt-ka co był mus tankować Pb95 ;) Wybacz, że nie ma Pb98 ;)

Oraz jeszcze z wczoraj dla Filipa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpozdrawiam serdecznie Tylko skąd numer dorwałeś Szkoda, że akurat nie miałem nocy i nie byłem Subarką Było bardzo mi miło

Numerem się pochwaliłeś parę dni temu, chyba w wątku warszawskim :wink:. I szkoda, że nie udało się spotkać, bo planowałem zajrzeć około 18, a nie 22. Ale o 19 miałem teatrzyk i przed nim się nie wyrobiłem. Co się jednak odwlecze... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpozdrawiam serdecznie Tylko skąd numer dorwałeś Szkoda, że akurat nie miałem nocy i nie byłem Subarką Było bardzo mi miło

Numerem się pochwaliłeś parę dni temu, chyba w wątku warszawskim :wink:. I szkoda, że nie udało się spotkać, bo planowałem zajrzeć około 18, a nie 22. Ale o 19 miałem teatrzyk i przed nim się nie wyrobiłem. Co się jednak odwlecze... :wink:

 

No szkoda :( Ale właśnie co się odwlecze... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam dwóch forumowiczów którzy startowali tak jak ja dziś na bemowie, oraz jedną srebną imprezę ze świniakiem na klapie która stała na parkingu dla zawodników ale nie miała numeru startowego...

Oraz forumowiczów który podobno mieli oglądać :P tylko żadnego nie widziałem... :roll:

 

Oraz dla Kameleon'a który do mnie zadzwonił :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika czarnego OBK, przyłapanego przez drogówkę na tarsie do Wadowic ( mam nadzieję, że nie pokarali mocno). Ponadto pozdrowienia dla kierownika zielonego Forestera II gen., za którym przesmigałem przez pół Krakowa oraz dla kilku innych Foresterów w drodze z Krakowa do mojego miejsca stałego pobytu. Niestety na żadnym z wymienionych aut trzody nie dostrzegłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątek na Dolince Służewieckiej mrugał mi legacy kombi zielony, jechałem za Tobą do M.Ursynów, miałem nadzieję zamachać. Pozdrawiam :mrgreen:
kierownika imprezy ze swinia i opisem Tynek

Odpozdrawiam!! Ale gdzie jak kiedy?

Sobota ok. 10:45

Robiłeś wyjazd na światłach spod Feuvert, a my z synem w kierunku KEN na Płaskowickiej. Mrugałem długiemi, ale miałeś czarne okulary, he he he.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...