Jump to content

Pozdrawiamy sie :)

Recommended Posts

• Replies 63.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Chciałbym BAAAARDZO PODZIEKOWAC  P.Markowi oraz ekipie MTS za pomoc. Od kilku dni jesteśmy we Wrocłaiu i stąd mamy baze wypadowa na  Kotlinę Kłodzką ,aby smigać i robić wymazy w DPS-ach.dzień wcz

Cały miot bokserków pozdrawiam, Moto Orkiestra Kraków  

Jeszcze słabsze jest, jak te auta jeżdżą po ulicach z numerami wystawionymi na widok publiczny, siejąc zgorszenie

Posted Images

Pozdrowienia dla czarnego WRX`a ze świnką na klapie, dzisiaj ok. 9:00 (Wybrzeże Helskie, W-wa).

Sebastian

Wprawdzie MissPiggy to nie WRX lecz N/A, lecz to mogłe być ja, jeżeli nie miałeś możliwości dostrzec braku kurnika. Odpozdrawiam :D

Serdeczne pozdrowienia dla Kierownika czarnego, oświniaczonego Bloba STi, zaparkowanego dziś (19.04) ok. godz. 13:30 na Andersa w Wawie.

Ładna, zadbana subarynka - aż miło było popatrzeć :)

strzeliłem sobie w poniedziałek traske do Dęblina,więć 16.04 świnia była na trasie Bolesławiec-Dęblin od 13:00,zaś wczoraj 18.04 wracałem i tez była na trasie Dęblin-Bolesławiec w godzinach 13:00-20:00.

Pozdrawiamy:

TAM:

* Legacy kombiak DSW,na A4,

* w długołece Forester WX...

* granatowy Forester z kurnikiem ESI

* bielusieńki Legacy III NO...

w dęblinie:

* na terenie jednostki WSOSP czarna Tribeca poliftowa WU 60...

* pod bankomatem kawowy Legacy Outback

Powrót:

* pod dęblinem żółciuteńki Legacy III

* MINIĘTY I ZACZEPIONY NA CB FORUMOWICZ ERWES W BLOB BLUE MICA :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

* Legacy IV w sedanie WW w bełchatowie

* Impreza Blob w kombiaczku srebrna EL..

* pod kępnem Srebrny Forek I poliftowy

* tez pod kępnem tuż za forkiem blue mica bug wrx/sti

* chwile później widziałem zielonego nowego forka na lawecie.

-- Cz kwi 19, 2012 5:02 pm --

A I Z WCZORAJ Z WROCKA:na Koronie we wrocku ok 19 stał niebieski oskrzydlony ,ale tylko tył prezelotem widziałem więc nie powiem dokładnie co to,przemknął też przez centrum granatowy Legacy IV sedan,do tego czarny lanos DW i czarny forek otrąbiony na światłach-ale panna nie zczaiła i wydarła ,chyba przestraszona do przodu :P:P:P

w dęblinie:

Powrót:

hemi112, ty masz farta :shock: Jestem w Dęblinie kilka razy w roku (rodzinne strony) i jeszcze tam Subaraka nie ustrzeliłem.

Pozdrawiam na konto ewentualnego tam spotkania. :D

Pozdrowionka z dzisiaj ok. 17.30/18.00: Zakopane dla ślicznej oświniaczonej Imprezy, kiwka w obie strony była i oświniaczonego srebrnego Forestera, ale tego widziałem już idąc z buta na Krupówki. Zakopane nie zawiodło. Cała droga bez świniaczy na trasie a Zakopane, od razu dwie sztuki. Aż miło.

Golum, odpozdrawiam! 8) W ogóle to sorry, ale zauważyłem cię w ostatnim momencie i już nie zdążyłem kiwnąć! :(

Pozdrowienia dla Żelaznego, a ty nie masz siedzieć w domu i się uczyć ? :mrgreen::mrgreen:

...chyba że mała przerwa na podryw dziewcząt :mrgreen:

:mrgreen:

Ale ja przecież cały czas się uczę. Pojechałem odebrać brata. :roll:

No to taka wersja oficjalna :mrgreen::mrgreen:

w dęblinie:

Powrót:

hemi112, ty masz farta :shock: Jestem w Dęblinie kilka razy w roku (rodzinne strony) i jeszcze tam Subaraka nie ustrzeliłem.

jest jakiś bankomat jakby na przeciw biedronki (jak znasz dęblin to wiesz gdzie toto) a tam takie cuś :mrgreen:

w dęblinie:

Powrót:

jest jakiś bankomat jakby na przeciw biedronki (jak znasz dęblin to wiesz gdzie toto) a tam takie cuś :mrgreen:

No masz. 8) Jak nie jak tak. :mrgreen:

Dęblin rzadko widzi takie zjawiska. :mrgreen:

STI WU na w Alejach Niepodległości od Radia do Mokotowskich - pozdr.

Miło było spotkać :) Zadziornie bulgocze Twój forek :)

Pozdrawiam również:

- właściciela oświniaczonego OBK (chyba) ze świniaczem na klapie - o ile dobrze pamiętam to pod świniaczem było "lukaszOK" (w ostatnim momencie spojrzałem więc mogę się mylić :oops: ). Auto stało na Krzywickiego około 12.

- Pana w niebieskim "Lanosie" WRX (STI?) obmachanego na skrzyżowaniu Żelaznej i Jerozolimskich około 12:30

wysyp subaraków dziś :)

Katowice (tzn. po mojej stronie drogi, bo po twojej to Siemianowice były) :mrgreen:

Pozdrowienia dla mimisa mijanego koło TV po 17-tej.

Mruganko, machanko i zaskoczonko było. :D

Odpozdrawiam :) moje machanie mogło być troszkę niewyraźne ale było ^^

Pozdrowienia dla czarnego WRX`a ze świnką na klapie, dzisiaj ok. 9:00 (Wybrzeże Helskie, W-wa).

Sebastian

Wprawdzie MissPiggy to nie WRX lecz N/A, lecz to mogłe być ja, jeżeli nie miałeś możliwości dostrzec braku kurnika. Odpozdrawiam :D

Wszystko się zgadza :D

Tychy 9.40

Pozdrawiam szczególnie kierowcę Forka ST...., z którym wymieniliśmy pomachy na przejeździe. :D

A szczególnie dlatego, że jesteś pierwszym z nie oświnionego Subaraka, który odmachał. :D

Tychy

Pozdrawiam kierowce turbowanny w budzie Gt koloru czerwonego widzianego po 18:00 w okolicy browaru ;) nie widzialem rejestracji, ale chyba byla swinka na klapie ;)

Zakopane, pozdrawiam oświniaczonego pięnego Saaba na złotym felunku widzianego dzisiaj przed 16tą.

• aflinta locked this topic
  • aflinta unpinned and pinned this topic