Jump to content

Pozdrawiamy sie :)

Recommended Posts

Pozdrowienia dla ciemnego turbodziadka z wiśniowymi zderzakami i zielonym liściem (blachy łódzkie), który przemieszczał się dziś po południu DK8 w stronę Warszawy. Jechałem jeden samochód za Tobą szatańską Octavią Turbo :mrgreen:

Pozdrawiam również Forka w bliżej nieokreślonym zgnitym kolorze, zderzak z wersji Sport, biała świnia na lustrze na drodze między Nadarzynem, a Pruszkowem.

I taki klasyk czyli wszelkie Subaraki słyszane w okolicy Dworca Centralnego. Wieczorem efekt jest genialny, ruch się uspokaja, robi się ciszej, zapada zmrok, a tylko echo niesie najpiękniejszy dźwięk na świecie :roll:

Jeśli 15 minut po 19tej to ja sobie gadam i gwiżdże :twisted: Bo latam Poniatowskim do domu ;)

• Replies 63.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Chciałbym BAAAARDZO PODZIEKOWAC  P.Markowi oraz ekipie MTS za pomoc. Od kilku dni jesteśmy we Wrocłaiu i stąd mamy baze wypadowa na  Kotlinę Kłodzką ,aby smigać i robić wymazy w DPS-ach.dzień wcz

Cały miot bokserków pozdrawiam, Moto Orkiestra Kraków  

Jeszcze słabsze jest, jak te auta jeżdżą po ulicach z numerami wystawionymi na widok publiczny, siejąc zgorszenie

Posted Images

Pozdrowki dla Korzenia93(?), z którym uciąłem sobie miłą pogawędkę w czasie, kiedy mój kombiaczek dostawał od Sylwka (Tego Sylwka :-) ) letni, agresywny setup geometrii :-)

Szkoda, ze robota czekała... :-( Przegadalibyśmy jeszcze geometrię Legasia :-)

-- 11 kwi 2012, o 14:26 --

Pozdrowienia z dzisiaj dla niebieskiego Blob-a z którym się obmrugaliśmy na Spracerowej koło godziny 8 rano. Zobaczyłem "pozdrowienia" awaryjnymi więc odmrugałem długimi :) Pozdro.
Zarejestrowałem mrugnięcie :-) Odpozdrawiam serdecznie (z tego Buga kombi, z tyłu z daleka można pomylić z Blobem) :lol:

Ładna sztuka! :twisted:

Pozdrowienia dla Czarnego bloba który dzisiaj koło godziny 18:30 wpuścił mnie na Bonifacego :) Dzięki za wpuszczenie :) Machane było, mrugane... i nawet pasażer machał :P I dzięki za krótki przejazd (bo zjeżdżałem na osiedle :( ) ulicą Sobieskiego :)

Katowice. Ul. 79 PP, tzw. "3 górki", 9.20.

Pozdrowienia dla ciemno granatowego ( :roll: chyba) Legasia, który mignął mi świnką na lusterku w ostatniej chwili zauważoną. :)

Wzrok swój bystry kierowałem byłem w dal zamgloną przygotowując się do wyprzedzania, dlatego za późno cię dostrzegłem. :|

Pozdrowienia dla:

- dwóch Imprez WRX/STI new age z wysokimi parapetami które w odstępie 5 minut poleciały wczoraj Włodarzewską od Alej Jerozolimskich w stronę Grójeckiej około 21.10 - 21.30.

- Czarnego OBK w poprzedniej budzie WI xxxxx widzianego rano około 9.50-10.05 zjeżdżającego z Alej Jerozolimskich pod wiadukt przy Włodarzewskiej. Białe świnie były.

- Ciemnego Legacy II gen. kąbi ruszającego z pole position spod świateł Grzybowska/Towarowa ok 10.30. Białe świnie były.

- Chwile później Legacy szare też kąbi z czarną świnką skręcające z Grzybowskiej w Towarową w kierunku Placu Zawiszy.

Przy okazji pozdrawiam właśnie Juniora bo dopiero wygramoliłem się z łóżka :wink: Musimy częściej robić takie spoty :twisted: I jazda po parkingach podziemnych bezcenna ;) Oraz dla nowo poznanych kolegów co imion już nie pamiętam :( Super się rozmawiało 8)

Pozdrowienia

z wtorku dla białego GT w kombiaku na Karczunkowskiej około 17:30

i

z dzisiaj dla szarego GTka na złotych na 17 Stycznia około 10:30.

Pozdrowienia dla czarnego Gacka Outbacka na numerach SK, z szarą fajną Świnką na tylnej klapie, z którym spotkaliśmy się na zjeździe na Dąbrówkę/Szopienice, i wymieniając trąbnięcia, machnięcia i mrugnięcia kawałek drogi w kierunku Szopienic przejechaliśmy :P Miło było :mrgreen:

Katowice. Ul. 79 PP, tzw. "3 górki", 9.20.

Pozdrowienia dla ciemno granatowego ( :roll: chyba) Legasia, który mignął mi świnką na lusterku w ostatniej chwili zauważoną. :)

Wzrok swój bystry kierowałem byłem w dal zamgloną przygotowując się do wyprzedzania, dlatego za późno cię dostrzegłem. :|

Ładnie mi świnke chciałeś pokazać a nie wyprzedzać poprostu ^^

Pozdrowienia dla czarnego Gacka Outbacka na numerach SK, z szarą fajną Świnką na tylnej klapie, z którym spotkaliśmy się na zjeździe na Dąbrówkę/Szopienice, i wymieniając trąbnięcia, machnięcia i mrugnięcia kawałek drogi w kierunku Szopienic przejechaliśmy :P Miło było :mrgreen:

Bardzo bardzo miło :mrgreen::D

No no co za dzień ^^ serdecznie odpozdrawiam :)

Przy okazji pozdrawiam właśnie Juniora bo dopiero wygramoliłem się z łóżka :wink: Musimy częściej robić takie spoty :twisted: Oraz dla nowo poznanych kolegów co imion już nie pamiętam

:roll:

Niezła impreza była, ciesz się, że nie szczekasz. :P:mrgreen:

pozdrawiam kolege Fala, ktory na Stadionie Narodowum sprzedawal Musze i Platiniemu oliwę:) Deal,jesli byl w wiadomosciach,musial byc duży:)

pozdrowienia dla dwóch poliftowych Forków II gen zaparkowanych obok siebie na parkingu pod Krokusem od strony BP (srebrny miał świnie na klapie, Artur?)

a co to jakiś mini spot był? bo całkiem niedaleko tej dwójki jeszcze WRX stało... tak około 18 to było ;)

pozdrawiam kolege Fala, ktory na Stadionie Narodowum sprzedawal Musze i Platiniemu oliwę:) Deal,jesli byl w wiadomosciach,musial byc duży:)

Nie tylko - pod przykrywką Euro2012 sprzedałem im też Akropol z Propylejami oraz większość terenów zależnych od Grecji na Księżycu.

Kolegę Fala widać dzisiaj w każdych wiadomościach i niedługo cena oliwy pewnie pójdzie w górę

...to nie wino, że im starsze tym lepsze... :mrgreen:

Wzajemnie!

Katowice -Piotrowice, ok. 15,45.

Pozdrowienia dla kierowcy srebrnej (szarej ) Imprezy, którą wpuściłem z bocznej ulicy na Armii Krajowej. Machałem, ale miałeś robotę z kierownicą. :D

Katowice -Piotrowice, ok. 15,45.

Pozdrowienia dla kierowcy srebrnej (szarej ) Imprezy, którą wpuściłem z bocznej ulicy na Armii Krajowej. Machałem, ale miałeś robotę z kierownicą. :D

W imieniu ojca odpozdrawiam :)

Pozdro dla Kameleona, dziś pod Westinem. Zdaje się że impreza była więc nie przeszkadzałem :-)

Wczoraj spot na Okopowej około 19-tej pozdrowienia dla załogo wanienki :-)

były wzajemności :-P

• aflinta locked this topic
  • aflinta unpinned and pinned this topic