Jump to content

Pozdrawiamy sie :)

Recommended Posts

bo byłam tam w odwiedzinach u konia...

ta........ :wink: :mrgreen:

Tilki, wróciłaś na forum :roll: 8)

Ano wracam :-) Zaniedbałam życie towarzysko-subarowe, ale miałam kilka powodów ;-) Teraz już się nie mogę doczekać jakiegoś fajnego spota. Pewnie będzie jakieś forumowe jajeczko czy coś?

Pozdrowienia i witaj :D

• Replies 63.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Chciałbym BAAAARDZO PODZIEKOWAC  P.Markowi oraz ekipie MTS za pomoc. Od kilku dni jesteśmy we Wrocłaiu i stąd mamy baze wypadowa na  Kotlinę Kłodzką ,aby smigać i robić wymazy w DPS-ach.dzień wcz

Cały miot bokserków pozdrawiam, Moto Orkiestra Kraków  

Jeszcze słabsze jest, jak te auta jeżdżą po ulicach z numerami wystawionymi na widok publiczny, siejąc zgorszenie

Posted Images

pozdrowienia z wczoraj:

- niebieska impreza (WU chyba) ze świnią na klapie zaparkowana pod "Saperem"... koło 18.00 kierownik chyba silnik rozgrzewał przed podróżą bo fajeczek na zewnątrz był grany :mrgreen:

Odpozdrawiam serdecznie :mrgreen: no właśnie, tak to zazwyczaj wygląda : najpierw odpalam Imprezę a potem sam odpalam :)

Odpozdrawiam konsultantów serwisu ITS w Radomiu, pozdrowienia zostały mi przekazane, przez miłą koleżankę. :)

Pozdrowienia dla Fali, z którym wymieniłem parę zdań wczoraj na stacjii Shell przy okazji pewnej wymiany towarowo-pieniężnej :)

Dziękuję i nawzajem :D

Pozdrowienia dla zielonego Forka S-Turbo ,,po lifcie" ze świniakiem widzianego w B-B ok. 15 na ul. Piastowskiej oraz czarnego Opla Zafirę ze świniakiem na lusterku na rondzie na Wojska Polskiego :wink:

pozdrawiam kierownika STI blue mica na złotej feldze zaparkowanego dzisiaj 12-13 pod Bristolem, pięknie się wyróżniał stojąc obok jakiś innych szaro-czarno-burych wozideł 8) 8)

Fala, a Ty nie na Krecie, re file?... :wink:

Nie, nie - oxi prin 2 hevdomades.

Póki co bardzo duzo siedzę w kabinie i nawijam o różnych różnościach w jednym z trzech języków ;)

No i mam jeszcze 30 kanisterków oliwy do popędzenia! Ixie oxdonda...

A następne przeróżne pikilalkia niebawem będą już w drodze :)

Pozdrówki dla Kierownictwa oświniaczonego czarnego Forka (WW 8...C) na złotych TOORAch (prawie STI, w każdym razie emblematy STI były) :-) , który stał wczoraj w ciągu dnia na Olszewskiej, niedaleko Chińczyko-Kebaba :-) Łaaadny :-)

Odpozdrawiam :)

Przy okazji pozdrawiam

Ponowne pozdrówki dla Kierownika czarnego Forka "STI", tym razem w korku do świateł na Gagarina przed Belwederską i na Spacerowej pod górę. Piękna i czyściutka bestia! Aż się zawstydziłem - Bug brudny... Miły początek dnia :-)

i również Odpozdrawiam :)

Pozdrówki dla Kierownika pięęęeknego STI Blue Mica z bossskimi chlapakami STI - machałem dziś z niebieskiego KombiBuga na Płowieckiej koło 17:40, w stronę Starej Miłosnej :-)

Bardzo do końca jest sportem, Sportem 2.5x :wink:

:oops: tyle się jeszcze muszę nauczyć w temacie subaru :oops:

tROZ, Pozdrowienia, bo widzę, że bywasz w mojej okolicy :D

Dzięki wzajemnie :D Niedaleko mieszkam,niedaleko pracuję :wink:

No i mam jeszcze 30 kanisterków oliwy do popędzenia! Ixie oxdonda...

A następne przeróżne pikilalkia niebawem będą już w drodze :)

A jakieś epafes z knajpami w Wawie? Może z Christosem z Zorby? Jakiś spocik stin prwteuousa? :wink:

Pozdrowienia dla białego GTeka (chyba GT) old-age którego usłyszałem a potem zauważyłem w lusterku bocznym jak śmiga w przeciwną stronę niż ja. Było to koło godziny 7:50-8:00 ma skrzyżowaniu Sikorskiego z Sobieskiego. Jechaliśmy Sobieskiego w przeciwne strony :) Z daleka taka sama ślicznotka jak moja :mrgreen:

Dzisiejsze, późno wieczorne pozdrowienia dla:

- niebieskiego blob eye'a zaparkowanego przy Niepodległości w zatoce, nr. rej. DKL...

- granatowego GT'ka jadącego Niepodległości, ok. godz. 23.30, skręciłeś potem w Dąbrowskiego - machałem z krawężnika.

A to wszystko w ciągu 2 minut.

Pozdro dla czarnego Legacy/OBK, któremu kiwnąłem(chyba zauważono) dziś o 13:30 z mojego IVECO powyżej stadionu GKS na Dębie.

Czas i miejsce się zgadzają wiec to musiałem być ja ^^ odpozdrawiam ^^

Pozdrawiam niebieskiego WRX blob eye'a na tablicach Leborskich (GLE XXXX), widzianego wczoraj (22 marca) w Trojmiescie. Mijalismy sie pare razy jadac miedzy Do studzienki a Kołobrzeska w Gdansku około 22 (Bordowy Civic).

[ http://img38.imageshack.us/img38/6496/img1064fl.jpg ]

To to wcześniejszy sport,który chyba nie do końca jest sportem i dlatego pewnie to zamieszanie :D

new kid in town...? więcej nas niebieskich sie robi... :D

-- 23 mar 2012, o 10:39 --

Przy okazji pozdrawiamPrzemek_Docent napisał(a):Ponowne pozdrówki dla Kierownika czarnego Forka "STI", tym razem w korku do świateł na Gagarina przed Belwederską i na Spacerowej pod górę. Piękna i czyściutka bestia! Aż się zawstydziłem - Bug brudny... Miły początek dnia i również Odpozdrawiam
PedroA Ty jeździsz FSTI :?:
  • aflinta locked this topic
  • aflinta unpinned and pinned this topic