Jump to content

Pozdrawiamy sie :)

Recommended Posts

• Replies 63.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Chciałbym BAAAARDZO PODZIEKOWAC  P.Markowi oraz ekipie MTS za pomoc. Od kilku dni jesteśmy we Wrocłaiu i stąd mamy baze wypadowa na  Kotlinę Kłodzką ,aby smigać i robić wymazy w DPS-ach.dzień wcz

Cały miot bokserków pozdrawiam, Moto Orkiestra Kraków  

Jeszcze słabsze jest, jak te auta jeżdżą po ulicach z numerami wystawionymi na widok publiczny, siejąc zgorszenie

Posted Images

Pozdrowienia dla czarnej Imprezy na czerwonych kołach widzianej a bardziej słyszanej dziś koło godz 10:00 przy przystanku Metro Politechnika.

Pozdrowienia dla czarnej Imprezy na czerwonych kołach widzianej a bardziej słyszanej dziś koło godz 10:00 przy przystanku Metro Politechnika.

Hogi szukał świeżej krwi?

Pozdrowienia z dzisiejszego poranka (okolo 10tej) dla:

srebrny hawk na Siekierkowskiej w strone Rembertowa

i

wiśniowy bug WRX na skrzyzowaniu Sobieskiego/Witosa.

Katowice:

Pozdrowienia dla czarnego OBK SK....(nie jestem pewny, bo tylko świnkę z tyłu zlokalizowałem katem oka, którego jak wiadomo, z medycznego punktu widzenia nie posiadam), wypatrzonego jak skręcał z 86 na Giszowiec ok. 16.45. :)

A ja mam bardzo zapomniane pozdrowienia, sprzed 3 tygodni chyba, dla kolegi w czarnym Civicu UFO ze świnką z tyłu, z niedzielnego wieczoru gdzieś w okolicach Zegrza. Się mi przypomniało teraz to napisałem.... :)

Ktoś od białego GC, przed 18, jechał po Czerniakowskiej, koło stadionu Legii: pozdrowienia od kibola :mrgreen:

To mogłem być ja :) więc dzięki i odpozdrawiam :)

Pozdrawiam złotego FXT rej:WL...ze świnką na lusterku,który parkuje w okolicach ulic :ciasna/świętojerska w Warszawie.

Jak również zielonego GT kombi rej WKZ... na złotych również w tej okolicu :D

Katowice:

Pozdrowienia dla czarnego OBK SK....(nie jestem pewny, bo tylko świnkę z tyłu zlokalizowałem katem oka, którego jak wiadomo, z medycznego punktu widzenia nie posiadam), wypatrzonego jak skręcał z 86 na Giszowiec ok. 16.45. :)

Odpozdrawiam tak tak była świnka ^^

i

Pozdrawiam oświniaczonego Zielonego forka SO 04**H widzianego w ASO w Mikołowie

^^

Odpozdrawiam, pędziłem na spotkanie na 10.00 właśnie... 8) :mrgreen:

:D Poranne pozdrowienia dla uśmiechniętej kierowniczki z kokardką we włosach jadącej w niebieskim WRXie (WT xxxx) z nalepką Alpinestars z ul. Jutrzenki która nie chciała wpuścić mnie przed siebie na Popularnej :cry: mimo, że grzecznie czekałem z włączonym kierunkowskazem :roll:

Pzdr dla MForbi na PL. Unii!

Pzdr dla MForbi na PL. Unii!

Odpozdrawiam :-) widziałem miganie awaryjnymi, mrugałem długimi ale jako że z sąsiedniego pasa i 2 samochodów "z tyłu" to nie wiem czy zauważalnie :-)

Usiłowałem Cie podgonić w kierunku Usrynowa ale utknąłem na lewym i tylko patrzyłem jak znikasz na horyzoncie ...

Ładne felgi :-))

pozzdrawiam lanosa na blachach BS spotkanego na wylotowce z Gizycka w strone Orzysza, ok 14.

Grafitowy ze świnką? To chyba my, odpozdrawiamy :D

Żadnego Subaru nie widziałem, chyba musiałeś być incognito :)

MForbi

zauważalnie - TAK!

Usiłowałem Cie podgonić w kierunku Usrynowa ale utknąłem na lewym i tylko patrzyłem jak znikasz na horyzoncie - na Puławskiej prawy pas jest b.często najszybszy

Ładne felgi :-)) - a dziękuję! :D

Pozdrowienia dla Forka Blue WPI z białym świńiakiem na klapie. Migałem na Spacerowej koło Zamku.

Jeżeli srebrne XT to odpowiedziałem awaryjnymi, kiedy już skręcałeś - ale to była Goworka przy Chocimskiej :-).

Pozdrawiam także.

Z wczoraj: Vergette pozdrawiam konstancińsko-lidlowo :-)

Grafitowy ze świnką? To chyba my, odpozdrawiamy :D

Dokładnie tak, grafitowy. Jechałem S40, parszywcem ;) Nie machałem, bo machacz z volvo i tak jest żegnany dziwnym spojrzeniem :)

Pozdrowienia dla niebieskiego buga na czarnych felach i blachach WE obok, którego postawiłem mojego Outbacka dziś (tj. już wczoraj) o 13:13 u wylotu Nowogrodzkiej do Chałubińskiego.

Pozdrowienia dla Forka Blue WPI z białym świńiakiem na klapie. Migałem na Spacerowej koło Zamku.

Jeżeli srebrne XT to odpowiedziałem awaryjnymi, kiedy już skręcałeś - ale to była Goworka przy Chocimskiej :-).

Pozdrawiam także.

Z wczoraj: Vergette pozdrawiam konstancińsko-lidlowo :-)

Złote XT. Fakt - Goworka r. Chocimskiej.

• aflinta locked this topic
  • aflinta unpinned and pinned this topic