Jump to content

Pozdrawiamy sie :)

Recommended Posts

Pozdrowienia dla RadziejS-a widzianego (tzn. jego Forka) w Zakopcu :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Jak również pozdrowionka dla Kierowni-ka(czki) Forczestera z "kagańcem" na przodzie (musi być ostry... :wink: ) na blachach SO widzianego również w Zakopcu :mrgreen:

Miłego i udanego pobytu życzę :!:

• Replies 63.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Chciałbym BAAAARDZO PODZIEKOWAC  P.Markowi oraz ekipie MTS za pomoc. Od kilku dni jesteśmy we Wrocłaiu i stąd mamy baze wypadowa na  Kotlinę Kłodzką ,aby smigać i robić wymazy w DPS-ach.dzień wcz

Cały miot bokserków pozdrawiam, Moto Orkiestra Kraków  

Jeszcze słabsze jest, jak te auta jeżdżą po ulicach z numerami wystawionymi na widok publiczny, siejąc zgorszenie

Posted Images

adamski,

Hej, dzięki, to moje pierwsze pozdrowienia i to w dodatku niemal 500 km od domu. Odpozdrawiam serdecznie. Musiałeś widzieć mnie zaparkowanego najprawdopodobniej pod Nosalem

Pozdrawiam także kierownika granatowej imprezy, który pierwszy mi zamachal - mijaliśmy się na chyba Jagiellońskiej

adamski,

Hej, dzięki, to moje pierwsze pozdrowienia i to w dodatku niemal 500 km od domu. Odpozdrawiam serdecznie. Musiałeś widzieć mnie zaparkowanego najprawdopodobniej pod Nosalem

Pozdrawiam także kierownika granatowej imprezy, który pierwszy mi zamachal - mijaliśmy się na chyba Jagiellońskiej

Parkowałeś również na Alejach 3-go Maja i tam Cię widziałem :wink:

trochę się namachasz, bo u nas to niezastąpione samochody :!: :mrgreen:

Pozdrowienia dla ładnej i uśmiechniętej kierowniczki (pewnie to słońce tak działa) starszego OBK w Katosach-Ligocie.

Później jeszcze niebieski (fioletowy) też starszy OBK w Katosach-Piotrowicach. W obu przypadkach popylałem rowerem. :mrgreen:

Pozdro dla niebieskiego forka między Konstancinem a Piasecznem, dziś koło 10 :mrgreen:

To chyba my wymieniliśmy się uprzejmościami przy rejonie energetycznym...? Duża antena cb na dachu? Pozdrawiam!

-- 1 mar 2012, o 00:10 --

Dzisiejsze pozdrowienia dla niebieskiej imprezy, mijanka rano w Zalesiu Dolnym.

A potem dla Kierownika niebieskiego forestera na skrzyżowaniu Puławska/Energetyczna.

Słyszałem Twoje pozdrowienia ;-)

Odpozdrawiam także!

To chyba my wymieniliśmy się uprzejmościami przy rejonie energetycznym...? Duża antena cb na dachu? Pozdrawiam!

Wymiana uprzejmościami jak najbardziej była, a antena nie taka duża, w dodatku "łamaniec" :mrgreen:

Dzięki leon, to mój codzienny kierunek wielokrotnego wpadania :) i sorki za brak spostrzegawczości.

Pozdrawiam autko wypatrzone przez syna na stacji w Płońsku.

Pozdrowienia z dzisiejszego poranka dla białego hawka STi, należącego do PJAY'a, spotkanego w Krakowie na skrzyżowaniu Nowohucka / Centralna o 8:30 :wink: Kiwki nie było, ale pozdrowienia są ;)

Pozdrowienia dla srebrnej imprezy N/A kombi mijanej dzisiaj na trasie warszawskiej pod samym Białymstokiem. Chyba nie zostałem zauważony... :cry:

Pozdro dla czarnego Forestera ze świnią na lusterku, z którym się dzisiaj minąłem na rondzie w Choszczówce Stojeckiej (czy jakoś tak). Nie zdążyłem pomachać bo przez telefon rozmawiałem i późno załapałem, że jest świniak.

Pozdro dla niebieskiego Hawka na dąbrowskich blachach, którego to obmigałem trzykrotnie z mojej a-klasy o 6:20 na DTŚ(Chorzów) w kierunku Zabrza.

Pozdrawiam czarną Justy, która wcisnęła się w wąską lukę obok mnie na parkingu pod Leroyem w Katowicach ok.13.30 :)

Pozdrawiam Kierownika nowego Białego legasia kombi WW ****G z świniaczem widzianego dzisiaj w same Południe pod Dworcem Centralnym w Warszawie :)

pozdrawiam kierownika lśniącej czystością Imprezy blue mica nr WF..... zaparkowanej wczoraj ok 11.30 na Białostockiej pod Carrefourem 8)

pozdrawiam kierowniczkę albo kierownika wrx w nowej budzie sedan (kurcze raczej baaardzo niewiele tego jest na ulicach) zaparkowany vis a vis wejścia do Ilmetu wczoraj ok 19; mały świniacz na lustrze i większy na klapie bagażnika :mrgreen:

• aflinta locked this topic
  • aflinta unpinned and pinned this topic