Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

niedzielne pozdrowienia dla mstar'a który był niebieskim forkiem obok apteki w budynku bondera / Piaseczno ok 20:00

 

Odpozdrawiam! Rzeczywiście zaniosło nas wczoraj do apteki. Nie widziałem jednak Twojego black'a...

Jedynie jakieś suvowate volvo utrudniało wyjazd z parkingu :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla białego Legasia kombi diesla ze świnką na lustrze, stojącego dziś koło pierwszej przy Galerii Ursynów.

 

Pozdrawiam również przepięknego oświniaczonego GTka z podkładkami 4 T, zaparkowanego dziś wieczorem przed budynkiem Wydziału Chemii przy Pasteura. Czyj to???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym razem pozdrawiam srebrnego Forka, którego ledwo co zauważyłem ok. 14 na Jedności Narodowej, a przez szybę widziałem chyba podniesioną rękę :P

 

Do tego srebrną wannę z prosiakiem na tylnej szybie (?) na blachach DOL, za którą jechałem wieczorem od zjazdu z ósemki do Oleśnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bonder już sprzedał budynek. 8)

 

to mało istotny szczegół :wink: :P

 

Odpozdrawiam! Rzeczywiście zaniosło nas wczoraj do apteki. Nie widziałem jednak Twojego black'a...

Jedynie jakieś suvowate volvo utrudniało wyjazd z parkingu :evil:

 

a widziałeś osobnika w kapturze który rozmawiał przez telefon na parkingu :?: to Ja :twisted:

mój black został w domu nie brałem go na piwo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam forka z trasy Toruńskiej widzianego dzisiaj koło południa, który mnie wyprzedził, pomrygał awaryjnymi i efektownie pomachał do lusterka, a także niebieskiego STI, który stał cierpliwie w korku przy Makro w Markach. Oba oświniaczone. A ponadto w Markach, niedaleko MOKu widziałęm zaparkowanego Turbodziadka i Imprezę, oba samochodziki ze świniami, właścicieli niestety nie widziałem. Pozdro ze srebrnej wanny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hogi pozdrawiam, dziś ok. 18 JP2. biała koszula, czarne chlapacze, porobiło się ;-)

co Ty tam masz pod 'move over'?

 

Odpozdrawiam, to ja z nowymi chlapaczami ;-)

Miałem jeszcze naklejkę od Czwartka z Ułęża. :mrgreen:

 

pozdrowienia dla Hogiego skillowanego* przez tramwaj i rowerzystów na Alejach koło Empiku gdzies kole 13:15

Odpozdrawiam. 8) 1,5 godz. jechałem z Zielonki do Centrum :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...