Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla Hogiego widzianego chwile po 14:40 dzis na Nowoursynowskiej :) mam nadzieje ze spotkanie z panami policjantami skonczylo sie tylko mila rozmowa odnosnie auta ;))

 

 

Niestety 122 na 50.

 

Pouczyli mnie bez punktów. Za free ;-) Prawie... :-(

 

 

A mogłem 100 wpłacić na biedne dzieci...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Hogiego widzianego chwile po 14:40 dzis na Nowoursynowskiej :) mam nadzieje ze spotkanie z panami policjantami skonczylo sie tylko mila rozmowa odnosnie auta ;))

 

 

Niestety 122 na 50.

 

Pouczyli mnie bez punktów. Za free ;-) Prawie... :-(

 

 

A mogłem 100 wpłacić na biedne dzieci...

 

 

ehhh..tam trzeba uważać, tak jak i za wiaduktem (co górą idzie Puławska) na Rzymowskiego często lubią stąć..

 

zawsze lepsze to niż 500pln i 10 pkt :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsze pozdrowienia dla:

 

1. Niebieski Hawk STI z trzodą na lusterku, nr rej. WU...Na Racławickiej w Warszawie o 9.30

2. Niebieski GT-ek, też ze świnką, nr rej. WI...Ostrobramska, Stolica, ok. godziny 10.00. Jeśli kolega forumowy to...przepraszam za rozczarowanie, że za kierownicą pozdrawiającego Golfa nie siedziała modelka z reklamy na tylnej szybie auta, a moja osoba :mrgreen: . Ładnie kolega pogonił, dogonił, spojrzał w moją stronę i...odjechał. Na światłach już nie dało rady porozmawiać; wyjaśniłbym skąd te mrugające awaryjne u mnie :wink:

3. Czarne Legacy Kombi (model 03-06), widziane około 10.30 w miejscowości Radiówek, na trasie Warszawa-Lublin. Świnka stwierdzona, numery rej. WWL lub WML....Wywoływałem na CB, ale bez odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdeczne pozdrowienia dla tajemniczego forumowicza (zapewne) z Wrocka, który jakoś niedawno tak ładnie, w lustrzanym odbiciu (cobym męczyć się nie musiał czytając w lusterku - dziękuję) napisał mi "forum Subaru" na tylnej szybie... jakoś tak delikatnie, że zauważyć to można tylko w światłach jadącego z tyłu. Normalnie, majstersztyk... aż żal zmywać. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bolesławiec,stacja Lotos,jedziemy z Igim,patrzymy turbolodówka blachy SB ***** wjeżdża na Lotos,obserwujemy,może kiwka bedzię,ale nic,auto wjechało ,patrzymy świnia na klapie :mrgreen: to nawrotka i heya :)

Bardzo miła rozmowa z naszym forumowiczem SOLBERGIEM,który to lata raczej niezwyczajnym Forkiem Turbolodówkiem :mrgreen:

Pooozdroowionka wielkie dla zapoznanej ekipy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...