Jump to content
pumex1

Pozdrawiamy sie :)

Recommended Posts

Pozdrowienia z wyjazdu:

- z czwartku, w Lublinie, dla kierownika niebieskiej/granatowej Imprezy ze swinką na lusterku, na Al. Solidarności ok 7 rano

- kierowniczki Forka z halogenami, która nie reagowała na trąbienie i kiwki a zjeżdzała w dól Sikorskiego (chwile później)

później długo, dłuuuugo nic, aż do soboty, gdzie widziałem zaparkowanego buga kombi w Bad Urach

i dla kierownika Forka w Reutlingen, który, dałbym sobie uciąć mały palec u nogi, miał na tylnej klapie świnkę

Jeżeli to któryś z Forumowiczów to szkoda, że wcześniej nie wiedziałem.....:(

I na powrocie, w poniedziałek, dla kierownika czarnej Imprezy (pewnie STI) chyba w barwach SJS widzianej w okolicach Piotrkowa Trybunalskiego

i to tyle subarynek na przejechanych prawie 3kkm:(

pozdrawiam 0sauro0 i kowalk spotkanych o 21 pod centrum olimpijskim

Pozdrawiam zielonego sąsiada spotkanego dziś wieczorem pod M1 :)

6238639191_e425af9dc5_z.jpg

Bartekfico się nie chwalisz, że w moich okolicach jesteś?

bo nie jestem :idea:

żone tylko do teściów wysłałem, bo sam zarobiony jestem 8)

jak będę w okolicy to na pewno się odezwę, szczególnie jak będzie biało, bo widzę, że nieźle się do zimy przygotowujecie :wink:

Pozdrawiam kolegę Fala widzianego na wszystkich kanałach Tv przy okazji wizyty jakiejś emerytowanej gwiazdki piłki kopanej:)

Ćśśśśśśssicho! 8)

PS: zastanawiałem się, jaki by tu między słowami tekst puścić, żeby pozdrowienia forumowe z tego wyszły... Coś o świni? O trawie...? A może o kopaniu :D

A cóż to za dziewczę porusza się czarnym hawkiem (chyba WRXem, chyba WE.... :) ), ok. 12 przy jerozolimskich/starynkiewicza? Machałem, ale mnie nie odnotowano :(

W każdym razie - pozdrawiam :)

Pozdrówki dla kierownictwa STI blue mica, który mnie minął prawym pasem na Sikorskiego tuż przed skrzyżowaniem z Gagarina dziś przed 9:00. Pomknął dalej w górę Belwederską, ja w lewo w Spacerową (na której zresztą w poniedziałek z rana widziałem dzwona "na zywo", obok mnie... Opona mu nie trzymała na łuczku... Temu Seatu Toledu zielonemu).

Harv nie jechałeś o 7 rano puławska w stronę Piaseczna :?: 8)

Pozdrowienia dla Nali, obmachiwanej na Pawiej (znowu nie miałem gdzie zaparkować :evil: )

taxus, a gdzie ty na tej woli siedzisz tj na jakiej ulicy :?:

Poniedziałkowe pozdrowienia dla oświniaczonej imprezy wanny w Nysie koło godziny 13 oraz

pozdrowienia dla niebieskiej imprezy chyba to Ty Pavel ;) koło godziny 16 na Kazimierza Wielkiego we Wrocku :)

Odpozdrawiam bo zapewne stalem w korku do tunelu przy galerii! Niestety nie widzialem :( Staram sie zawsze jak widze czarnego Leona szukac swini ;)

bakupno, na Pawiej, to jest skraj Woli bo po drugiej stronie Jana Pawła Śródmieście się zaczyna.

na Sikorskiego tuż przed skrzyżowaniem z Gagarina

Gwoli ścisłośći, nie ma takiego skrzyżowania jak Sikorskiego z Gagarina. Zapewne chodziło Ci o ul. Sobieskiego... :)

bakupno, na Pawiej, to jest skraj Woli bo po drugiej stronie Jana Pawła Śródmieście się zaczyna.

to jak przy wolaparku urzęduję

Ooo... jak miło. Pierwsze pozdrowienia od x lat ;) Odpozdrawiam oczywiście. Miło było Cię poznać. Następnym razem musimy wymyślić jakieś cieplejsze miejsce na spotaknie, bo fajnie sie gadało ale mróż wziął górę :mrgreen:

Ooo... jak miło. Pierwsze pozdrowienia od x lat ;) Odpozdrawiam oczywiście. Miło było Cię poznać. Następnym razem musimy wymyślić jakieś cieplejsze miejsce na spotaknie, bo fajnie sie gadało ale mróż wziął górę :mrgreen:

mam chyba nawet lokal przy pl.wilsona nawet moja znajoma tam jeszcze pracuje 8)

Pozdrowienia dla niebieskiej turbo wanny na WWL dzisiaj po 10tej w Dębe Wielkie

i zaległe dla zielonego GTka pod Liberatorem.

Pozdrawiam szarego/srebrnego Hawka n/a. dziś koło 11.00 w Powsinie.

na Sikorskiego tuż przed skrzyżowaniem z Gagarina
Gwoli ścisłośći, nie ma takiego skrzyżowania jak Sikorskiego z Gagarina. Zapewne chodziło Ci o ul. Sobieskiego... :)
Jassssne! Thx! Porypałem nazwy ulic :-)

Pozdrawiam Kierownika Forka na SB z prosiakiem widzianego dzisiaj w korku na zjeździe do centrum Katowic o 8:00 ^^

Odpozdrawiam serdecznie :wink:

Pozdrowionka dla zielonego Civica SPI.... ze świnką na tylnej klapie widzianego w Katowicach w tunelu dziś ok.12-tej :D

Pozdrowienia dla wszystkich mruczących dzisiaj pod moimi oknami na ul. Radziwie i Zawiszy Subarakomaników - szczególnie kierownika srebrnego GT, który teraz stoi i pięknie mruczy obok "żabki" na Radziwie :)

Czy to za Plejadkiem jechałem dzisiaj o godz 19 po Męcz Majdanka? Sunąłem incognito czyli żonowozem :mrgreen:

Pozdrowienia dla niebieskiej turbo wanny na WWL dzisiaj po 10tej w Dębe Wielkie

Pozdrawiam! Pozdrawiam! Pozdrawiam!

Pozdrówki dla Imprezy Blue Mica (STI?) 2008- , z którą pomachaliśmy sobie dziś na pl. 3 krzyży koło 17:30 :-)