Jump to content
pumex1

Pozdrawiamy sie :)

Recommended Posts

PJAY, czyżbyś to mnie pozdrawiał...? :mrgreen: miejsce i opis się zgadza ;) czemu Cię nie widziałem??

może przez te betonowe bloki oddzielające pasy ruchu :wink: Serdeczności jeszcze raz 8)

Oczywiście, odpozdrawiam :D :D :D

Dobra, już wiem, przejaśniło mi się w głowie ;) startowałeś srebrnym Legacem z pod świateł koło MORD-u :D Nawet Cię widziałem, ale nie widziałem świniaka, więc nie machałem...

Dokładnie tak, a legaś jest oświniaczony z obu stron :wink:

Pozdrawiam Simona, którego GT-ek stał zaparkowany dziś w Krakowie na Ul Dolnych Młynów.

Pozdrawiam Simona, którego GT-ek stał zaparkowany dziś w Krakowie na Ul Dolnych Młynów.

Przyłączam się do pozdrowień, też widziałem. :)

pozdrowionka dla kierownika niebieskiej imprezy mijanej na trasie świdnica - wrocław podczas paskudnego deszczu :P

Pozdrowienia dla zielonego GT który skręcał za skrzyżowaniem Sikorskiego i Sobieskiego trochę się zagadaliśmy i mieliśmy opóźniony zapłon :mrgreen:

Pozdrowienia dla Oskara :) którego dzisiaj widziałem dwa razy. Około 12:00 z naddźwiękową prędkością :twisted: przeleciałeś obok Tesco na Kapelance. Nie wiem jak to się stało, że najpierw Cie zobaczyłem, a potem usłyszałem :P powinno być odwrotnie z racji mega głośnego wydechu :mrgreen: Później mignąłeś mi jeszcze na Kobierzyńskiej :wink:

Pozdrawiam również kierownika i pasażerkę oświniczonej czarnej imprezy new age na złotym felunku 8) okolice 17:00 w Łagiewnikach

Pozdrowienia dla Turbodziada z wiśniowymi zderzakami stojącego na Esperanto w Wawie

Dziekuje czarnemu obkowi na KR, ktory uprzyjemnial mi widok jadac przede mna z GD do NDGd ok 10tej

Pozdrawiam srebrnego Forestera widzianego już parę razy w Brodnicy i okolicach. Forek z wlewem lpg w błotniku i na tablicach z Quebecu :-) Z przodu tablicy brak, tylko jakaś zaślepka. Może uda się zrobić na dniach fotki.

Pozdrowienia dla Oskara :) (...). Około 12:00 z naddźwiękową prędkością :twisted: przeleciałeś (...)

Nie wiem jak to się stało, że najpierw Cie zobaczyłem, a potem usłyszałem :P

powinno być odwrotnie z racji mega głośnego wydechu :mrgreen:(...)

Malik - sam sobie odpowiedziałeś ;-) Poruszał się z prędkością naddźwiękową, zatem dźwięk nadleciał później niż on sam :twisted:

Żeby nie było off-topu:

Pozdrówki dla bardzo zacnego czarnego GT, widzianego dziś o 14:50 na rondzie Marsa/Płowiecka/Siekierkowska/Ostrobramska/Grochowska :-)

Pozdrowienia dla Harviego widzianego koło 19.30 w Nowym Testamencie. Najpierw wpuściłem Cię na pomorską i skręcałeś w lewo na skrzyżowaniu, a chwilę później zrównaliśmy się na światłach przy Kościuszki, machałem ale nie widziałeś.

Pozdrowienia dla niebieskiego eSTiaja na Kamieńskiego :D

pozdro dla czerwonej Imprezki GC w sedanie widzianej na obwodnicy Legnicy ok.8;30.Świnek nie odnotowano.

brawo Simon Twój Subarak tak daleko dojechał 8) , stary a może :wink: :mrgreen:

brawo Simon Twój Subarak tak daleko dojechał 8) , stary a może :wink: :mrgreen:

Simon już w drodze do Budapesztu ;-)

Dwa razy pozdrowienia:

- dla kierowcy białego Forestera w Kiekrzu

- dla kierowcy srebrnego/szarego Forestera ze świniakami pędzącego na zachód starą dwójką gdzieś w okolicach Miedzichowa

Pozdrowienia dla kierownika czerwonej imprezy obmachachanego i odmachanego o godz.14 w Katowicach przy Toyocie ^^

Pozdrowienia dla zielonego GT który skręcał za skrzyżowaniem Sikorskiego i Sobieskiego trochę się zagadaliśmy i mieliśmy opóźniony zapłon

Ale z tym zielonym gadaliście?

Przyłączam się do pozdrowień, też widziałem. :)

Też się dołączam do pozdrowień. Nawet zdjęcia zrobiłem :)

Pozdrowienia dla Harviego widzianego koło 19.30 w Nowym Testamencie. Najpierw wpuściłem Cię na pomorską i skręcałeś w lewo na skrzyżowaniu, a chwilę później zrównaliśmy się na światłach przy Kościuszki, machałem ale nie widziałeś.

:oops:

To ja kierowałem autem. Faktycznie kojarzę fakty, że mnie wpuszałeś najpierw na pomorskiej ale ze później machałeś to już nie zauważyłem. :roll:

Pozdrawiam. 8)

pozdrawiam kobiecą załogę startującą dzisiaj na bemowie srebrną Imprezą z 3 świnkami 8)

szubaru o której byłeś na bemowie? Ja kręciłem się między 12-tą a 13-tą.

pozdrawiam wczoraj wszystkie subaraki obecne na cargo, oraz spotkanego Cysztof i Kubeusz który lansował się nowym nabytkiem :wink:

Pozdrawiam serdecznie kierownika forka zaparkowanego w Bielsku-białej którego to auto poprawiło mi humor w czasie latania po biurach w tym też mieście ^^

[ ]

Pozdrawiam pozdrawiam, strzelam , ze to u żony pod biurem, przez dzień to ona upala forka 8) Ładnie drzwi wgniotła, prawda?

pozdrowienia dla calej zalogi z granatowego forestera xt z ktorym jechalismy dzis kolo 8.20 na Sienkiewicza w Łodzi :) bylo podwójne machanko, byla swinka :)

pozdrawiam wczoraj wszystkie subaraki obecne na cargo, oraz spotkanego Cysztof i Kubeusz który lansował się nowym nabytkiem :wink:

nie sie lansował, tylko podjechałem z ciekawości zobaczyć czy kogoś znajomego nie ma.

nie mogłeś zadzwonić, że jesteś? :roll: