Jump to content
pumex1

Pozdrawiamy sie :)

Recommended Posts

My, czarni, musimy sie trzymac razem :-D

hello my nigga :wink: :mrgreen:

:lol::lol::lol: Yo, whazzaup dogg :?: :!: :mrgreen:

SnoopDogg_2.jpg

tip2.gif

8)

Pozdrawiam kierownika srebrnego, oświniaczonego klasyka na blachach WE widzianego dziś o 8 rano na Czerniakowskiej tuż za Chełmską w stronę Powiśla.

Co to za wydech tak gada?

My, czarni, musimy sie trzymac razem :-D

hello my nigga :wink: :mrgreen:

:lol::lol::lol: Yo, whazzaup dogg :?: :!: :mrgreen:

SnoopDogg_2.jpg

tip2.gif

8)

fo' shizl my nizl'

ice-cube_-b-real.jpg

I pozdro dla twingo na WN które ma świnie na klapie, które oświeciłem wczoraj ;) Takie samo jak mojej żoneczki ;)

Pozdrówki wczorajsze poranne (ok. 8:30) dla wiśniowego(?) Daihatsu Cuore na żółtych falgach i ze świnią na lusterku, z którym jechałem po Płowieckiej i Siekierach...

Pozdrowienia z wczoraj dla czerwonej imprezy kombi (chyba WY) ok. 18:00 na Powstańców Śląskich na Bemowie.

Najpierw słyszałem a później zobaczyłem :mrgreen:

Sebastian

Forester zostaje - projekcik WPI

forek na wpi a ja go nigdy nie widziałem u mnie na wsi :P

ale pozdrawiam :mrgreen:

Pozdrowienia dla srebrnej STI BI XXXX widzianej dzisiaj w Białymstoku na skręcie z Alei w Częstochowską ok 15tej. Któż to?

Pozdrowienia dla kierownika czarnego Forka MY06 z naklejką STI SK *** zaparkowanego w Katowicach na Warszawskiej.

Pozdrowienia dla studenta UE Wro z czarnego Wrx w kombi DW 167xx widzianego dzisiaj ok. godziny 13 pod uniwersytetem :)

Oraz dla kierowcy Subaru Taxi spotkanego na Braniborskiej :)

Pozrowienia dla Kierownika niebieskiego bloba STi spotkanego dzis na Gołkowskiej, kiwka była 8)

Witam i pozdrawiam.

Prawdopodobnie (właściwie to już podjąłem decyzję) kupię Subaru Legacy 2.0 D sedan z 2008 r opcja RC.

A więc Hej.

Witam i pozdrawiam.

Prawdopodobnie (właściwie to już podjąłem decyzję) kupię Subaru Legacy 2.0 D sedan z 2008 r opcja RC.

A więc Hej.

Witaj lope

Tutaj się witamy :arrow: viewtopic.php?f=1&t=101962&p=1370881#p1370881

Pozdrowienia dla załogi grafitowego STI obmachanego dzisiaj o 17.30 skrzyżowaniu Racławickiej i Gajowickiej.

Parkowałeś pół godziny później na Korfantego?

Dlaczego Mamusia??? Ja się nie poczuwam :shock: :mrgreen:

Tak, parkowałem :). Posiedzisz na forum to może zobaczysz kim jest forumowa "Mamusia" ;-).

Mamusię, a raczej Mamusia forumowego już znam. Ale nadal się nie poczuwam. :)

Za to jeszcze raz pozdrawiam. Pewnie się będziemy jeszcze obmachiwać nie raz. :wink:

Pozdrowienia dla pani w Legacy kombi ze swinka na lusterku (swinka w czapeczce :P ) widziana dzisiaj na Mc w Wilanowie ok 12.30 8)

Pozdrowienia dla Kierownika niebieskiego kąąbi mijanego dzisiaj na skrzyżowaniu Madalińskiego/Kazimierzowska jakoś po 17tej.

Pozdrawiam kierowniczkę czarnego Forka na blachach WA, która odmachała mi i opromieniła mnie wink.gifuśmiechem w Okuninie ok 16 yahoo.gif

Pozdro dla kierowcy czerwonego kombi newage z wiatrakiem spotkanego dziś (czwartek) na Al. Niepodległości około 13. Kameleon?

Pozdrowienia dla Kierownika srebrnego oświadczonego forka N/A 05-07 widzianego na Nowohuckiej dzisiaj koło 8:15 :wink:

pozdrawiam kierownika forda fiesty stojącego przedwczoraj na ul mariańskiej w lublinie ze świnią na lusterku i dla wszystkich mijanych leśników a było tego trochę :)

pozdrowienia dla właściciela tego cudeńka :mrgreen:

20111005171318.jpg

wczoraj ok 20 leciał głośny srebrny chyba WRX blob na Jana Pawla II

w środę chyba pozdrowiliśmy się z kolegą ze srebrnego Outbacka

i niech sie ujawni kto mi tak umila czas za biurkiem rycząc codziennie prawie ok 9:20 na kasprzaka zielonym ciemnym GTekiem (spojler, ciemne szyby, dobrze gadający ;))

Pozrowienia dla Kierownika niebieskiego bloba STi spotkanego dzis na Gołkowskiej, kiwka była 8)

pozdro, pozdro

goory

Pozdrawiam Apacza co mi właśnie zaburczał pod oknami... Piękna muzyka od rana ;)

forek na wpi a ja go nigdy nie widziałem u mnie na wsi :P

Centrum wsi omijam szerokim łukiem i kieruje się w okolice "tańczącego słonia" (L/M).

Pozdrowienia dla Kierownika niebieskiego kąąbi mijanego dzisiaj na skrzyżowaniu Madalińskiego/Kazimierzowska jakoś po 17tej.
Serdecznie odpozdrawiam kolegę z czarnego Forka! :-)

Miły akcent po wyjściu z roboty :-)

Pozdrowienia dla Kierownika niebieskawego Outbacka ze świnką na lusterku, omruganego dwukierunkowo na Potockich na Marysinie Wawerskim i obmachanego/ obuśmiechanego ;-) na Płowieckiej zaraz potem, dziś ok. 8:30.

Miły akcent w drodze do roboty :-)

Tak lubię! :-)

Aha! Jeszcze nietypowe pozdrowienia niedzielne z "Biegnij Warszawo" dla zawodnika w niebieskiej czapce Subaru :-) Numeru startowego nie pamiętam... :-(

PJAY, czyżbyś to mnie pozdrawiał...? :mrgreen: miejsce i opis się zgadza ;) czemu Cię nie widziałem??

Oczywiście, odpozdrawiam :D:D:D

Dobra, już wiem, przejaśniło mi się w głowie ;) startowałeś srebrnym Legacem z pod świateł koło MORD-u :D Nawet Cię widziałem, ale nie widziałem świniaka, więc nie machałem... Później gadałem z bratem (entuzjastą zła.... :roll: ) i mówił tymi słowami: "Właśnie dlatego nie kupie Subaru, niby forum, a się nawet nie pozdrawiacie..." Coś w tym jest zważywszy, że niemal codziennie widzę jakiegoś Subaraka, który nie odmachuje... :roll: