Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla kierowniczki oświniaczonego wiśniowego Forka WPI, z którą wymieniliśmy kiwki na Przyczółkowej w kierunku Konstancina. :)

tylko czy ten kolor mogę tak nazwać :?: :roll:

 

 

Mozesz - WIŚNIA :twisted:

:shock: :shock: :shock: nie!!!!!! :evil:

 

Wiśnia jest tylko jedna i ma blachy LU :!: :twisted::twisted::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierowniczki oświniaczonego wiśniowego Forka WPI, z którą wymieniliśmy kiwki na Przyczółkowej w kierunku Konstancina. :)

tylko czy ten kolor mogę tak nazwać :?: :roll:

 

W imieniu mojej żony odpozdrawiam. Była szczerze zachwycona, że ktoś wypatrzył i pozdrowił. Powiedziałem, że pewnie na the Forum będzie cd i oto jest!

Pozdrowionka raz jeszcze!

 

Korzystając z okazji zaległe - z wczoraj - pozdrowionka od czarnego GT, chyba było to w Nowej Iwicznej, dla black Vectry. Oświniaczonej, żeby nie było. Nie zdążyłem odkiwnąć, bo zaskoczenie wielkie, do tego na tylnym siedzeniu córeczka.

 

-- 22 lip 2011, o 20:16 --

 

:shock: :shock: :shock: nie!!!!!! :evil:

 

Wiśnia jest tylko jedna i ma blachy LU :!: :twisted::twisted::twisted:

 

No to mamy kłopot :roll:

 

Chrzciny Wiśni /drugiej już w rodzinie, po pięknej i szybkiej turbo-Wiśni/ były w marcu 2010 i mam na to papiery. Rodzice chrzestni na Forum... I żeby nie było wątpliwości: imienia jej nie zmienimy, choćby nie wiem co ;-)

 

-- 22 lip 2011, o 20:21 --

 

MForbi'ego pozdrawiam. Chyba we czwartek/piątek łeb w łeb zasuwaliśmy Niepodległości...? Ty outbackiem, ja blue.

A dziękuję i odpozdrawiam :)

Moja połowica siedząca na prawym machała sobie radośnie z Twoimi dziećmi brykającymi z tyłu :)

Troszkę się na koniec pogubiliśmy - ja wyrwałem do przodu licząc że wyskoczysz za mną, potem zjechałem do środka robiąc Ci miejsce przede mną - a Ciebie nie było :roll:

 

Bardzo ładny ten Twój blue :)

 

...zawrócić musiałem, bo punkt docelowy po drugiej stronie al. niepodległości 8)

Jeszcze raz pozdrówka.

 

PS

Ciągle nie zdążam pod biedronkę na piaseczyński... :-( Może za tydzień....?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shock: :shock: :shock: nie!!!!!! :evil:

 

Wiśnia jest tylko jedna i ma blachy LU :!: :twisted::twisted::twisted:

 

No to mamy kłopot :roll:

 

Chrzciny Wiśni /drugiej już w rodzinie, po pięknej i szybkiej turbo-Wiśni/ były w marcu 2010 i mam na to papiery. Rodzice chrzestni na Forum... I żeby nie było wątpliwości: imienia jej nie zmienimy, choćby nie wiem co ;-)

moja to tak naprawdę Czereśnia... 8) :roll: ale za długie było to to do wypowiedzenia dla niektórych :mrgreen: :wink:

 

w takim razie moja to Wiśniówka Lubelska :idea::lol::mrgreen: :wink:

 

Pozdrawiam somsiednią Wiśnię ze Stolycy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shock: :shock: :shock: nie!!!!!! :evil:

 

Wiśnia jest tylko jedna i ma blachy LU :!: :twisted::twisted::twisted:

 

No to mamy kłopot :roll:

 

Chrzciny Wiśni /drugiej już w rodzinie, po pięknej i szybkiej turbo-Wiśni/ były w marcu 2010 i mam na to papiery. Rodzice chrzestni na Forum... I żeby nie było wątpliwości: imienia jej nie zmienimy, choćby nie wiem co ;-)

moja to tak naprawdę Czereśnia... 8) :roll: ale za długie było to to do wypowiedzenia dla niektórych :mrgreen: :wink:

 

w takim razie moja to Wiśniówka Lubelska :idea::lol::mrgreen: :wink:

 

Pozdrawiam somsiednią Wiśnię ze Stolycy :wink:

 

Odpozdrawiam. Wiśniówka z Lublina - dobra jest ;-) Czereśniówka pewnie też się znajdzie... skoro jest i Palikotówka 8)

 

I wypraszam sobie STOLYCĘ, bo mnie tam jakieś 15 km z maleńkiej wioski pod Konstancinem... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shock: :shock: :shock: nie!!!!!! :evil:

 

Wiśnia jest tylko jedna i ma blachy LU :!: :twisted::twisted::twisted:

 

No to mamy kłopot :roll:

 

Chrzciny Wiśni /drugiej już w rodzinie, po pięknej i szybkiej turbo-Wiśni/ były w marcu 2010 i mam na to papiery. Rodzice chrzestni na Forum... I żeby nie było wątpliwości: imienia jej nie zmienimy, choćby nie wiem co ;-)

moja to tak naprawdę Czereśnia... 8) :roll: ale za długie było to to do wypowiedzenia dla niektórych :mrgreen: :wink:

 

w takim razie moja to Wiśniówka Lubelska :idea::lol::mrgreen: :wink:

 

Pozdrawiam somsiednią Wiśnię ze Stolycy :wink:

 

Odpozdrawiam. Wiśniówka z Lublina - dobra jest ;-) Czereśniówka pewnie też się znajdzie... skoro jest i Palikotówka 8)

 

I wypraszam sobie STOLYCĘ, bo mnie tam jakieś 15 km z maleńkiej wioski pod Konstancinem... :mrgreen:

w takim razie ja wypraszam sobie Lublin bo ja teraz mieszkam w małej wsi oddalonej o 250m od tegoż miasta wojewódzkiego :idea::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciągle nie zdążam pod biedronkę na piaseczyński... Może za tydzień

 

 

Myśmy stali długo, w końcu, gdy się okazało, że słaby przejazd był (woda duża), pojechliśmy z MForbi i korzen93 na sushi koło Orlenu w Piasecznie. Próbuj, chłopie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika złotego Forka, którego minąłem około 15 na Baletowej (późne kiwki), i także dla kierownika wiśniowego (ops) klasycznego Legacy widzianego w Magdalence po 17. Dodam, że oba auta z trzodą. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika złotego Forka, którego minąłem około 15 na Baletowej (późne kiwki), i także dla kierownika wiśniowego (ops) klasycznego Legacy widzianego w Magdalence po 17. Dodam, że oba auta z trzodą. :D

 

Odpozdrawiam, moja kiwka była spóźniona i niska, ale widać doszła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla niebieskiej imprezy mijanej dziś rano w okolicach Piotrkowa Trybunalskiego.

Pozdrowienia dla pozostałych subaraków mijanych po drodze do Zakopanego :mrgreen::mrgreen:

 

A żółtego lancera to niełaska pozdrowić, który jechał za tym Sti :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W imieniu taty i brata pozdrawiam niebieskiego WRX-a, KOS 356XX, za którym to jechali kilka kilometrów od Limanowej w kierunki Mszany. Niestety nie dali rady pozdrowic, bo zostali na wahadle na tejże trasie, a pomiedzy nimi znajdował się jakiś maruder. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika i pasażerki srebrnego oświniaczonego forka obok którego zaparkowałem swoim paździerzem :twisted: rzecz się działa po 13:00 na parkingu pod TESCO kapelanaka. Pasażerka chyba się zorientowała, że nie bez powodu wciskam się w to wąskie miejsce parkingowe obok was :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla niebieskiej imprezy mijanej dziś rano w okolicach Piotrkowa Trybunalskiego.

Pozdrowienia dla pozostałych subaraków mijanych po drodze do Zakopanego :mrgreen::mrgreen:

 

A żółtego lancera to niełaska pozdrowić, który jechał za tym Sti :D

 

 

Strasznie przepraszam :oops::oops:

Pozdrawiam żółtego lancera, który jechał za STi :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla niebieskiego STI z dzisiaj z Wesołej, nie odmachał, ale jest częściowo usprawiedliwiony - ja nie zdążyłem pomachać :)

 

Piękna fura, pozdrawiam chociaż jeszcze na żywo nie widziałem... :mrgreen:

 

ja nie wiem, czy [you] będzie miał do niego dostęp, bo to o nim przecież :roll:

 

Ale że o co chodzi? Bo dopiero teraz tu wszedłem? :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...