Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Żona pozdrawia kierownika (?) oświniaczonego srerbnego VW Passata przed Auchanem Piaseczno dziś

 

-- 1 cze 2011, o 22:09 --

 

A ja pozdrawiam kierownika SI jadącego ok. 19:00 Geodetów do Puławskiej - mach-odmach był.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Kierownika Srebrnego wrx sti ^^ SK costam widzianego dzisiaj około godziny 13:45 na ul.Warszawskiej w Kato swinka była ale nie odmachał :(

 

U La La....... Musiałem być naprawdę mocno zamyślony, naprawiam swój błąd i z tego miejsca odpozdrawiam 8)

 

Przy okazji pozdrowienia dla kierownika niebieskiego bloba widzianego na krzyżówce koło burdelu "króliczek". Kiwka była :mrgreen:

 

DJK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukłony dla kierowcy niebieskiego Forka z żółtoczarnym prosiakiem na klapie spotkanego na skrzyżowaniu Kazimierza Wielkiego (początek) z jakąś inną w Poznaniu dzisiaj koło 17.30. Nie dawałem znaków sygnałów, bom w Aurisie siedział skręcającym we wspomnianą ulicę KW.

Tak na marginesie - wydawało mi się ostatnio, że mi wrozamet popsuł i nie przyspiesza, nie skręca i nie hamuje. 800km w Aurisie dizlu chyba naprawiło mi auto 8) :lol::mrgreen: To jest jakieś zaprzaństwo, qui pro quo, góralska muzyka i grom wie*, co jeszcze a nie samochód...

 

Tzn ja już wiem, ale nie powiem, bom kulturalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowenia dla niebieskiego STI spotkanego dziś na moście Śląsko-Dąbrowskim koło 18h - było machanko 8)

 

Jeździsz Hawkiem WRXem (srebrny lub czarny)? Jeżeli tak to pewnie o mnie chodzi ;) STI mnie zmylił :mrgreen: Również pozdro z niebieskiego WRX-a :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla oświniaczonego Forestera (WB ...) zaparkowanego wczoraj przy ul. Sołtana na Bemowie oraz dla Bart900, który wyjeżdżał z osiedla i skręcił w ul. Wrocławską - jechałem za tobą oświniaczoną Carismą.

Sebastian

 

 

jako posiadacz oświniaczonej Carismy czuj się pozdrowiony przez posiadacza nieoświniaczonej Carismy. nie oświniaczonej bo niedługo idzie na "żyletki" :twisted: :twisted: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla pięknego czarnego bloba rej. RRS..... obmachanego dziś ok. 19:00 w Wilanowie u zbiegu Przyczółkowej i Al. Wilanowskiej - piękna sztuka, ciekawe czy ktoś z forum.

I jeszcze pozdro dla Kierownika i Kierowniczki (na prawym fotelu) niebieskiego GTka na złotym felunku kilka chwil później na skrzyżowaniu Al. Wilanowskiej z Sobieskiego - fajnie pomruki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Morgiana
Pozdrowienia dla pięknego czarnego bloba rej. RRS..... obmachanego dziś ok. 19:00 w Wilanowie u zbiegu Przyczółkowej i Al. Wilanowskiej - piękna sztuka, ciekawe czy ktoś z forum.

 

Jak prowadziła drobna blondynka to Harvi :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierowcy niebieskiego (chyba :roll: ) Outbacka, który skręcał dziś przed 19 z A2 na Płochocin. Jechałem w przeciwnym kierunku, tzn. z Płochocina do Wawy i nawet zatrąbiłem jak zobaczyłem świnkę na lusterku, ale kierownik był mocno zapatrzony przed siebie 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...