Jump to content

Pozdrawiamy sie :)

pumex1

Recommended Posts

Pozdrowienia dla kolegi ze srebrnego, nowego Forka, z którym minęliśmy się wczoraj rano na DK14 w Głownie. Troszkę byłem zamyślony, nie zdążyłem odkiwnąć. :lol:

Serdeczności :D dla trzody z okolic ul. Mandarynki w Wwie:

- czarny legac kombi z żółtym prosięciem na klapie (stał na parkingu)

- chwilę później widziano srebrną imprezę (wrx chyba) - bez prosiaczka na lusterku, ale na klapie już była - ten co się tak oglądał z rogalem na gębie - to ja :D

Pozdro dla goory'ego - widzialem subaraka zaparkowanego na Bonifacego rog Sobieskiego wczoraj ok 19.00 :)

I pozdro dla nieoswiniaczonego (ale kto wie?) Hawka STI co parkuje codziennie na Walicow pod club70 ;)

Pozdrówki dla:

1. Błękitnego STI new age ze skrzydłem, stojącego wczoraj ok. 18:00 z tyłu salonu Toyoty na Czerniakowskiej, koło sądu. Fajne litery w rejestracji: WOT KA ;-)

2. Białego chyba STI z dużym skrzydłem, który pięknie mi wczoraj warczał za oknem, ok. 19:00, na Kościuszkowców na Marysinie... Ładnie zagadał na wysokości kościoła :twisted:

3. Ciemnosrebrnego Legasia kombi, na "WF...", oklejonego na burtach w czarne logotypy SWRT, dziś o 8:00 na Korkowej przy Kościuszkowców. Bardzo ładny! :-) , widziany już któryś raz, kiedyś z wzajemnością obmachany.

Yo :!: - srebrny oświniaczony na czarno WRX w nowym M1 około południa. JBauer?

Zgadza się - odpozdrawiam :)

Serdeczne pozdrówka także dla kierownika zielonej turbowanny spotkanej tamże w tym czasie.

hmm, nie do końca udana teleportacja? - byłem tamże, w tym czasie, na zielono, wanną - jedynie turbo nie trafiło w ten sam wycinek czasoprzestrzeni :)

hmm, nie do końca udana teleportacja? - byłem tamże, w tym czasie, na zielono, wanną - jedynie turbo nie trafiło w ten sam wycinek czasoprzestrzeni :)

A widzisz. Tak czułem przez dwie pary gaci, że to może być Twoja. Wydawało mi się jednak, że gdzieś kurnik na masce widziałem no i miałem rację - wydawało mi się :D

Pozdro dla parkującej dzisiaj ok. 16tej w Kozienicach niebieskiej Imrezki na WGR.....

Pozdrowienia dla ekipy z niebieskiego WRX mijanego w korku na Trasie Lazienkowskiej.

Jezdze motocyklem i swinke umiescilem na kasku wiec mogla byc nie widoczna do konca ;))

Pozdrowienia dla ślicznej kierowniczki jadącej oświniaczonym Subaru Impreza (najnowszym jak narazie) około godziny 14:50 na ulicy Sienkiewicza w Ciechanowie (rejestracja zaczynała się na WI)

Pozdrawiam kierowce i pasażera srebrnego WRX'a obmachanego na pl. Konstytucji dziś ok 18. Świnka na lusterku była.

Machałem ze srebrnej VFR'ki.

Pzdr

Sadek

Pozdrawiam kierowcę WRXa z Ryk (LRY....), z którym poszliśmy ogniem od 50 do prawie 200 parę chwil temu ;) Ja na motorze próbowałem dotrzymać kroku pięknie ryczącemu WRXowi :twisted:

Pozdrowienia dla błękitnej wanny GL stojącej w Pułtusku, na wylocie bodajże Mickiewicza w Daszyńskiego (przy sklepie komputerowym). Świnie były i podpis, którego nie pamiętam :oops: , ale nazwa użytkownika kończyła się na 77.

• Aga locked this topic
  • aflinta unpinned and pinned this topic