Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Zaległe podrowienia dla vergette (?) - piątek, godz. 14.00 - 15.00, wyjazd z Dolnej w Puławską. Mieliśmy aye-contact :) (oświniaczony Avensis), się mi przypomniało :mrgreen:

 

Odpozdrawiam serdecznie, w tych godzinach i w tym miejscu to raczej ja 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla:

 

1. Bordowy, najnowszy Forek - wczoraj około 12, pod knajpą na trasie Lublin - Warszawa, za Rykami (Joanna7f?).

 

2. Niebieskiego STI - wczoraj około 15, Plac Bankowy i Solidarności w Warszawie.

 

3. Niebieskiego Hawka WRX z czarną świnką na lusterku - dziś na Zagójskiej, Praga Płd. w Warszawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zelazny, prawda?? :mrgreen:

 

Znów pozdrawiam czarnego Forka 03+ N/A spotkanego znów na Wrocławskiej ok 8:00 wyposażonego w świnię i naklejkę plejadową....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pozdrawiam wszystkie subaraki spotykane w sporych ilościach codziennie na trasie P-czno-Wawa, ze szczególnym uwzględnieniem forków z poprzedniej epoki !

Ku mojemu zdziwieniu :owiększość z nich nie ma świnek ! :!:

Hej ! Poprawta się ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Przemeqa widzianego dzis, jak skręcał z Marszałkowskiej w Żurawia około 18h :)

 

Odpozdrawiam serdecznie. Czym jechałeś?

 

Mogłem się nie rozglądać, bo spieszyłem się do domu na mecz Ruch-Legia :twisted:.

 

Pozdro z dziś dla Bart900, zauważonego w ostatniej chwili na Wisłostradzie (Wybrzeżu Gdyńskim) przy Krasińskiego - kiwki nie było, bo poleciał prawym w stronę Żoliborza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elmo napisał(a):

Pozdrowienia dla Przemeqa widzianego dzis, jak skręcał z Marszałkowskiej w Żurawia około 18h

 

Odpozdrawiam serdecznie. Czym jechałeś?

 

Mogłem się nie rozglądać, bo spieszyłem się do domu na mecz Ruch-Legia .

 

Imprezą (czarną) :P Mogłeś nie zauważyć, bo stałem na światłach w kierunku ronda, więc tylko światło moich lamp było widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla niebieskiego bug eye przed 9 na bobrowieckiej Kiwka była :)
Pozdrówki! :D

Już na końcu Siekierek, na dole przed światłami, kiedy zobaczyłem "M" Keno-Blockowe na klapie pod skrzydłem, pomyślałem, że Kierownik zaangażowany w markę ;-)

Dalej już tylko była walka, żeby się do Ciebie dopchać (i do tego TT RS - fajny kolor, nie?) :-)

Kombinowałem, żeby przeskoczyć jakoś przed tym skrętem w prawo w ten łącznik, tak jak Ty, ale pomyślałem, że jeśli się mylę co do Ciebie i mnie nie wpuścisz, to zostanę jak klocek i będę musiał stać w korku na Stegny...

Bardzo miło było wymienić kiwki i uśmiechy :-) Często tamtędy latasz z rana?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla czarnego Legacy GT kombi z bardzo złym świniakiem na klapie :twisted: , którego widziałem wczoraj zaparkowanego przy Uniwersytecie Pedagogicznym około 18.30 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla niebieskiego bug eye przed 9 na bobrowieckiej Kiwka była :)
Pozdrówki! :D

Już na końcu Siekierek, na dole przed światłami, kiedy zobaczyłem "M" Keno-Blockowe na klapie pod skrzydłem, pomyślałem, że Kierownik zaangażowany w markę ;-)

Dalej już tylko była walka, żeby się do Ciebie dopchać (i do tego TT RS - fajny kolor, nie?) :-)

Kombinowałem, żeby przeskoczyć jakoś przed tym skrętem w prawo w ten łącznik, tak jak Ty, ale pomyślałem, że jeśli się mylę co do Ciebie i mnie nie wpuścisz, to zostanę jak klocek i będę musiał stać w korku na Stegny...

Bardzo miło było wymienić kiwki i uśmiechy :-) Często tamtędy latasz z rana?

 

W sumie to codziennie bo pracuje w Agorze :D a TT RS całkiem spoko prawie blue mica

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla Fali i zaparkowanego Legacy pod biurowcem na JPII po 16.30 8)

 

dzieki za pozdrowienia, nawzajem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla

- kierownika srebrnej wanny N/A obok AGH

- kierownika punto evo z kreskową świnką na klapie na "poligonie" na przeciwko poli-za przeproszeniem-techniki :P

- kierownika niebieskiego sti bloba, który ładnie syknął mi z bov-a i z którym wymieniliśmy uprzejmości na al. Andersa koło 14:30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla:

 

- sympatycznego kierownika czarnego, czyściutkiego :oops: howkeye+a, mijanego dziś ok 14:30 na al. Solidarności za/przed tunelem pod starym miastem. Kiwka była :)

- niebieskiego STI howkeye widzianego na terenie jednej z posesji na Podleśnej

- szarej/srebrnej, oświniaczonej Astry na czarnych blachach (pierwszy właściciel?) widzianej już ze dwa razy na Kredytowej przy wejściu do Urzędu Miasta

- mamy, taty oraz cioci Halinki z Łodzi :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...