Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Mundurek i tarcza, oczywiście, były. Tak samo jak czapka.

124522843439211624.jpg:mrgreen:

Ale za to w muzeach i na dworach mnie biorą za studenta i taką właśnie zniżkę chcą dawać! :mrgreen:

 

Zelazny, poznałem kiedyś gościa, który poleciał na wagary do Manchesteru. Znalazł tani lot w obie strony, wsiadł w samolot rano, wrócił parę godzin później. Rodzice byli przekonani, że grzecznie siedział w klasie :mrgreen:

zamer, :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zelazny, poznałem kiedyś gościa, który poleciał na wagary do Manchesteru. Znalazł tani lot w obie strony, wsiadł w samolot rano, wrócił parę godzin później. Rodzice byli przekonani, że grzecznie siedział w klasie :mrgreen:

:mrgreen:

 

Myśmy raz pojechali gdzieś pociągiem. I jak to u nas, wszystko miało być ok, tylko powrotny pociąg troszkę się spóźnił. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, PKP. "Lubię to!" :mrgreen: my mieliśmy dzisiaj przesiadkę we Włoszczowej.

Powiem wam, że tamtejszy dworzec jest naprawdę imponujący, a perony (no dobra, jest jeden, ale jaki!) przepychem biją na głowę wszystkie, jakie widziałem.

A podróż z Krakowa do Włoszczowej odbyliśmy w przejściu między wagonami. Królewskie warunki :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam blue imprezkę z wielkim świniaczem na zadzie, która mnie wczoraj wyprzedziła na wislostradzie i pomachała światełkami tj. tymi które niektórzy nazywają tajemniczo "hazardami" :mrgreen: chciałem podejchac o odmachać ale ciężko się przyspiesza jak się prowadzi ważną rozmowę przez telefon :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarnej imprezy "zaparkowanej" dzisiaj w barierkach na wezle Lagiewnickim w KRK.

 

Rok / model / wersja / rejestracja?

 

PS podobnie dziś forek na WU był TVN Warszawa - wydzwoniony na Trasie Łazienkowskiej :roll:.

 

Sorry ale nie rozczajam tak w locie modeli zwlaszcza ze tyl mial zasniezony, ale obstawiam jakies 2002-2003 ze spojlerem na klapie.

PS Tego forka tez rano w tvn24 widzialem - rowniez pozdrawiamy,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry ale nie rozczajam tak w locie modeli zwlaszcza ze tyl mial zasniezony, ale obstawiam jakies 2002-2003 ze spojlerem na klapie.

 

No to dzwonię do Owoc666 :roll:.

 

[EDIT] Nie Owoc.

 

No to dzwonię do Barta, albo do Niuńka. Albo odwrotnie :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika/kierowniczki srebrnego lub białego forka 2006-2007 podążającego za mną przez , Al.Kraśnickie i Sikorskiego, około 14.50; ktoś z forum?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...