Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Mój świnkowóz był wtedy już na reanimacji pompy, po zrobieniu wszystkiego wjechał na to miejsce Twój czerwony pocisk, nie ukrywam że z ciekawością mu pod maskę zajrzałem :-) Zacne autko, nie ukrywam że gdyby nie potrzeba dużego bagażnika to bym coś takiego chciał :-)

Szkoda że nie pogadaliśmy, może następnym razem..

 

Dopiero jest dopieszczane ale dzięki :D Będą jeszcze okazje :)

 

Pozdrawiam (chyba) Panią lewenową bo jakiś oświniaczony forek w torfową wjeżdżał, ciemny kolor :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ledwo wczoraj świnie nakleiłem, a tu proszę:

 

jeden pod Domarem na Braniborskiej ok. 14.00,

 

...a chwilę potem na pl. Orląt Lwowskich czarna/grafitowa (w ostatniej chwili dojrzałem - tak byłem zajęty omijaniem dziur w jezdni :x ) nowa impreza ze świnią na lusterku.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika niebieskiego buga STI z małym skrzydłem wyjeżdżającego z dolnego parkingu Sadyba Best Mall ok 23:10 :-) Pewnie wyjeżdżaliście po seansie kinowym (może "Polowanie na czarownice" :-) ?) - ja stałem przy renówce, natomiast mój czarny oświniony brudas paręnaście metrów dalej, koło wejścia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam kierowniczkę błękitnej Imprezy bugeye z różową świnką na lusterku stojacą na światłach przy zjeździe z mostu Świętokrzyskiego 9.55

 

Jeśli wóz był potwornie brudny, to odpozdrawiam w imieniu żony :wink:

Znaczy prosto do domu jedzie, a nie na zakupy :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemek/docent, znowu prędkość...?? :| A film masz?? :wink:
Hihi... Tym razem nie... A byłby lepszy, bo większy ekran w tym urządzeniu był... Ale Panowie jacyś tacy mniej komunikatywni...

 

-- 19 sty 2011, o 20:10 --

 

Przemek/docent' date=' masz pecha! To juz drugi raz[/quote']Mam Subaru :evil: To tak samo wychodzi.

No ale koniec szaleństw.

Przepraszam wszystkich, że będę teraz jeździł jak ciota drogowa, ale 21 pkt. zobowiązuje... :evil::evil::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...