Jump to content

Pozdrawiamy sie :)

Recommended Posts

Serdecznie pozdrawiam Pana w volkswagenie TDI daremnie probujacego podjechac pod leciutenkie ale zlosliwie zasniezone wzniesienie na skrzyzowaniu w Iwicznej. Mam nadzieje, ze znalazl sobie jakis objazd, albo ze mu zona doniosla obiad, bo nie zapowiada sie, zeby udalo mu sie jeszcze w tym roku podjechac :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::twisted:

P.S Pan bardzo nie chcial mnie wpuscic przed siebie,za co potem zostal straszliwie i bezlitosnie za kare objechany. :P

DO KONFESJONALU :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

• Replies 63.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Chciałbym BAAAARDZO PODZIEKOWAC  P.Markowi oraz ekipie MTS za pomoc. Od kilku dni jesteśmy we Wrocłaiu i stąd mamy baze wypadowa na  Kotlinę Kłodzką ,aby smigać i robić wymazy w DPS-ach.dzień wcz

Cały miot bokserków pozdrawiam, Moto Orkiestra Kraków  

Jeszcze słabsze jest, jak te auta jeżdżą po ulicach z numerami wystawionymi na widok publiczny, siejąc zgorszenie

Posted Images

Simon, ja to w tym roku po raz pierwszy poznałem i jest to super uczucie. :twisted: Można kopać ile się chce. A inni są w szoku ze "stara biała toyota corolla" (czyt. moja Impreza) ich wyprzedza i przez zaspy przejeżdża jak czołg :lol:

też kiedyś myślałem że podjadę, pod górkę co zawsze podjezdzam w zakopanem, a tamtym razem nic a nic, tylko górka się ze mnie smiała, w zyciu nie zakładałem tak szybko łancuchów, gdybym sie wtedy spóźnił na pociąg, który miał mnie zawieźć do narzeczonej obecnie żony to nie wiem czy by się tak dobrze skończyło :mrgreen:

Harvestera ktory stal w korku, kolo cmentarza w piasecznie, w strone laminy

Harv ja wiem ze jak pada snieg to jest widno w nocy ale zeby jechac bez swiatel:p

Po 4h jazdy z Ochoty na Ursynów pozdrawiam spotkanego na pawie luźnych Żwirkach jedynego normalnego jeżdżącego po ludzku

sub0.jpg

Taaaak... Dziś po raz pierwszy poczułem symmetrical AWD, bo świeżak jestem :-)

Cudnie było zostawiać te "rzufie" w mielących kółkami "ośkach" na światłach i odjeżdżać sobie :twisted: Pogoda SuBarowa :-D

Siekiery od Czerniakowskiej były puste! Wszystkich zablokowało w Centrum Wawki.

Pozdrowienia dla kierownika zielonego GT-ka obmiganego awaryjnymi przeze mnie a następnie kolegę w czarnym STI "Lanos". Miejsce - Katowice ul. Kościuszki, g. ok 19.30 mijaliśmy Cię prawą.

DJK

Pozdrawiam Niebieską Subarynę WRX, z którą miałem przyjemność minąć się o 9;57 w Skawinie :) Kolega został przyjaźnie pozdrowiony "długimi", w odpowiedzi.... zaczął sprawdzać, czy ma włączone światła :) Świnka była (biała), więc to chyba ktoś z The Forum....??

Pozdrowienia dla Kierownika czarnego forka spotkanego na zjeździe z Sikorskiego w Warszawską w Lbn, około 14.20, wczoraj. Zobaczyłem w ostatniej chwili, kiwka była, świnek nie zdążyłem dostrzec....

Pozdrawiam:

1. niebieską Imprezę ze świnką na lusterku, która lekkim slajsem skręcała z Samochodowej w Garażową dzisiaj ok. 7.45

2. ciemną Fabię ze świnką z tyłu, którą widziałem na Dobrej ok. 8.20

1yearold, jechales o 7 50 ul. Wielicka w strone biezanowa?

eMTe jechałem w stronę Bieżanowa, o 7:50, ale na alejach koło Bonarki (skręcałem w Walerego Sławka w prawo). Na Wielickiej mnie nie było.

Jeśli wdziałeś mnie pod Bonarką, to ja :):)

• aflinta locked this topic
  • aflinta unpinned and pinned this topic