Jump to content

Pozdrawiamy sie :)

Recommended Posts

Pozdrawiam zielonego Forka S-Turbo widzianego dzisiaj na Zakopiance w Łagiewnikach około 12.15.

Świnka na lusterku była :wink:

• Replies 63.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Chciałbym BAAAARDZO PODZIEKOWAC  P.Markowi oraz ekipie MTS za pomoc. Od kilku dni jesteśmy we Wrocłaiu i stąd mamy baze wypadowa na  Kotlinę Kłodzką ,aby smigać i robić wymazy w DPS-ach.dzień wcz

Cały miot bokserków pozdrawiam, Moto Orkiestra Kraków  

Jeszcze słabsze jest, jak te auta jeżdżą po ulicach z numerami wystawionymi na widok publiczny, siejąc zgorszenie

Posted Images

Pozdrowienia dla srebrnej imprezy mijanej po 10 w Szczytnie oraz dla niebieskiej imprezy gl kombi spotkanej na trasie między Szczytnem a Myszyńcem. :D

Pozdrawiam kierownika/czkę pięęęknego biało-czarnego SVX-a i dziękuję, że postarał/a się kilka godzin temu zaparkować obok mojego Forka przy Carrefour'ze na Krzykach. Prawdziwa uczta dla oczu! Bez świniacza, co prawda, ale niemożliwe żeby tego tutaj nie przeczytał/a. :mrgreen:

Dziś przed 10 rano, prawdziwy wysyp Subaraków na Modlińskiej, pozdrawiam:

:arrow: Antyka Legaca WL.... ze świnkami na lusterkach

:arrow: kierowniczkę Outbacka XT, niestety bez świnek

:arrow: i na koniec, tuż przed zjazdem na trasę Toruńską, białe STI, chyba WN... i z lusterkami oświniaczonymi przykładnie 8)

Pozdrowienia dla niebieskiego oświniaczonego Hawka obmachanego przeze mnie ze srebrnego Forka dzisiaj w Bielanach około 14.10.

Niestety kierownik chyba nie zauważył :|

pozdrawiam kolege z niebieskiego wrx'a blobeye który wyjeżdzał z basenu Warszawianka na Merliniego przed godzina 20 z podziemnego parkingu.

świnki nie widzialem ale moze gdzies tam była.

dlaczego ja nie moge miec takiego pieknego auta? :P

Pozdro dla kierownika srebrnego WRX'a z prosiakiem na tylnej klapie widzianego wczoraj koło 17 w Tarczynie

Jeśli hawk to mogłem być ja - jak nie ja to i tak pozdrawiam :)

tak tak hawk załadowany czymś z tyłu jechałeś machałem co prawda z yarisa ale bez odzewu ale suma sumarum i tak pozdro :D
Pozdro dla kierownika srebrnego WRX'a z prosiakiem na tylnej klapie widzianego wczoraj koło 17 w Tarczynie

Jeśli hawk to mogłem być ja - jak nie ja to i tak pozdrawiam :)

tak tak hawk załadowany czymś z tyłu jechałeś machałem co prawda z yarisa ale bez odzewu ale suma sumarum i tak pozdro :D

To z tyłu to klatka z psem :)

Pozdro!

Pozdro dla kierownika oświnionego Audi A6 skręcającego dziś koło 8:15 z Wiertniczej w Bonifacego :-)

Pozdrawiam Sti w jakimś ciemnym kolorze (czarny?) z dużym parapetem (chyba MY07), stojącego dzisiaj około 9:00 rano w korku w Al. Jana Pawła II w kierunku Centrum.

Ładnie grał wydech, co poprawiło mi humor przed trudnym spotkaniem. :mrgreen: Dzięki kolego. :mrgreen:

Pozdro dla kierownika oświnionego Audi A6 skręcającego dziś koło 8:15 z Wiertniczej w Bonifacego :-)

odpozdrawiam, wiozłem córkę do szkoły S panzerwagenem ... też Cię zauważyłem ale już mi nie starczyło czasu na kiwkę, mam nadzieję, że jeszcze będzie okazja :D

Pozdro dla kogoś ze srebrnego, pierwszego Forka, który dziś przed 18 jechał obok tramwaju, którym jechałem ja, od skrzyżowania Jana Pawła z Al. Solidarności aż do Ronda Radosława 8)

Pozdrowienia dla:

- niebieskiego STI MY'11 sedan napotkanego wczoraj w okolicy robót drogowych kawałek na południe od Otwocka na route 801

- szarego WRX kombi, za którym przejechałem ładny kawałek Wału Miedzeszyńskiego

Oba wczoraj ok. 11 rano.

• aflinta locked this topic
  • aflinta unpinned and pinned this topic