Jump to content

Pozdrawiamy sie :)

Recommended Posts

....Ale żeby nie było OT to pozdrawiam kierownika GT (PCT) oświeconego ze dwa dni temu pod Galmokiem.

Odpozdrawiam :)

Z tego co dziś widziałem już nie PCT ;)

• Replies 63.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Chciałbym BAAAARDZO PODZIEKOWAC  P.Markowi oraz ekipie MTS za pomoc. Od kilku dni jesteśmy we Wrocłaiu i stąd mamy baze wypadowa na  Kotlinę Kłodzką ,aby smigać i robić wymazy w DPS-ach.dzień wcz

Cały miot bokserków pozdrawiam, Moto Orkiestra Kraków  

Jeszcze słabsze jest, jak te auta jeżdżą po ulicach z numerami wystawionymi na widok publiczny, siejąc zgorszenie

Posted Images

....Ale żeby nie było OT to pozdrawiam kierownika GT (PCT) oświeconego ze dwa dni temu pod Galmokiem.

Odpozdrawiam :)

Z tego co dziś widziałem już nie PCT ;)

Zgadza się :)

Teraz LU.... W końcu przyszedł czas na przerejestrowanie mojego zakupu....w ogóle to wciąż jestem w szoku, bo pierwszy raz udało mi się załatwić wszystko za pierwszym podejściem i to nawet bez używania wobec pań w urzędzie słów powszechnie uznawanych za wulgarne :D

BTW. Ładnie "gada" ta Twoja Wanienka :)

pozdrowienia z ostatnich dni dla:

- Czwartka (to byłeś na pewno Ty :mrgreen: ) Jechałeś za mną w środę (srebrne BMW e36) Pułkową i skręcałes w lewo w stronę UKSW.

- Snt, widziany wczoraj na Żwirkach.

:wink:

gendziu, Mikad, jesli to wolno ssak to ja na spocie musze to na wlasne oczy zobaczy bo normalnie nie wierze wam :P

vergette, real this is n/a :?:

Tak to n/a, może wygląda bardziej bojowo, bo to wersja RS, do tego spoiler Orciari, białe Braidy 17, wydech Supersprinta i przednie hamowanie wrx'owe, ale pozostaje 160 konną, bezwiatrakową Imprezą - i tak ją kocham 8)

Pozdrawiam ekipę weekendowych, mazurskich niszczycieli :twisted::twisted::twisted:

Pozdro dla mazurskiej ekipy, szczególne pozdro dla załogi pit-stopu
Pozdrawiam ekipę weekendowych, mazurskich niszczycieli

Ja również pozdrawiam :twisted::twisted:

a ja pozdrawiam moją koleżankę Izę, która zechciała zobaczyć "o co w tym chodzi z tymi subarakami" i wsiadła za kierwonicę mojego wozidła :mrgreen:

wnioski:

po pierwsze: Iza całkiem fajnie ogarnęła moje wozidło; :mrgreen:

po drugie: choroba subarowa nie wybiera i Izę też wzięło :mrgreen: po kilku kilometrach zobaczyłem szeroki uśmiech zadowolenia i podły słowa "teraz wiem o co chodzi w tym subaromaniactwie" :mrgreen:

po trzecie: cytat z Izy "ale swoja droga tym samochodem mozna sie bardzo elegancko i szybko usmiercic, jesli sie nie ma wyobrazni"

i chyba te ostatnie zdanie oddaje najwięcej w zakresie tzw wyobraźni za kierownicą, której niestety większości polskich kierowców brakuje....... :twisted:

aaaaa kompletnie bym zapomniał, pozdrawiam kierownika srebrnego outbacka chyba na jakichś blachach typu ZS, SZ czy jakos tak z bardzo "ciekawym" świniaczem na tylnej klapie tj. taki świniacz ze zmarszczonymi brwiami :mrgreen: widziany pod metropolitanem dziś rano; pan kierownik chyba nie zauważył mojego wozidła które absolutnie się nie rzuca w oczy "ani go nie słychać ani nie widać" :mrgreen:

Pozdrowienia dla obmrugniętego kierowcy STi Bloba na Choszczówce dziś po 9 oraz kierowniczki czarnego Forka na Broniewskiego :)

Odpozdrawiam, odmrugowywuję i odmachowywuję w imieniu połowy damazi i czarnego forka.

• aflinta locked this topic
  • aflinta unpinned and pinned this topic