Jump to content

Pozdrawiamy sie :)

Recommended Posts

Pozdrowienia Roba spotkane dziś na myjce oraz dla takiego samego zielonego wolnossacego forka mijanego i obmachango wczoraj rano na Modzelewskiego :)

heheh odpozdrawiam oczywiście :lol:

ps.

Ten pan z maserati jak odjeżdżalismy tak się jakoś z zazdrością popatrzył na nasze subarki... :wink:

• Replies 63.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Chciałbym BAAAARDZO PODZIEKOWAC  P.Markowi oraz ekipie MTS za pomoc. Od kilku dni jesteśmy we Wrocłaiu i stąd mamy baze wypadowa na  Kotlinę Kłodzką ,aby smigać i robić wymazy w DPS-ach.dzień wcz

Cały miot bokserków pozdrawiam, Moto Orkiestra Kraków  

Jeszcze słabsze jest, jak te auta jeżdżą po ulicach z numerami wystawionymi na widok publiczny, siejąc zgorszenie

Posted Images

Przypomnijcie, czyja to jest zielona impreza kombi na felgach z pomarańczową obwódką - wczoraj/dziś Puławska pozdrawiam kierownika :-)

Oraz właściciela pięknego białego :!: STI z czarną świnią i karteczką "sprzedam" zaparkowane przy Stryjeńskich :-)

Praktycznie codziennie widuje,czarnego wolnnossakolanosa z żółtym prosiem.

Trochę rzadziej czarne mx-3 z różowym.

Oba Warszawa ul.Wolność nieopodal kaczej i żytniej

Pozdrawiam :D

Vergette pozdrawiam. Wypatrzyłem przy Mirkowskiej, a dopadłem vergettowóz dopiero przed Vogla. Nie było mi dane zrównać się z Toba - ciasno na obu pasach, a musiałem uciekać właśnie w prawo ;-) Zdaje się coś kolorystyczny 17 było.

czarne sti na we.... Stojace na swiatlach awaryjnych na al.wilanowskiej ok 17.20 stwierdzono swiniacza na lusterku, autofukowski na przednim blotnuku, 4t na spoilerze

harvester?

Chyba raczej Panek. Harvester ma RRS...

Vergette pozdrawiam. Wypatrzyłem przy Mirkowskiej, a dopadłem vergettowóz dopiero przed Vogla. Nie było mi dane zrównać się z Toba - ciasno na obu pasach, a musiałem uciekać właśnie w prawo ;-) Zdaje się coś kolorystyczny 17 było.

Odpozdrawiam serdecznie, podobne trasy pokonujemy widzę 8)

Jubileuszowa strona pozdrowień stuknęła :twisted:

Vergette, ta strona pozdrowien powinna byc zarezerwowana tylko dla Ciebie :twisted:

Pozdrawiam Czwartka ktorego obtrabilem przy dolince sluzewieckiej. 8)

Oraz właściciela pięknego białego :!: STI z czarną świnią i karteczką "sprzedam" zaparkowane przy Stryjeńskich :-)

A gdzie dokładnie on stoi?

Pozdrowienia Roba spotkane dziś na myjce oraz dla takiego samego zielonego wolnossacego forka mijanego i obmachango wczoraj rano na Modzelewskiego :)

heheh odpozdrawiam oczywiście :lol:

ps.

Ten pan z maserati jak odjeżdżalismy tak się jakoś z zazdrością popatrzył na nasze subarki... :wink:

hehehe bardziej patrzyl czemu to rodzinne kombi jest tak glosne ;))

stał - na przeciwko kościoła, to mój sąsiad - pesszi

Kontynuując wątek pod kryptonimem "Bluźniercze imiona Bestii, której liczba wynosi 666" przesyłam pozdrowienia mojej sprzątaczce co popsuła jak zawsze kilka rzeczy nie przyznając się do tego. Lista rośnie: Żelazko, termometr, kontakt, rozlany ocet ..... drugi raz śniadania w donaldzie nie zjem ;)

Ale żeby nie było OT to pozdrawiam kierownika GT (PCT) oświeconego ze dwa dni temu pod Galmokiem.

Zaraz się znowu okaże, że to nie Przemeq :P

No niestety. Wóz ciągle w serwisie :roll:.

Przemeq to czym aktualnie jezdzisz :?: :)

...pewnie STI sedan kadrowej :P:mrgreen:

stał - na przeciwko kościoła, to mój sąsiad - pesszi

Dzisiaj jeszcze stał... 8) Około 14.00

Vergette znów pozdrawiam. Hotel Mrówka przed korkiem. Poszedłem do Konstancina bezdrożem... Udało się 8)

(korzystam z okazji, bo strona 666 za chwilę zmieni się w 667 ;-) )

pozdrowienia dla właściciela oświniaczonej Imprezy, forumowicza, ale nicka nie zapamietałem :( , w Jaworze NML, z okazji zakupu brykietu :roll:

Pozdrowienia dla ładnej niebieskiej imprezy mijanej w Bielsku około 12, machałem i trąbiłem

Jakoś tak się kręciłem po mieście i raz ktoś trąbił, ale nie pamiętm gdzie...

Jak by co to odpozdrawiam!

:wink:

Pozdrawiam również czarnego Forestera widzianego chwilę wcześniej na Alejach na wysokości Parku Krakowskiego, KR...EK. Kierowała Pani Kierowniczka ;)

Odpozdrawiam w imieniu mojej zony. :D

• aflinta locked this topic
  • aflinta unpinned and pinned this topic