Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Godzina 10.15. Aleja Solidarności. Do skrzyżowania z Andersa dojeżdża, zostawiając za sobą Wolę, niebieskie STI na złotych felgach. Rocznik 2006 albo 2007. Rejestrację DW - więc może zostawił za sobą też Wrocław. Pozdrawiam!

 

 

odpozdrawiam serdecznie :mrgreen: Wrocławia nie zostawiłem, tylko Bielany ale nie te wrocławskie :mrgreen:

Ładny STI, taki... klasyczny :cool: przy czym to ja pozdrawialem, nie szubaru ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bakupno, to masz niezły czas jak na 10km korka - tylko 45minut :D Pocieszę Cię, w Krakowie nie lepiej :D A jeszcze teraz wszystko rozkopane, nowe drogi robią, kończą północną obwodnicę... Ale za jakieś 3-5 lat to będzie się gładko i pięknie się jeździło ;) Pozdrawiam

 

koncza pierwszy fragment polnocnej obwodnicy, bo cala to za jakies 20 lat bedzie... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bakupno, to masz niezły czas jak na 10km korka - tylko 45minut :D Pocieszę Cię, w Krakowie nie lepiej :D A jeszcze teraz wszystko rozkopane, nowe drogi robią, kończą północną obwodnicę... Ale za jakieś 3-5 lat to będzie się gładko i pięknie się jeździło ;) Pozdrawiam

 

koncza pierwszy fragment polnocnej obwodnicy, bo cala to za jakies 20 lat bedzie... :)

 

a na południu zrobili bo jak pamietam bo jakaś lipa była z oznaczenie gdzie trzeba zjechać a nawigacja głupiała ;/

 

Pozdrowienia dla krakowa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a na południu zrobili bo jak pamietam bo jakaś lipa była z oznaczenie gdzie trzeba zjechać a nawigacja głupiała ;/

 

Pozdrowienia dla krakowa :)

 

Zrobili, teraz obwodnica jest do Szarowa, czyli dodatkowe 20km na wschód :) A północna idzie pełną parą, mają już wyprowadzoną drogę z Zabierzowa do trasy na Olkusz, tylko ruch jeszcze nie jest puszczony./. Z tego co wiem, ziemię mają prawie wszędzie wykupioną i tyczą drogi, przetargi też chyba rozstrzygnięte. W ciągu 5 lat podobno mają skończyć, ale wiesz jak to jest z planami w Polsce :evil: :x

 

Pozdrawiam bakupno i całą warszawską elitę w Subarakach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z rana dla starszego pana w czarnej imprezie MY 08, jadącego powoli w stronę Dąbrowy Górniczej, nie reagującego ani na machanie ani na mruganie światełkami, po prostu pełna przerażenia i skupienia mina, zgarbienie za kierownicą, kostki na fajerze aż białe..

I pozdrówki dla Legacy w nowej budzie re. WZ - może w leasingu, jadące od makro do centrum Sosnowca, pan robił wszystko tylko nie kierował.. Oczywiście nie reagował na machanie i mruganie..

Oba autka tak po 8 rano mijane.

Ja to mam pecha. Robię każdego dnia około 100 km i nikt mnie nie widzi.. :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla:

- szarego oświniaczonego Forka XT na pl. Teatralnym koło 12:00

- czarnego oświniaczonego Forka XT na Grzybowskiej koło 13:00

 

o tej porze godzinę jechałeś z Pl. teatralnego na grzybowską? :shock:

:lol::P :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...