Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Przemeq :?:

 

Już tam nie urzęduję. Ale robi to kol. Edge. Oraz Tomek N, ale ZTCW jego STI jest teraz w Katowicach. Ciekawe, co tam robi :mrgreen:.

 

[EDIT] O, już sam się przyznał :).

 

Przemeq?

 

Też nie. Więcej niebawem w moim wątku w "Nielegalu" :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaległe pozdrowienia z niedzieli dla czarnego WRX jadącego przed 17 od katowic w stronę sosnowca, pędziłem migałem światłami ale oddzewu nie było, świniaczy tez nie widziałem. Pozdrowienia równiez dla Kierowniczki niebiskiej imprezy na złotych, widzianej około 9 rano dzis w kat na mikołowskiej, trabiłem, mrugałem ale pani udawała że mnie nie widzi..

Oraz pozdrowienia dla srebrnej turbowanny zaparkowanej na ul. Warszawskiej około 16. Świniaczy nie było ale na drzwiach były naklejki z jakiegos wypadu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla tych co byli wczoraj na Cargo :)) z tymi co się poznałem i z tymi co nie ;)

 

a gdzie sie tam umawiacie ?

btw

pzdr dla bialego buga sti obok ktorego przycupnalem dziadkiem, kolega mial szybe otwarta :wink:

 

Szukaj jednego w niebieskiej czapce i rajdowej kurtce 8) Chłopaki mówili, że się rzucam w oczy :mrgreen::mrgreen:

My byliśmy na końcu parkingu, a potem z Cysztofem i.. *kurcze już mi wylecieliście z głowy ;) polecieliśmy wszystko oglądać z góry :)

 

Dzisiejsze pozdrowienia dla:

- godz. 15.40 niebieski Blob eye STI naprzeciwko stacji Statoil,

- godz. 15.52 również niebieski Blob eye Sti chyba nawet ten sam przy Żabie na wysokości stacji Shell

- godz. 21.50 srebny Blob eye WRX na Wilczej, który zawracał w Koszykową z naklejkami i flagami Tomek I Ola :)

- godz. 22.00 czarny Blob WRX też na Wilczej. Pozdrowienia te są ze stacji Bliska od mojej Ani :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq, brzmi groźnie, z tym nielegalem. Zmieniasz wóz, kolor, felgi, rejestracje? :mrgreen:

 

Nie. Muszę spowodować, by wóz jeździł, a powód, dla którego tak dziś nie jest, opisany jest w "nielegalu" :D.

 

Już widzę 8)

Oby efekt wynagradzał wszystkie trudności przy budowie wozu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrówki dla ładnego niebieskiego Forysia w turbo, który mi dzisiaj z rana pomachał pod biblioteką UW na krzyżówce Lipowa/Dobra :-)

Chyba nieoświniaczony...

A moje świnki już kupione i idą do mnie listem, chrum, chrum... :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla chyba blackdogwwl z niedzieli godzina 20 na al. Krakowskiej. Przejechałeś mi przed maską, trąbiłeś i ogólnie skakłeś w samochodzie :P To Ty? :) Zielona primera kombi? :mrgreen:

 

 

Tak to ja :mrgreen::mrgreen::mrgreen::twisted: Zawsze tak reaguje :oops::D Ale z początku dziwnie się patrzyłeś na mnie :mrgreen: Świnie widać czy nie? No na Cargo wtedy leciałem :lol: I odpozdrawiam serdecznie ;) To wypatruj teraz takiej z flagą piracką na maszcie :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...