Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla kierownika niebieskiej Imprezy mijanej na Al.Kraśnickiej (przy wjeździe na Nałęczowską) wczoraj ok.15.45. Barierki na środku ulicy zasłaniały częściowo auto, nie widziałem trzody, ale kiwka była :D

Odpozdrawia serdecznie, trzódki nie ma, ale Pozdro musi być ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla:

- neibieski hawk eye Sti brz trzody na tyłku o 19.56 na skrzyżowaniu Bartniczej z Wysockiego,

- srebny bug eye na Żabie koło 20.10

- srebny forester na Łodygowej 20.33

To na tyle :) Przyznawać się kto :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla pana Piotra Bałtroczyka w nowym Legacy mijanego dziś koło 11 na Al. Wojska Polskiego w Olsztynie. Miło było zobaczyć, że pan Bałtroczyk porusza sie jedyną słuszną marką :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla kierownika golfa3 ze świnką, spotkanego na trasie toruńskiej :D

Odpozdrawiam :D , tak myślałem , że z forumowy kierownik :D

 

-- 16 paź 2010, o 15:26 --

 

A ja w końcu zobaczyłem jak wygląda żółta impreza. Pozdro dla Bugeye'a na Cargo :D no i całej reszty imprez na Cargo.

I dla kogoś w ciemnym aucie ze świniakiem na lusterku, który zaparkował obok mojego auta, też na Cargo.

To byłem ja? w ciemny golfie oświniaczonym, to ja :mrgreen: .Odpozdrawiam, pewnie mi sie spieszyło, dlatego nie podszedłem :oops:

 

-- 16 paź 2010, o 15:27 --

 

Virus12, a to jakis spot subaru byl czy tylko zlocik imprez ?

Mi nic nie wiadomo o zlocie, pewnie dlatego że z braku czasu rzadko na zloty jeźdźe.

 

 

Jak to w każdą niedziele na Cargo wiele osób upala auta, reszta jedzie popatrzeć. Ja wpadłem pogadać ze znajomymi i widziałem:

żółtego bugeye, czarnego bugeye, czarne (ciemne) GT z naklejkami przyciemnianie szyb, no i to coś chyba Golf ze świniakiem na lusterku i z tyłu.

To jednak byłem ja :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...