Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla Hogiego, który był u mnie w robocie ;) "Co Ty robisz? Pracuje ;) Ja też" :mrgreen::mrgreen: Nie dobry Ty ;p Się nie pochwaliłeś, że będziesz w WWL

Oraz pozdrowienia dla czarnego Hawk Eye o 21:14 na Żabie, który by się spotkał z Bmką "łysym cwaniakiem" na środkowym pasie i by było nie wesoło. Pogoniłem tego od Bmki L-ką :mrgreen::mrgreen: Siwo było :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oraz pozdrowienia dla czarnego Hawk Eye o 21:14 na Żabie, który by się spotkał z Bmką "łysym cwaniakiem" na środkowym pasie i by było nie wesoło. Pogoniłem tego od Bmki L-ką Siwo było

blackdogwwl, to byłem ja :oops: Strasznie mi głupio, bo nie zauważyłem go w lusterku i pojechałem jak pała :oops: Z 4h egzaminu wracałem, a ucząc się do niego mało spałem przez ostatni tydzień, więc mega zmęczony byłem/jestem. W każdym razie dałem ciała :|

Oczywiście odpozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oraz pozdrowienia dla czarnego Hawk Eye o 21:14 na Żabie, który by się spotkał z Bmką "łysym cwaniakiem" na środkowym pasie i by było nie wesoło. Pogoniłem tego od Bmki L-ką Siwo było

blackdogwwl, to byłem ja :oops: Strasznie mi głupio, bo nie zauważyłem go w lusterku i pojechałem jak pała :oops: Z 4h egzaminu wracałem, a ucząc się do niego mało spałem przez ostatni tydzień, więc mega zmęczony byłem/jestem. W każdym razie dałem ciała :|

Oczywiście odpozdrawiam :D

 

To Ty :D Och Ty!!! :D Ja Ciebie obok nie widziałem :? Ja specjalnie kazałem kursantowi go podgonić bo chłopak ogarnia :twisted: Bo patrzył się na nas takim wzrokiem jak typowy cwaniak. Tylko szkoda mi by było Ciebie bo bym się zatrzymał jakby coś się stało. Ale wina w sumie by Twoja była :( Bo Ty go miałeś po prawej i jednocześnie zmienialiście Pas na ten sam :) L-ke już kojarzysz to następnym razem trąb jak zobaczysz chłopaka w okularach w tej L-ce :) Powiedziałem tylko Uff.. Dobrze, że Subarak się uratował i to z tym samym kursantem jechałem co na Ciebie trąbiłem 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blackdogwwl, ewidentnie zawiniłem. Panu w biemdablju mrygnąłem i go przeprosiłem, gdy mnie mijał. Też mi mrygnął, więc chyba sie nie obraził. W każdym razie kursant mógł zobaczyć, jak się nie jeździ :roll: Chyba na jakieś szkolenie do Ciebie w ramach pokuty sie udam :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blackdogwwl, ewidentnie zawiniłem. Panu w biemdablju mrygnąłem i go przeprosiłem, gdy mnie mijał. Też mi mrygnął, więc chyba sie nie obraził. W każdym razie kursant mógł zobaczyć, jak się nie jeździ :roll: Chyba na jakieś szkolenie do Ciebie w ramach pokuty sie udam :oops:

 

Zapraszam :) Tak widziałem, że z gęby tamten był nieciekawy, ale zachować się jednak umiał. Choć zmieniając pas nie włączył kierunkowskazu, a Ty tak. Fajnie to wyglądało i powiedziałem, że ten z Subaru to na bank z Forum :)) Bo większość nie z forum Subarami jeździ jak chce!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo większość nie z forum Subarami jeździ jak chce!

No bo jak tu pokazać się na forum, gdy się wstydu na ulicy narobi :roll: A The Forum widzi wszystko :mrgreen:

 

Tak jak dzisiaj :mrgreen::mrgreen::mrgreen: Oj tam zdarza się :) Na szczęście auta całe i przeprosiliście się oboje i gitara. Aaa... Nie zaczyna się zdania od "A" ale ja miałem przykład dla kursanta z pytaniem kto miał pierwszeństwo przy takim manewrze :) Może jutro znów się zobaczymy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pozdrawiam kierownika niebieskiego WRXa na blachach WGR, którego pozwoliłem sobie przed chwilą, kawałek pogonić moim francuskim złom-dupowozem na wisłostradzie.Wrażenia akustyczne w tunelu bardzo przyjemne :wink: No i ten radiowóz na poboczu w samym środku tunelu....bezcenny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrówki dla białego Hawkeye, dziś ok. 17:30-17:40 na skrzyżowaniu Sobieskiego/Spacerowa/Belwederska/Gagarina. Odmachane! :-)

To było moje piewsze machanie w Subaraku :-)

 

Pozdrówki

Przemek_Docent

świeżak w bagaju od soboty :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika niebieskiej Imprezy mijanej na Al.Kraśnickiej (przy wjeździe na Nałęczowską) wczoraj ok.15.45. Barierki na środku ulicy zasłaniały częściowo auto, nie widziałem trzody, ale kiwka była :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika srebrnego Outbacka MY10, z którym to wczoraj rano mijaliśmy się gdzieś pomiędzy Płochocinem a Grodziskiem Maz.. Wydaje mi się, że świnka na lusterku była 8)

 

Za to wieczorową porą spotkałem niebieskiego GT ze świniakiem zaparkowanego pod RCW - pozdrawiam :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Hogiego, który był u mnie w robocie ;) "Co Ty robisz? Pracuje ;) Ja też" :mrgreen: :mrgreen: Nie dobry Ty ;p Się nie pochwaliłeś, że będziesz w WWL

 

Odpozdrawiam.

Niezłe spotkanie. :-)

Szefostwo zdziwione... :P

 

 

Pozdrowienia dla vero, która niespodziewanie odwiedziła mnie w biurze. :mrgreen:

Kopa lat. ;-)

Będziemy sąsiadami w Atrium. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla wiśniowego oświnaczonego Legacy III kombi rano na Widawskiej na rądku

duże antypozdrowienia dla "koelgi" w ciemnym (granat, czarny) forku MY06> który wczoraj grubo przepałował na niedzielskiego wyjeżdżając od strony kościoła - kolego wyścigi nie tutaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...