Jump to content

Pozdrawiamy sie :)

Recommended Posts

• Replies 63.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Chciałbym BAAAARDZO PODZIEKOWAC  P.Markowi oraz ekipie MTS za pomoc. Od kilku dni jesteśmy we Wrocłaiu i stąd mamy baze wypadowa na  Kotlinę Kłodzką ,aby smigać i robić wymazy w DPS-ach.dzień wcz

Cały miot bokserków pozdrawiam, Moto Orkiestra Kraków  

Jeszcze słabsze jest, jak te auta jeżdżą po ulicach z numerami wystawionymi na widok publiczny, siejąc zgorszenie

Posted Images

Pozdro dla Turbodziadka, widzianego kilka dni temu w Łodzi przy Rzgowskiej.

[ http://img716.imageshack.us/img716/2637/cidfc69b5c468cc4a678de9.jpg] ]

Świnek nie zauważyłem, może dlatego że ciemno było.

Pozdr.

Fajne :D

Ciekawe jaką ścieżką meandrowała myśl twórcza - że taka nazwa.

Fala, klubokawiarnia Warszawa Powiśle? 8)

Oszszywiście :D

Fajne miejsce 8)

Tak - ale poziom chłodnego ( =cool), dumnego i bladego lansu - porażający.

Pozdrowienia dla Gracowego ktory dzisiaj o 9,15 wjezdzal na parking na ul. Domaniewskiej tymi swoimi 19' BBS'ami :D

I minute pozniej Zielony Forek Lesnik Edition ze swinia na zwierciadle skrecal na parking do Unilever'a.

Pozdrawiam zielonego GT'ka kolegi ariel'a widzianego przy Forum w Gliwicach dziś koło południa. Potem słyszałem go również w podziemiach Forum. :)

Odpozdrawiam, nie widziałem Cię, Forkiem jechałeś ? :mrgreen:

Pozdrawiam serdecznie spotkanych na Rajdzie Dolnośląskim:

-Kierowców: Krzysia Rosę i Sławka Ogryzka

- "O" czyli czyli Verta

- kibiców: DNL-a, Carfita

odpozdrawiam i ja :)

dodatkowo pozdrawiam spotkane w ilości półhurtowej Subaraki.

Bardzo NIE POZDRAWIAM pani w nowym Legacy diesel w kolorze purpurowym, która na Alejach i na 29L bezczelnie korzystała z buspasów do wyprzedzania innych i na dodatek jeszcze gadała przez komórkę :evil: wstyd!

Za to kiwka dla kolegi w Foresterze N/A, z którym pomknęliśmy od Ronda Grzegórzeckiego w kierunku M1 :)

Wczorajsze poranne pozdrowienia dla sympatycznego jegomościa, który mnie obmachał na skrzyżowaniu Saskiej i Afrykańskiej wchodząc do jakiegoś budynku. Chwilę wcześniej Saską przeciął w miarę żwawo jakiś newage z parapetem - również ukłony. Dzisiejsze uszanowania dla właściciela wiśniowego Forka z prosiakiem na lustrze zaparkowanego przy tym samym skrzyżowaniu :D

dla srebrmej kia stojacej na koncu wyscigow na pulawskiwej ktora rozdaje pamiatkowe fotki :/

z wczoraj dla forka sg9 blue mica stojacego w bielawie/konstancin nie machalem bo jechalem c4

Pozdrowionka dla kierownika białego WRX'a STI'a MY10 sedan z którym około 06:25 zaliczyliśmy slalom na Puławskiej w kierunku centrum.

P.S. w końcu Impreza wygląda dobrze :-)

Pozdro

Jaro

Pozdrowienia dla koleżanki w srebrnym WRX'ie mijanej dzisiaj o 7:58 na remontowanej Nowohuckiej w wiecznie zakorkowanym Krakowie :) kiwka od srebrnego Foresterka z odpowiedzią :)

Również dla kolegi z niebieskiego kombiaka Outback Diesiel mijanego wczoraj ok 11 na Szwedzkiej. Mimo braku prosiaków u wyżej wspomnianego, kiwka była :)

Wczorajsze poranne pozdrowienia dla sympatycznego jegomościa, który mnie obmachał na skrzyżowaniu Saskiej i Afrykańskiej wchodząc do jakiegoś budynku.[...] Dzisiejsze uszanowania dla właściciela wiśniowego Forka z prosiakiem na lustrze zaparkowanego przy tym samym skrzyżowaniu :D

Dzięki. To ja machałem przy wejściu do roboty. Do Forka też się przyznam :)

pzdr,

pozdro dla srebrnego WRX na bialych Compo (WY), spotkanego wczoraj ok 20 na Puławskiej na wysokosci toru wyscigow konnych

• aflinta locked this topic
  • aflinta unpinned and pinned this topic