Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

A ja pozdro dla czarnego Forka widzianego przed 18 na Pulawskiej na wysokosci szkólki policyjnej w Piasecznie(chyba to jest szkółka). Moze to Bakupno??

 

jesli mial swiniaki na obu lusterkach i jechal w strone stolicy to Ja :D sorry ze nie zauwarzylem

 

-- N paź 10, 2010 11:43 pm --

 

Virus12, a to jakis spot subaru byl czy tylko zlocik imprez ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Virus12, a to jakis spot subaru byl czy tylko zlocik imprez ?

Mi nic nie wiadomo o zlocie, pewnie dlatego że z braku czasu rzadko na zloty jeźdźe.

 

 

Jak to w każdą niedziele na Cargo wiele osób upala auta, reszta jedzie popatrzeć. Ja wpadłem pogadać ze znajomymi i widziałem:

żółtego bugeye, czarnego bugeye, czarne (ciemne) GT z naklejkami przyciemnianie szyb, no i to coś chyba Golf ze świniakiem na lusterku i z tyłu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla sti oraz całej reszty

dsc000399.jpg

dsc00037rj.jpg

dsc00036hc.jpg

dsc000342.jpg

dsc000332.jpg

dsc000322.jpg

dsc000312.jpg

dsc00038vz.jpg

dsc000352o.jpg

dsc000301.jpg

dsc000291l.jpg

dsc000271.jpg

dsc000251.jpg

dsc000231.jpg

dsc000221.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja w końcu zobaczyłem jak wygląda żółta impreza. Pozdro dla Bugeye'a na Cargo :D no i całej reszty imprez na Cargo.

I dla kogoś w ciemnym aucie ze świniakiem na lusterku, który zaparkował obok mojego auta, też na Cargo.

 

Odpozdrawiam z żółtej imprezy.

Następnym razem musimy się zgrać i wszyscy razem Subaru corner zrobić.

 

A ten czarny WRX obok mnie co stał to jakiś bliźniak (prócz koloru), spojler taki sam, lampy identyczne....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Virus12, a to jakis spot subaru byl czy tylko zlocik imprez ?

Mi nic nie wiadomo o zlocie, pewnie dlatego że z braku czasu rzadko na zloty jeźdźe.

 

 

Jak to w każdą niedziele na Cargo wiele osób upala auta, reszta jedzie popatrzeć. Ja wpadłem pogadać ze znajomymi i widziałem:

żółtego bugeye, czarnego bugeye, czarne (ciemne) GT z naklejkami przyciemnianie szyb, no i to coś chyba Golf ze świniakiem na lusterku i z tyłu.

 

Ten Golf to Szakal inkoguto ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Virus12, a to jakis spot subaru byl czy tylko zlocik imprez ?

Mi nic nie wiadomo o zlocie, pewnie dlatego że z braku czasu rzadko na zloty jeźdźe.

 

 

Jak to w każdą niedziele na Cargo wiele osób upala auta, reszta jedzie popatrzeć. Ja wpadłem pogadać ze znajomymi i widziałem:

żółtego bugeye, czarnego bugeye, czarne (ciemne) GT z naklejkami przyciemnianie szyb, no i to coś chyba Golf ze świniakiem na lusterku i z tyłu.

 

Gdzie dokładnie na Cargo odbywają się te upalania i o której godzinie bo chętnie bym podjechał popatrzeć?

A tak BTW to ktoś z was parkuje Imprezkę na Podleśnej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pozdrawiam wszystkich krakowskich posiadaczy Subaru, którzy z niedowierzaniem patrzą na świnkę naklejoną na lewym lusterku mojego Forka i zapewne zastanawiają się, co to za dziwne gesty wykonuję ręką w ich kierunku :)

 

Również pozdrawiam ciemne STI MY09 KR*****, parkującą w piątek róg Starowiślnej / Dietla niedaleko BZWBK oraz czarne Subaru Legacy (GT??) 2010 mijane pod AGH obklejone białymi prosiakami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpozdrawiam z żółtej imprezy.

Następnym razem musimy się zgrać i wszyscy razem Subaru corner zrobić.

 

A ten czarny WRX obok mnie co stał to jakiś bliźniak (prócz koloru), spojler taki sam, lampy identyczne....

trzeba się pojawiać wcześniej bo o tej co przybyliście to już było pełno

 

Gdzie dokładnie na Cargo odbywają się te upalania i o której godzinie bo chętnie bym podjechał popatrzeć?

zaczyna się 20:30, 21, najlepiej dojechać o 20 wtedy jest dużo miejsc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie Cargo to trochę kicha, bo większość to beciarze palący gumę, lub goście katujący civica 1,5.

Czasami pojawi się jednak kilka fajnych furek i kilku kolesi ogarniający super moto.

dobre miejsce spotkań w niedziele wieczorem :D

 

 

niestety Cargo nie ma zbyt wielu atrakcji dla Subaru.

 

-- 11 paź 2010, o 17:19 --

 

chociaż są też pozytywne aspekty cargo :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie Cargo to trochę kicha, bo większość to beciarze palący gumę, lub goście katujący civica 1,5.

Czasami pojawi się jednak kilka fajnych furek i kilku kolesi ogarniający super moto.

dobre miejsce spotkań w niedziele wieczorem :D

 

 

niestety Cargo nie ma zbyt wielu atrakcji dla Subaru.

 

-- 11 paź 2010, o 17:19 --

 

chociaż są też pozytywne aspekty cargo :D

 

 

 

normalnie chyba zmienię forum zaraz... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fala, klubokawiarnia Warszawa Powiśle? 8)

 

Oszszywiście :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...