Jump to content

Pozdrawiamy sie :)

Recommended Posts

• Replies 63.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Chciałbym BAAAARDZO PODZIEKOWAC  P.Markowi oraz ekipie MTS za pomoc. Od kilku dni jesteśmy we Wrocłaiu i stąd mamy baze wypadowa na  Kotlinę Kłodzką ,aby smigać i robić wymazy w DPS-ach.dzień wcz

Cały miot bokserków pozdrawiam, Moto Orkiestra Kraków  

Jeszcze słabsze jest, jak te auta jeżdżą po ulicach z numerami wystawionymi na widok publiczny, siejąc zgorszenie

Posted Images

Czarnego jak noc Forestera ze znaczkiem STI na tylnej klapie i nr rej. WI........ parkującego przy przedszkolu w Kozienicach. Ciekawe, czy to ktoś z forumowiczów (świnki nie dostrzegłem).

... i zaległe pozdrowienia dla Vergette

Odpozdrawiam... i moje zaległe dla Mstara 8) i jego rodzinki.

Zastanawiam się nad tym kto ostatnio parkuje niebieskiego kombi wrxa bug eye'owatego na "zagranicznych" blachach z czarną świnią na lustrze w okolicach ul. Bagatela... przyznać się :P no i pozdrawiam oczywiście 8)

Pozdrowienia dla drajwera niebieskiego WRXa PO ....... nerwowo tańczącego za jakimś busem, który nie dawał się wyprzedzić, widzianego dzisiaj ok. 13 na al. Krakowskiej na wysokości Magdalenki, jezdnia w stronę Krakowa. Trochę więcej cierpliwości życzę i bardziej sprawnych kierunkowskazów :P

To ja! Pozdrowienia!

A to mieszkasz tam jakos pracujesz ?

Codziennie widze go tam rano w tym samym miejscu :wink:

btw pozdro z dzis rana tez tam tulalem sie swoim antykiem :mrgreen:

P.S

czy ktos od nas stal dzis czarrrrrrna impreza ok 12:30 na parkingu pod Piotrem i Pawłem naTarchominie ?

Pozdrowienia dla:

- zielony GT, z którym to pogadalismy sobie chwilke na Sikorskiego, wczesniej siejąc zniszczenie na Siekierkowskim :P

- biale GT nieoświniaczone, obmachany na Miłobędzkiej, bez reakcji niestety :(

Pozdrawiam białego WRX stojącego dziś na Starówce (ulica Szczytna) w Toruniu. Świnie na lusterkach i tylnej małej szybce :) Tablice - CT XXXXX :D

Pozdrowienia dla goory'ego od pasażerów jasnego OBK (Wiertnicza) :)

Pozdrawiam serdecznie. Silna ekipa w tym OBK :-)

Goory

Pozdrowienia dla blond kierowniczki Hawka STI SK**** z żółtą lepką Subaru na tyłeczku i SPRT na górnym spoilerku.

Kierowniczka / Subarynka widziana pod Carrefour'em około 14:10 :twisted::twisted:

P.S.

Kogo żona :?:

yatta hey, dla okolic GalMoka ok 17:40 - 18:costam:

- kierowniczka czarnego eSTI z rozowa kalkomania na drzwiach

- kierownik srebrnego buga kombi

B.

Pozdrawiam Grygaa!! Który stał w korku na ulicy Poznańskiej dziś w Toruniu!! Około godziny 17. Mijałem go na nogach i próbowałem machnąć, ale nie poznawał :D

... i zaległe pozdrowienia dla Vergette

Odpozdrawiam... i moje zaległe dla Mstara 8) i jego rodzinki.

( apropos niebieskich forków ;-) )

Także pozdrawiam. Dodam jezcze pozdro dla Twego osobistego męża. W piatek rano za szkoła amerykańska...

-- 9 paź 2010, o 09:38 --

Pozdro dla niebieskiego Forestera WPI spotkanego wczoraj na Wale Miedzeszyńskim około 17 :wink:

Nawet w dużym ruchu Twój konfesjonał wzrok przyciaga :-)

Pozdrawiam także!

Pozdro dla kierownika czarnej imprezki RRS widzianego w czwartek po 17tej w okolicach Piaseczna, kiwka wymieniona

dla wszystkich...bo ładny dzień:)

Dla ciebie, auto widze codziennie w drodze na/z uczelni ;) I dzisiaj dla srebrnego Buga STi przy metrze Słodowiec,rejestracja GSP,świnka była ;)

• aflinta locked this topic
  • aflinta unpinned and pinned this topic