Jump to content

Pozdrawiamy sie :)

Recommended Posts

• Replies 63.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Chciałbym BAAAARDZO PODZIEKOWAC  P.Markowi oraz ekipie MTS za pomoc. Od kilku dni jesteśmy we Wrocłaiu i stąd mamy baze wypadowa na  Kotlinę Kłodzką ,aby smigać i robić wymazy w DPS-ach.dzień wcz

Cały miot bokserków pozdrawiam, Moto Orkiestra Kraków  

Jeszcze słabsze jest, jak te auta jeżdżą po ulicach z numerami wystawionymi na widok publiczny, siejąc zgorszenie

Posted Images

Pozdro dla Foreksa chyba (wiem ze juz tu nie zagalada), z ktorym to se kiwnelismy w Debe Wielkie kolo 10tej

Pozdrawiam kierowniczkę oświniaczonej czarnej Imprezy WRX MY10 (sedanik), która żywo gestykulując w pustym samochodzie :mrgreen: jechała wczoraj po 17.00 mostem Świętokrzyskim, a później kawałek Wałem Miedzeszyńskim.

Pozdrowienia dla kierowcy czarnego Legasia MY' 06 SB***** ze świnią na lusterku mijanego i obkiwanego ze wzajemnością, dzisiaj po ósmej pod statoilem...

Sroda 06.10:2010

Z autobusu lini 724, kolege ktory jechal w czarnej kurtce Subaru. Oraz niebieskie Sti ktore minelo nasz autobus ok 18:20 na drodze w strone Konstancina z Wilanowa :mrgreen:

Pozdrowienia dla kierowcy srebrnego Forka, co sobie z Jana Pawła skręcał w stonę shella.

Świniak na klapie był w towarzystwie nicka - niestety za daleko, coby rozszyfrować.

szubaru, to na pewno nie ja, ale również pozdrawiam

czarne STI ze świnią i wydawało mi się ,że nr był RSA ale szybko w przeciwną stronę mignął :idea:

Co się z Tobą dzieje, dawno Cię nigdzie nie było

życie :evil::evil: ale na forum jeszcze jestem 8)

Pozdro dla niebieskiej Imprezy Sti 03-05 mijanej dzis koło 10.00 na Domaniewskiej. Było trąbnięte, mrugnięte i pomachane :lol:

Hmm, to mogłem być ja, ale za cholere nie pamiętam, więc pewnie nie ja :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Przy okazji pozdrowienia dla Beatix, której Subarynke oglądam sobie z okna :)

Pozdro dla niebieskiej Imprezy Sti 03-05 mijanej dzis koło 10.00 na Domaniewskiej. Było trąbnięte, mrugnięte i pomachane :lol:

Odpozdrawiam w imieniu małżonki 8)

Przy okazji pozdrowienia dla Beatix, której Subarynke oglądam sobie z okna :)

odpozdrawiam :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Pozdrowienia dla kierownika srebrnego WRX-a ze świnką na klapie widzianego dziś na łopuszańskiej o 17.30 :)

Pozdrawiam Kajtka, którego (zdaje sie) STI KR xxxxx z numerkiem 1 stało wczoraj wieczorem (6 październik) w Polanicy Zdrój przy ulicy Zdrojowej koło apteki :):)

Pozdrawiam tez wszystkich kierowników wszystkich Subaraków spotkanych w woj. dolnosląśląskim z okazji Rajdu Dolnośląskiego

Ahoj! :D:D

...

chwile pozniej srebrny bug na lektykarskiej

YO! :mrgreen:

To ja! Pozdrowienia!

-- 7 paź 2010, o 20:17 --

Pozdrowienia dla kierownika srebrnego WRX-a ze świnką na klapie widzianego dziś na łopuszańskiej o 17.30 :)

Odpozdrawiam!

Pozdro dla Anakinskyego z wczoraj na Rosoła... :mrgreen: 8)

Jechałem z synem do księgarni. :mrgreen:

za szybko jechałeś, nie zdążyłem... :mrgreen:

odpozdrawiam :D

... i zaległe pozdrowienia dla Vergette :!:

Pozdrowienia dla załogi niebieskiej Imprezki kombi z przytroczoną do zadka przyczepą, na której spały dwie krosówki, widzianej wczoraj po 13tej w Kozienicach. Machałem światłami ale bez odzewu. :) Cała załoga wpatrywała się z oczarowaniem w TESCO.

Yo dla kierowcy niebieskiego hawk-eye'a N/A spotkanego rano w okolicach Cytadeli i pani w srebrnym bug-eye'u kombi, która mnie wpuściła na pas w tym samym miejscu.

• aflinta locked this topic
  • aflinta unpinned and pinned this topic