Jump to content

Pozdrawiamy sie :)

pumex1

Recommended Posts

Pozdrowienia dla kierownika bordowego Legacy (WB ...) ze świnką na lustrze dzisiaj ok. 8:00 na Widawskiej na Bemowie oraz dla srebrnego GL`a (WK ...), który często parkuje przy bazarku na Bemowie.

Sebastian

Pozdrawiam:

1.niebieskie STI z naleśnikiem, jechaliśmy kawałek razem wczoraj 20:30 na ul.Puławskiej od ul.Kuropatwy do FH, WI/WE.

2.niebieskie WRX z dziwnym spojlerem, w Piasecznie na ul.Okulickiego przy stacji paliw, WGR. Machłem i pojechałem. A Dziś widziałem identyczne!? Na ul.Bartyckiej 20-24 na "parkingu" pilnował latarni o 13, ze świnką na lustrze.

Pozdrowienia dla kierowcy niebieskiego lanosa blachy WB, z biała świnka na klapie bagażnika, jadący puławską w kierunku centrum około 21:20. Ładne marchewy szły z wydechu :D

Only mój Szakal :twisted: Na bank odpozdrowi ;D

Guest Morgiana

pozdrafiam wszystkih polakufffff!

a tak na poważnie pozdrowienia dla ekipy z poznania:

izotom, chojny, cz_mamba. Ania, Iza i blond koleżanka - przepraszam ale nie zapamiętałam imienia :oops:

dzięki za miły wieczór, tort był full wypas- na przyszłość prosimy cukiernika o poprawne montowanie spoilera i NIE montowanie atrapy z bejcy... :roll:

tak czy inaczej świece i lampy były pycha :mrgreen: (kawałek atrapy ostał się na talerzyku - nie będę źryć beemwe... ;))

wszystkim polecam wizyty w Poznaniu - ekipa super gościnna, towarzyska i... szkoda gadać - przyjedziecie to zobaczycie sami :mrgreen:

KOBIETY SIŁĄ NARODU :!: :!: :!: :twisted::twisted::twisted:

Oby tak dalej dziewczyny - informujcie o wynikach na OSach!!!!!!!!

-- 2 paź 2010, o 00:16 --

a i jeszcze pozdrowienia dla Fx za "towarzystwo" w drodze powrotnej do hotelu ;)

czytaj: za anielską cierpliwość :mrgreen:

Pozdro dla poznanych dzisiaj w 4T anakinsky i Kameleon.

A mnie to nie już nie znasz? :P

Pozdro dla Romka Urbana jeszcze i w/w. :mrgreen:

Oraz dla Durbosa i jeszcze raz dla anakinskyego, który chyba mnie śledził i najechał na nas na Ursynowie... :P:mrgreen:

Pozdrowienia dla kierowcy niebieskiego lanosa blachy WB, z biała świnka na klapie bagażnika, jadący puławską w kierunku centrum około 21:20. Ładne marchewy szły z wydechu :D

BTW. dlaczego Szakal okaleczył swoją beSTIę? Widziałem fotki dzisiaj rano... :cry: ktoś wie coś więcej?

Pozdro dla poznanych dzisiaj w 4T anakinsky i Kameleon.

A mnie to nie już nie znasz? :P

Pozdro dla Romka Urbana jeszcze i w/w. :mrgreen:

Oraz dla Durbosa i jeszcze raz dla anakinskyego, który chyba mnie śledził i najechał na nas na Ursynowie... :P:mrgreen:

chłopaki ja też pozdrawiam i dziękuję za "rozmowy w tłoku" w Mysiadle... :mrgreen: Adamowi., Brykowi i McGywerowi - podziękowania, że grzeje w d..., chociaż nie mnie, ale za to mam fajnego Hi-Tec'a na taką pogodę jak wczoraj... 8)

dla anakinskyego, który chyba mnie śledził
śledził, śledził..., najpierw najeżdżasz Mysiadło, potem człowiek chce spokojnie do banku pójść, to też tam jesteś, w dodatku wziąłeś Durbosa do pomocy... :mrgreen:

dzięki za miły wieczór, tort był full wypas- na przyszłość prosimy cukiernika o poprawne montowanie spoilera i NIE montowanie atrapy z bejcy... :roll:

my również dziękujemy za wizytę i towarzystwo, może masz zdjęcie tortu? chyba się nadaje do Subarowych zboczeń :mrgreen:

Guest Morgiana

my również dziękujemy za wizytę i towarzystwo, może masz zdjęcie tortu? chyba się nadaje do Subarowych zboczeń :mrgreen:

mam, ale kiepściutkie z telefonu :(

Iza robiła z lampą to może ma lepsze :)

pozdrafiam wszystkih polakufffff!

a tak na poważnie pozdrowienia dla ekipy z poznania:

izotom, chojny, cz_mamba. Ania, Iza i blond koleżanka - przepraszam ale nie zapamiętałam imienia :oops:

tak czy inaczej świece i lampy były pycha :mrgreen: (kawałek atrapy ostał się na talerzyku - nie będę źryć beemwe... ;))

wszystkim polecam wizyty w Poznaniu - ekipa super gościnna, towarzyska i... szkoda gadać - przyjedziecie to zobaczycie sami :mrgreen:

KOBIETY SIŁĄ NARODU :!: :!: :!: :twisted::twisted::twisted:

Oby tak dalej dziewczyny - informujcie o wynikach na OSach!!!!!!!!

-- 2 paź 2010, o 00:16 --

a i jeszcze pozdrowienia dla Fx za "towarzystwo" w drodze powrotnej do hotelu ;)

czytaj: za anielską cierpliwość :mrgreen:

Pozdrowionka, Morgiana, bardzo miło było Cie poznać. :D

Jak będę w W-wie, to wpraszam się na parapetówkę :mrgreen:

Aha, subaru the best, ale nie wiem, czy pamiętasz - toaścik był i za śmieciarę :mrgreen: O przepraszam - rajdówkę :wink:

Pozdro dla czarnego Forka z wielką świnią na prawym lusterku, zaparkowanego koło cemntarza w Giżycach.

Pozdro dla niebieskiego STI spotkanego na przejezdzie kolejowy Ursus-Gołabki chyba numery WSC !!

Pewnie Śmiech'u 8)

Pozdrawiam instruktora "L-ki", kursant sygnały dzwiękowae ma opanowane :mrgreen:blackdogwwl :?:

Dokładnie to byłem ja :twisted::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::D Kursant niestety nie miał siły użyć sygnału dźwiękowego ;) Ja waliłem w klakson :mrgreen: Bo to jego 4h dopiero :) Zresztą na Egzaminie nie można go nadużywać no nie? :mrgreen: I w codziennej jeździe też :twisted: ;D Ale jak jedzie piękne czarne Subaru z prosiakiem to zgłupiałem 8) No moja L-ka też by miała świnie. No, ale zobaczymy jakie auta będą od wiosny na do egzaminowania :) I jeszcze jedno ;D Widziałem Cię też wcześniej, ale byłeś przede mną z parę aut :)

I jeszcze pozdrawiam Legac combi o godz. 10.06 z czarno - biało świnią na klapie tylko tą mniejszą na toruńskiej. To tyle dziś widziałem choć kręciłem się przy Żabie i Polonezie dziś od 9.00-18tej :)

-- 2 paź 2010, o 20:50 --

BTW. dlaczego Szakal okaleczył swoją beSTIę? Widziałem fotki dzisiaj rano... :cry: ktoś wie coś więcej?

Ja wiem :cry:

pozdrowienia dla niebieskiego WRX-a z którym podróżowaliśmy dzisiaj na odcinku Płowiecka - Wał Miedzeszyński :-)

nieźle Ci ten WRX popyla :mrgreen:

jak na serie z catbackiem jestem faktycznie dość żwawy :)

Pozdrowienia rownież dla EVO X ze swiniakiem na prawym lusterku....

by the way e500 4matic w kombi tez byl szybki :roll:

• Aga locked this topic
  • aflinta unpinned and pinned this topic