Jump to content
pumex1

Pozdrawiamy sie :)

Recommended Posts

10.35 - serdeczne pozdrowienia dla szubaru skręcającego z Jana Pawła w... nie pamiętam ulicy ,

odpozdrawiam, stojąc na świtłach troszkę pogazowałem przy Twoim namiocie :wink: :mrgreen:

bo wyleciałem i Ciebie widziałem :D Chciałem Ci się rzucić na maskę, ale nie zdążyłem bo już odjeżdżałeś zanim dobiegłem do pasów :mrgreen:

w takim razie musisz trenować sprint na setkę :wink: :mrgreen:

10.35 - serdeczne pozdrowienia dla szubaru skręcającego z Jana Pawła w... nie pamiętam ulicy ,

odpozdrawiam, stojąc na świtłach troszkę pogazowałem przy Twoim namiocie :wink: :mrgreen:

bo wyleciałem i Ciebie widziałem :D Chciałem Ci się rzucić na maskę, ale nie zdążyłem bo już odjeżdżałeś zanim dobiegłem do pasów :mrgreen:

w takim razie musisz trenować sprint na setkę :wink: :mrgreen:

Sprint na setkę i w dodatku z przeszkodami :mrgreen: I tak się wszyscy dziwnie patrzą, że nagle startuję jak szalony :mrgreen::mrgreen:

pozdrowienia dla niebieskiej imprezy WF..... zaparkowanej przy amfiteatrze w Mikołajkach.Jeszcze stoimy na parkingu :mrgreen:

Pozdro z dzisiaj:

- Biała Impreza klasyk z dużym napisem "WRX" na tyłku, koło 12.30 na Marszalkowska/Świętokrzyska

- Niebieskie STI przed 19 na pl Konstytucji

- Kolejne niebieskie STI, ale tym razem hawkeye (to że zdania wyżej to bug albo blob), przed 20 na rogu Łazienkowskiej i Wislostrady, zlote felgi i blachy WB

Co do zabrania się na pokład to ja jak najbardziej chętnie też skorzystam przy okazji :D

Zapraszam. Gdy tylko jestem w KTW, to kazdego dnia parkuje w okolicach PCK (jak sie znajdzie miejsce).

Pozdro dla owoca, spotkanego dzisiaj w kinie na The A Team :)

Pozdro dla owoca, spotkanego dzisiaj w kinie na The A Team :)

I jak film? Warto iść? :wink: :cool:

Warto. Oczywiście, że to bajka, co druga scena przekombinowana i raczej mało realna, film miejscami strasznie głupi, miejscami śmieszny ale klimat serialu jest, a to jest w tym najważniejsze! Nowi aktorzy są ok. Jak ktoś był fanem serialu (jak ja) to musi iść, jak dla kogoś serial był marny, to wyjdzie z kina po 5 minutach. Mi się podobało! 8) :wink:

Chyba się przejdę, już parę osób mi mówiło, że niezłe.

Poza tym, Zelazny, pamiętaj, że ja pamiętam! :mrgreen:

Miej trochę litości o 00:25 :roll: :mrgreen:

Miej trochę litości o 00:25 :roll: :mrgreen:

Dobra. O 0:25 miałem. Ale teraz już jest 0:51 i żarty się skończyły! :mrgreen:

Oraz, to takie niewinne przypomnienie się tylko było!

Pozdrowienia dla Bartekfi z lepszą połową oraz dla AllRad, a także dla wszystkich innych Forumowiczów spotkanych na Cynie. :mrgreen:

Szczególne pozdrowienia dla Pana Andrzeja. :mrgreen:

Pozdrowienia dla Bartekfi z lepszą połową oraz dla AllRad, a także dla wszystkich innych Forumowiczów spotkanych na Cynie. :mrgreen:

Szczególne pozdrowienia dla Pana Andrzeja. :mrgreen:

Odpozdrawiamy i dziękujemy za bardzo fajne sobotnie popołudnie i szkoda, że dziś się nie wyrobiliśmy, ale to głównie moja wina :twisted:

Dołączam się do pozdrowień dla wszystkich forumowiczów spotkanych na Cynie i gratulacje dla zwycięzców :!:

Również pozdrawiam sobotnich festCYNArzy :twisted: Było mega hiper zajedwabiście :mrgreen: , jak zwykle zresztą. Dla mnie cyna mogłoby byc co dwa miesiące 8)

Pozdrowienia dla Forka Turbo CTR... stojącego na Chałupach 6! Świnka widzę obecna :D

Gościnnie przebywam w Krakowie. Około godz. 19.30 na ul. 29 Listopada ujrzałem niebieskiego GT-ka, który nadjechał od strony miasta, nawrócił na światłach i poleciał w stronę miasta. Gadał pięknie, świniacze obecne, niniejszym pozdrawiam!!

Pozdrawiam Forka z blachami WF .... zaparkowanego dziś popołudniu na ulicy Syreny, na warszawskiej Woli, kilka samochodów od mojej bordowej Lodóweczki :wink: .

Świnki nie było, ale za to naklejka VII Plejad i jak to skwitowała moja lepsza połowa: " jest taki wymuskany, że musiał jechać turystyczną" :twisted::mrgreen:

Pozdrowienia dla tych co byli dziś na Cargo :twisted:

Pozdrowienia niedzielne dla kierownictwa białego wueriksa na numerach LPU 09-z-resztą, oświniaczonego zgodnie z przepisami, zaparkowanego niedaleko sklepu Warus przy Grenadierów (W-wa Grochów dla niezorientowanych). Stałem kilka samochodów bliżej wjazdu.

Pozdrawiam gpruszko mijanego wczoraj kilka razy na Wisłostradzie

odpozdrawiam :)

forek? srebrny bodajże?

Również pozdrawiam sobotnich festCYNArzy :twisted: Było mega hiper zajedwabiście :mrgreen: , jak zwykle zresztą. Dla mnie cyna mogłoby byc co dwa miesiące 8)

beben, woooooow obrazf.gif hehe, się podpisuję pod tą petycją wszystkiema ręcoma :D

Paweł Uchymiak jesteś na forum? :)

Pozdrawiam kierownika srebrnego legasia kombi spotkanego dzisiaj srańca ;) pod Qubusem w Głogowie...

Gościnnie przebywam w Krakowie. Około godz. 19.30 na ul. 29 Listopada ujrzałem niebieskiego GT-ka, który nadjechał od strony miasta, nawrócił na światłach i poleciał w stronę miasta. Gadał pięknie, świniacze obecne, niniejszym pozdrawiam!!

Odpozdrawiam :mrgreen:

Pozdrawiam gpruszko mijanego wczoraj kilka razy na Wisłostradzie

odpozdrawiam :)

forek? srebrny bodajże?

Zielono srebrny :lol:

Pozdrowienia niedzielne dla kierownictwa białego wueriksa na numerach LPU 09-z-resztą, oświniaczonego zgodnie z przepisami, zaparkowanego niedaleko sklepu Warus przy Grenadierów (W-wa Grochów dla niezorientowanych). Stałem kilka samochodów bliżej wjazdu.

to ogorass :) ale od jakiegoś czasu nie zagląda na Forum

Cytat za Grześkiem: to ogorass :) ale od jakiegoś czasu nie zagląda na Forum.

Grzesiek:-), dzięki za dane namierzonego. Nie znałem jeszcze.