Jump to content

Pozdrawiamy sie :)

pumex1

Recommended Posts

Bart900 - pzdr! TypeR to kosmos...

...od odnowionego i odświeżonego blacharsko-lakierniczo turbodziada :D

Odpozdrawiam ;)

Twój Legacy też lux auto ;)

Jak dotrę silnik to w końcu będę miał Type R , teraz to emerycka jazda...

Pozdrawiam kierowce zielonego forestera, ktory stoi codziennie w okolicy ul. Suwak, najczęściej na trawie:) świnka na lustrze obowiązkowa. Jak była zima, to 4x4 w tym miejscu to spora przewaga w parkowaniu :)

Pozdrawiam też kierowcę Outbacka, który na powązkach stał pod kościołem ok 11 w piątek... świnka była...

...

B.

Pozdro dla kierownika bialego Evo X na blachach BI, ktory obmachal mnie dzis rano w Zambrowie :-) Oczywiscie odmachalem :-)

Odpozdrawiam w imieniu mego szwagra, ktory to niestety ale nie jest "forumowy"

Pozdrawiam kierownika czarnego Sti z głośnym wydechem i bez spojlera, dziś koło 16 30 na Niemcewicza. I dla kogoś od niebieskiego Sti 06-07, koło 20 przemknal po trasie w Lomiankach, w stronę W-wy

pozdro dla czarnego WRX sedana MY 00 dziś/niedziela o koło 11 mijającego Sadybę Best Mall. Świnia na miejscu była.

Przy okazji mijał Terrano z przyczepką i mnie z rodzinką inside.

Tyran oświniony tak, że się nie da nie zauważyć :-)

pozdro

goory

Pozdrowienia dla kierownika oświniaczonego legacy diesel (DJ******) z którym jechaliśmy wspólnie od Częstochowy do Siewierza koło 20-21. Pozdrawia srebrny WRX kombi KR*****

Również pozdrawiam :D Miło mi się jechało. Patrzyłem za świnką na lusterku ale nie widziałem

- potem Subaraki za moim namiotem pod Halą Mirowską godziny: 11.50, 12.11, 12.24, 12.49, 12.52,

Jednym z nich, tym o 12:52 mogłem być ja - specjalnie teraz przygazowuję na wysokości namiotów :).

Pozdro dla forumowiczow z weekendowej Goraszki :)

Vergette, tradycjnie wielkie dzieki za przywiezienie, odwiezienie i afterek, na ktorym rzadzil Harvester. :mrgreen: (akcja z czolgami mnie rozwalila doszczetnie) :mrgreen::mrgreen:

Maciek, dzieki za zdjecia 8)

Aaaa i pozdrowienia dla zaginionego w akcji Devlina :wink:

Yo dla Forumowicza z Outbacka - pozdro dziś z rana z Dobrej :)

Dzięki i odpozdrawiam, a przy okazji wyrazy uznania za za#$^!stego boxa w kolorze nadwozia. Świetnie wygląda.

Wygląda też na to, że często podróżujemy w tym samym kierunku o tej samej porze (Puławska -> Powiśle) ;)

Pozdrowienia z rana koło 8:30 ze skrzyżowania Nowowiejskiej z Chałubińskiego dla kierownika czerwonej Imprezy sedan z gazem MY94-95 wypakowanej po sam dach chlebem i bułkami. :mrgreen: Fajne auto dostawcze :P

I drugie pozdrowienia, dla kierownika lawety MANa na niemieckich blachach, który wiózł 4 sztuki EVO X, spotkanego w Legionowie koło 13, a jadącego w kierunku Wawy.

Pozdro dla forumowiczow z weekendowej Goraszki :)

Vergette, tradycjnie wielkie dzieki za przywiezienie, odwiezienie i afterek, na ktorym rzadzil Harvester. :mrgreen: (akcja z czolgami mnie rozwalila doszczetnie) :mrgreen::mrgreen:

Maciek, dzieki za zdjecia 8)

Aaaa i pozdrowienia dla zaginionego w akcji Devlina :wink:

pozdrawiam, pozdrawiam... zielona szkoła zaczyna się za tydzień, szykujcie płuca :P:mrgreen:

Devlin, miło było w końcu poznać 8)

Pozdrowienia dla:

-Sympatycznej kierowczyni srebrnego Gt z niebieskimi pasami i świnią na lusterku spotkana koło dworca centralnego koło 10:30... Myslałem ze ja mam głośny wydech :shock:

- Niebieskiego Gt spotkanego koło 13 w okolicach górczewskiej i Leszna

-Pieknego granatowego Gt kombi zaparkowanego na koszykowej :D

A i dla GS-a z znanej warszawskiej firmy tuningowej na V któremu musiałem pokazac gdzie raki zimują gdy próbował mnie

zdominowac jakims tam evo 9 z klatką, kubełkami i karbonami wszedzie :twisted::lol:

- potem Subaraki za moim namiotem pod Halą Mirowską godziny: 11.50, 12.11, 12.24, 12.49, 12.52,

Jednym z nich, tym o 12:52 mogłem być ja - specjalnie teraz przygazowuję na wysokości namiotów :).

8) Chyba to byłeś Ty :))))

Właśnie Przemuś. Oszczędzaj motór!

Ja teraz siedzę w domu, ale dam znać jak znów będę siedział w namiocie 8)

pozdrowienia dla

Widzianego dzis srebrnego Gl na ładnej feldze w trumniaku z świnka na lustrze koło 13 na toszeckiej w Gliwicach

Dla 2 sąsiadów czy sa na forum to nie wiem czyl

-ładny klasyczny Gt kombi niebieski

-srebrnego WRX buga co mi buczy i syczy pod domem :twisted::twisted:

jak jestescie moze kiedys wreszcie pogadamy!!:P

Yo dla Forumowicza z Outbacka - pozdro dziś z rana z Dobrej :)

Dzięki i odpozdrawiam, a przy okazji wyrazy uznania za za#$^!stego boxa w kolorze nadwozia. Świetnie wygląda.

Wygląda też na to, że często podróżujemy w tym samym kierunku o tej samej porze (Puławska -> Powiśle) ;)

na to wygląda - trzeba się zespotować w Coffee Heaven w BUWie :mrgreen:

• Aga locked this topic
  • aflinta unpinned and pinned this topic