Jump to content

Pozdrawiamy sie :)

pumex1

Recommended Posts

pozdro dla Kierownika Niebieskiego STi MY'06 widzianego na al. Jana Pawła II na wysokości parku Lotników dzisiaj koło 17:00 :wink:

Pozdrawiam Małego i Sybę Sti -ajów spotkanych w Skoczowie!! Meana Dreama (chyba) , białego Bloob Eya z dużą lotą i wlotem na masce i srebnego GT-ka kombi mijanych w Bielsku po 17-tej

Pozdrowienia dla kierownika zielonego GTka spotkanego kołko stadionu Polonii koło 16:30 oraz kierownika i pasażerki STIaja MY04 WWL... spotkanego koło 17 na Andersa. Oba miały świnki na lusterkach.

Pozdrowienia dla kierownika bialego turbodziadka widzianego na popularnej okolo godziny 17 8)

To mogłem być ja 8). Jest to wysoce prawdopodobne - jechałem do TTW Opex po kafelki :twisted:.

Odpozdrawiam 8).

Pozdrowienia dla kierownika bialego turbodziadka widzianego na popularnej okolo godziny 17 8)

To mogłem być ja 8). Jest to wysoce prawdopodobne.

Tak podejrzewalem bo w Warszawie jest chyba tylko jeden biały Turbodziadek w sedanie z napisami na szybach ;)

To mogłem być ja 8). Jest to wysoce prawdopodobne.

Tak podejrzewalem bo w Warszawie jest chyba tylko jeden biały Turbodziadek w sedanie z napisami na szybach ;)

Zwłaszcza, gdy są to napisy "Kudłaty, Siela" :twisted:

Siela został usunięty, został tylko Kudłaty. Zresztą ku uciesze wielu dzieci, które mijam, a które oglądają polską wersję "Scooby Doo" :mrgreen:.

Naklej sobie "KUDŁATY" na...Scooby'm :mrgreen:

(Tak, wiem, że powyższe zdanie dziwnie brzmi. Spieszę z wyjaśnieniem - chodzi mi o slangowe określenie Imprezy :mrgreen:)

hodzi mi o slangowe określenie Imprezy :mrgreen:

No właśnie już mam naklejone - scoobie to slangowe określenie każdego subaraka, nie tylkko imprezy. Na zasadzie subaru -> subie (ta wersja funkcjonuje - stąd główna wymiataczka na NASIOC to SubieGal -> "scoobie" (to wersja przejściowa, nie używana) -> scooby 8).

hodzi mi o slangowe określenie Imprezy :mrgreen:

No właśnie już mam naklejone - scoobie to slangowe określenie każdego subaraka, nie tylkko imprezy. Na zasadzie subaru -> subie (ta wersja funkcjonuje - stąd główna wymiataczka na NASIOC to SubieGal -> "scoobie" (to wersja przejściowa, nie używana) -> scooby 8).

Przez Twój cytat wyszedłem na nieuka, który nie umie używać CH i H! :mrgreen:

A jeśli chodzi o Scoobie/Scooby - dobrze wiedzieć, myślałem, że to tyczy się tylko Imprezy 8)

Nie ma na tym gópim forum porządnego cytowania selektywnego i to dlatego. Sorry 8).

Jest.

Wystarczy wcisnąć na dole tematu POSTREPLY

A potem przewijać do dołu, zaznaczyć wybrany fragment i wcisnąć QUOTE

8)

Wczorajsze pozdrowienia dla kierowników:

* Zielonego Legasia SK **** kombiwara mijanego na światłach (kiwka była)

* Czarnego uturbionego Outbacka Sk ****, który mnie mijał pod City Rock a później SCC

* oraz kierownika czerwonego turbo Foresia SK **** spotkanego pod Green Parkiem (panie, rejestruj się :!: )

Peace :twisted:

Dzisiejsze pozdrówki dla kierownika zielonego GT'ka kombiwara z przyciemnianymi tylnymi szybami, który pomykał Murckowską w kierunku Tychów :D

Z okna widać wszystko... permanentna inwigilacja :!:

Pozdro dla:

-zaparkowanego niebieskiego GT 555 przy stadionie RKS Ursus (2010-05-12 ok. godz. 20)

-niebieskiej imprezy ze świnią, mijanej dzisiaj w Ursusie na Świerszcza (kiwka była)

Jeśli Dyzio poruszał się S1 w kierunku Cieszyna około 12.10 to pozdrawiam, jak nie to też pozdrawiam :mrgreen:

12.20 - niebieski Outback KR***** ze świnką, S1 w kierunku Bielska na skrzyżowaniu w Czechowicach. :)

Jeśli Dyzio poruszał się S1 w kierunku Cieszyna około 12.10 to pozdrawiam, jak nie to też pozdrawiam :mrgreen:

Aaa! Poruszałem się :wink: Czym Ty jeździsz, ciągle inkoguto???

Odpozdrawiam!

Ja natomiast pozdrawiam Zdziska obtrąbionego pod domem i Pana w srebrnym Legacy SB*****, który z uśmiechem mi odmachał kiedy mrugnąłem mu awaryjnymi na Beskidzkim!

• Aga locked this topic
  • aflinta unpinned and pinned this topic