Jump to content
pumex1

Pozdrawiamy sie :)

Recommended Posts

pozdrowiony niech bedzie niebieski STI chyba WE xxxxP odpoczywający dzis po 12 przy "malej" Grochowskiej :D

Pozdrownienia dla srebrnego WRXa Buga z morretami z przodu dziwnie zaparkowanego na Trasie Toruńskiej. Się zatrzymałem w celu ewentualnego wsparcia, ale pusto było... Stary, masz fantazję :mrgreen:

pozdrawiam srebrne Sti MY03 zaparkowane na oczapowskiego, na blachach KWA.......... :mrgreen:

Pozdrowienia od srebrnego SLS-a dla kierownika oświnionego Legacy kombi mijanego wczoraj na Armii Krajowej przed południem ;)

Czarne Legacy z świnką z tyłu widziane na rondzie przy arkadii ok. 14 - 14.30 pozdrawiam ;)

Pozdro na srebrnego WRX NOL stojącego przy Młynarskiej...pół godziny temu widziany

dzisiaj pozdrowienia dla właściciela zaparkowanego czarnego GT-ka sedan rej.WL na złotej feldze. Godz. przed 15. Miejsce: Modlińska-Płochocińska

Pozdrowienia dla kierownika i asystentki niebieskiego Legacy kombi diesel KR XXXX z lekką wadą prawego błotnika widzianego dziś ok 15.00 na Grójeckiej w Wawie oraz dla kierownika wycieczki Legacy RJA XXXX o tej samej porze na tej samej ulicy w tym samym mieście.

Pozdrowienia dla kierownika złotego forka ze świnkami na lusterkach i beaglem na tylnym pokładzie oraz drugiego złotego forka - spotkane wczoraj na Wilanowskiej.

Pozdrawiam Hogiego widzianego na al. Niepodlegosci na wysokosci skrzyzowania z Rakowiecka okolo godziny 14.30 i pozdrawiam kierownika czarnego STi Hawk eye ktory stal zaparkowany na Nowowiejskiej okolo 12 8)

Kapic_z_jeden, Ty nie pozdrawiaj, tylko mow, czemu Cie na spocie nie bylo! ;P

Pozdrowienia dla kierownika ciemnosrebrnego Hawka wolnossaka z uszkodzoną prawą z okołopołudniowego ronda Radosława, zawiadowcy zielonego GT zainstalowanego chyba na stałe pod salonem Harleya na Trasie Toruńskiej i Hogiego, co jest świnia i nie dał znaku czy mu komputer działa należycie :P:mrgreen::lol:

Pozdrawiam Hogiego widzianego na al. Niepodlegosci na wysokosci skrzyzowania z Rakowiecka okolo godziny 14.30 i pozdrawiam kierownika czarnego STi Hawk eye ktory stal zaparkowany na Nowowiejskiej okolo 12 8)

Odpozdrawiam, leciałem z rana do pracy... :P:mrgreen:

Nie widziałem Ciebie nigdzie. :(

Pozdrowienia dla kierownika ciemnosrebrnego Hawka wolnossaka z uszkodzoną prawą z okołopołudniowego ronda Radosława, zawiadowcy zielonego GT zainstalowanego chyba na stałe pod salonem Harleya na Trasie Toruńskiej i Hogiego, co jest świnia i nie dał znaku czy mu komputer działa należycie :P:mrgreen::lol:

Działa, działa. 8)

Wielkie dzięki, wszystko ok. :mrgreen:

Nie miałem czasu dać halo, jutro jesteś?

pozdrowienia dla Kierownika Niebieskiego STi MY 03-05 widzianego na Al. Pokoju koło 8:20 :wink:

Pozdrowienia od srebrnego SLS-a dla kierownika oświnionego Legacy kombi mijanego wczoraj na Armii Krajowej przed południem ;)

Masz SLS :shock: :shock: ?? :twisted:

Pozdro dla sympatycznie wyglądającej kierowniczki zielonego forka na polkowickich numerach, spotkanej wczoraj rano koło Radwanic :D

Nie miałem czasu dać halo, jutro jesteś?

Ja ZAWSZE jestem :mrgreen::lol:

Nie widziałem Ciebie nigdzie. :(

Jechalem tramwajem wiec raczej nie miales szans :P:mrgreen:

Kapic_z_jeden, Ty nie pozdrawiaj, tylko mow, czemu Cie na spocie nie bylo! ;P
Nie udalo sie ale

nastepnym razem sie poprawie. :oops:

Pozdrowienia dla powożącego dropem kombi na numerach z Krakowa ze świnkami na lusterkach obmachanego koło statoila w B-B z godzinę temu! ;-)

Pozdrowienia dla kierowniczki białego WRX MY 09, widzianej w Poznaniu na ul. Naramowickiej - ok. 17.50

pzodro dla niebieskiego wieśniackiego GTka stojącego obok Reduty, oraz dla grafitowego STI wyjeżdżającego gdzieś z okolic Blue City...cos do Bryka był kierownik podobny ;)

pozdrowienia dla STi w najładniejszym kolorze (+czarna felga) - dziś przed 8.00 rano na Rzymowskiego :)