Jump to content

Pozdrawiamy sie :)

Recommended Posts

• Replies 63.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Chciałbym BAAAARDZO PODZIEKOWAC  P.Markowi oraz ekipie MTS za pomoc. Od kilku dni jesteśmy we Wrocłaiu i stąd mamy baze wypadowa na  Kotlinę Kłodzką ,aby smigać i robić wymazy w DPS-ach.dzień wcz

Cały miot bokserków pozdrawiam, Moto Orkiestra Kraków  

Jeszcze słabsze jest, jak te auta jeżdżą po ulicach z numerami wystawionymi na widok publiczny, siejąc zgorszenie

Posted Images

Pozdrowienia z wczoraj z godz. ~18:00 z ul. Gostyńskiej dla Kierownika niebieskiego GT kombi WPR XXXXX :smile:

Pozdrowienia z dzisiaj z godz. ~20:45 z ul. Zawiszy dla Kierownika białego GT kombi WE 88XXX - chyba to sąsiad z osiedla Zawiszy :wink:

kobalt, chyba Przemq'a :cool:

Tak jest 8). Dziś też stał.

Kolega z siłowni? Widuję tam czasem STI '06 chyba na WOS xxxxx - Twoje? :cool:

kobalt, to teraz najtrudniejsze - musimy się jakoś na siłowni poznać. Jak widzę czasem STI na parkingu, to patrzę potem ludziom głęboko w oczy, próbując wyczytać z twarzy subarofilię, ale, jak na razie, idzie mi słabo :mrgreen:.

Ja jestem taki... zwykły. Po tym opisie poznasz na pewno :mrgreen:.

Pozdrowienia dla wlasciciela srebrnego Forestera 2.0XT MY'~04 napotkanego wczoraj we Wroclawiu na Sokolej :mrgreen:

To ja to ja :mrgreen: pozdrowienia wielkie - dzięki za kartkę :mrgreen::mrgreen:

No wlasnie dzis sie zastanawialem, czy to nie Twoj forek tam stal, bo bardzo podobny do tego na wymiane ;) Szkoda tylko, ze zona tak kategorycznie mi zabrania inwestowania w samochod (budowa sie zaczyna, wiec skarbonka wieksza od Subaru juz jest) :evil:

p.s. na szyberdach nie patrzylem :mrgreen:

Szkoda tylko, ze zona tak kategorycznie mi zabrania inwestowania w samochod

No widzisz, a ja właśnie chcialem pytać, czy nie myślisz o sprzedaży/zamianie... :grin:

Podparty pudełkiem zapałek... :grin:

Kiedy na grochówkę jakąś albo co :)

Aha, fasolka równie dobra :grin:

bycie "zwyklym" zdecydowanie wyróznia wsrod tony koksow :mrgreen:

P.S. Pozdro dla niebieskiego STI na zlotych felgach widzianego wczoraj w Jurgowie kolo Bialki Tatrzanskiej :mrgreen:

Szkoda tylko, ze zona tak kategorycznie mi zabrania inwestowania w samochod

No widzisz, a ja właśnie chcialem pytać, czy nie myślisz o sprzedaży/zamianie... :grin:

Niestety chyba bede sie musial bujac swoim jeszcze ze 2 lata (ciekawe, czy da rade). Gdyby jeszcze twoj mial 2.5T, to bym sprobowal zone przycisnac :mrgreen:

Podparty pudełkiem zapałek... :grin:

Ciekawe, jakby tak sopel spadl na szyber, to czy TU traktuja wszystko razem z mechanizmem, jako calosc do wymiany, czy tylko szybe... :roll:

Kiedy na grochówkę jakąś albo co :)

Aha, fasolka równie dobra :grin:

A ja sie odchudzam i tylko domowe, chude obiadki :evil:

bycie "zwyklym" zdecydowanie wyróznia wsrod tony koksow

Na tej siłowni koksów niewiele - raczej klubowe dziadygi opalone solaryjnie na skwarkę, panie walczące o zachowanie młodości, inne walczące z efektem objadania się czipsami i braku ruchu, kozaczkowie w drogi wozach nie wyglądający na myślicieli, sporo sztucznie uśmiechniętych korpoludów w garniturkach, śmietanka warszawskiej sceny gejowskiej i trochę normalnych :mrgreen:.

Stawiam jednak, że na siłowni w Hiltonie to bycie koksem wyróżnia :mrgreen:

A no właśnie. Choć jak patrzę w szatni, to niemało ludzi zajada jakieś białe tabletki albo popija napoje o nienaturalnym kolorze. I faktycznie ci zbliżają się do typowego obrazu koksa :twisted:.

Ciekawe, jakby tak sopel spadl na szyber, to czy TU traktuja wszystko razem z mechanizmem, jako calosc do wymiany, czy tylko szybe...

A to jest dobre pytanie :D Zważywszy, że to nie musi być wcale sopel... Już raz kiedyś poleciały na mnie bryłu lodu z plandeki mijanej ciężarówki. Skonczyło się na wymianie szyby, reflektora i malowaniu maski... W innym aucie ofkorz :)

Pozdro z dzisiaj dla:

szary/stalowy "lanos" WRX/STI, z ktorym to zrobilismy "bandit party" :mrgreen: w drodze od Minska Maz do Wawki

niebieski WRX obmrygany przed wjazdem na wiadukt w ul. Marynarska

może to prywatny wóz Pani Prezydentowej :?: :twisted:

Czesta ja widze jak wpada do redakcji obok chyba zdac co-tygodniowe raporty tylko nie wiem z czego :mrgreen:

Pozdro dla Przemqa jadacego przedwczoraj ul.Obozowa, jakos ok 20-21...jechalem z tylu ale skrecalem w prawo w Dahlberga.

No i pozdro dla niebieskiej imprezy WX ..... mijanej wczoraj na torunskiej w strone Marek, jakos tez w wieczornych godzinach.

Pozdrowienia z dzisiaj z godz. ~20:45 z ul. Zawiszy dla Kierownika białego GT kombi WE 88XXX - chyba to sąsiad z osiedla Zawiszy

muszę się rozejrzeć po sąsiedztwie, bo widzę, że po woli Wola :wink: robi się subarowa.

I przy tej okazji pozdrawiam: czarnego S-turbo LU....., który prawie codziennie stoi w okolicach skrzyżowania Płockiej/ Górczewskiej i niebieskiego GT widzianego wczoraj na Żytniej.

Pozdro dla Przemqa jadacego przedwczoraj ul.Obozowa, jakos ok 20-21...jechalem z tylu ale skrecalem w prawo w Dahlberga

A dziękuję, odpozdrawiam 8). Chyba nawet widziałem w lusterku.

Przy okazji pozdro dla kierowcy srebrno-grafitowego hawk-eye z ciemnymi felgami i naleśnikiem, z którym wymieniliśmy kiwki około 15:30 na Prostej przy Rondzie ONZ.

Pozdrowienia dla właściciela niebieskiego WRX-a na zlotej feldze, rankiem na górnym pozimie parkingu na lotnisku. Normalnie pewnie nie zwrócił bym uwagi, ale prawy tył wyglądał na niedotleniony i stał jakoś krzywo.... :mrgreen:

• aflinta locked this topic
  • aflinta unpinned and pinned this topic