Jump to content

Pozdrawiamy sie :)

Recommended Posts

Pozdrowienia dla wlasciciela niebieskiego STi EL ###### zaparkowanego w W-wie pod aresztem na Rakowieckiej - okolo 17.15 ;)
Myślisz, że .... długo tam będzie stał ??? :wink:
  • Replies 63.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Chciałbym BAAAARDZO PODZIEKOWAC  P.Markowi oraz ekipie MTS za pomoc. Od kilku dni jesteśmy we Wrocłaiu i stąd mamy baze wypadowa na  Kotlinę Kłodzką ,aby smigać i robić wymazy w DPS-ach.dzień wcz

Cały miot bokserków pozdrawiam, Moto Orkiestra Kraków  

Jeszcze słabsze jest, jak te auta jeżdżą po ulicach z numerami wystawionymi na widok publiczny, siejąc zgorszenie

Posted Images

pozdrowienia dla oswiniaczonego GTka na zlotej feldze MY00 WX xxx22,

spotkanego wczoraj o 23 na myjni na BP w Starej Milośnie.

Pozdrawiam forka s turbo ze swinią na blachach WT, z którym z godzine temu dynamicznie przejechaliśmy przez Fieldorfa (jechałem Saabem 95 kolegi)

Pozdro dla Przemqa, ktory pojawil mi sie dzisiaj w lusterku na Swietokrzyskiej ok 16 :smile: .Byla kiwka a pozniej polecial dalej a ja szukalem miejsca do zaparkowania :smile: .

Pozdrawiam właściciela Niebieskiego Buga na złotych Atsach ??? który stał dzisiaj koło godziny 16 na Kochanowskiego w Katowicach :wink: Bardzo fajna machina choć tylko z daleka widziałem.

dzisiaj obmachanego Czwartka, ktory saksofonem cial po wislostradzie :mrgreen:

Cialem moim sexem dosyc energicznie co nie przeszkodzilo wypatrzec twojego wypasionego Subaraka. Wyrzucilem kisc z dzindzorami w gescie pokaznej kiwki :lol:

Pozdro dla srebrnego GT kombi widzianego na skrzyzowaniu Witosa i Idzikowskiego wczoraj kolo 17:00. Bylo machane ale do dzis kloce sie z zona czy to byla rej. WE czy jakas inna :twisted:

Kto jechał wczoraj na Powstańców Śląskich prze Carefourze ok 21.40?

Jakieś Czarne STI, któremu jakiś mały saxo piżdzik się wcisnął przed maskę? W każdem razie pozdrawiam[/quote

Ja . Z zasady puszczam milosiernie plankton i nie walcze jak wiem ze wygram. Pozdrawiam

spóźnione pozdrowienia dla niebieskiego STI spod M1 (WA38...). akurat nieszczęśliwie pracowałem via telefon.

hmm... a jednak białe fele pasują do niebieskiego....

pozdrawiam :mrgreen::mrgreen:

ja akurat pedzilem bo bylem umowiny :smile:

Pozdrowienia dla dyspozytora czarnego Blobeya na złotej feldze spotkanego na skrzyżowaniu w Skoczowie,wczorej o 15-30.

Przy okazji pozdro dla Skoczowskiej społeczności Subarowej- co z Wami :!:

Pozdrówki dla niebieskiego STI wczoraj o 00.30 na kasprzaka w strone bemowa za to że pokazał mi co znaczy 305KM a nie 265 w stiaju :razz:

to sie do konfesjonału nadaje :mrgreen:

Pozdrawiam zestaw Forester + Impreza na holu widziany z 2h temu na 7mce w strone W-wy. przykry widok.

to zdaje się ekipa z II Pojeżdżafffki wracała... szkoda Imprezki, bo pięknie wymiatała na torze :idea:

• aflinta locked this topic
  • aflinta unpinned and pinned this topic