Jump to content

Pozdrawiamy sie :)

pumex1

Recommended Posts

Pozdro dla operatora niebieskiego Bug-eya oklejonego,na blachach SCI Z naklejoną zerówką na drzwiach- pewnie z KJS-ów Cieszyńskich.

Dzieki ja również pozdrawiam:)Musze powiedzie że chłopaki z AK dali radę fajny KJS

Jak jesteś w Polsce to zapraszamy na spota w Bielsku! podaję link do temata

http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?t= ... start=1400

W końcu i ja mam okazję kogoś pozdrowić :-).

Pozdrowienia dla Legacy GL kombi, CT .... za którym jechałem w Olsztynie od Jagiellończyka.do skrzyżowania z Piłsudskiego, na którym się rozjechaliśmy. Trzodę zobaczyłem dopiero na Kościuszki - szukałem na klapie, a była na szybie :oops:.

Fakt, to ja żem był. Dzisiejszy dzień sponsorowało słowo: pośpiech.

Ja tyż szukałem w lusterku trzody na lusterkach. :mrgreen:

Pozdrawiajem.

Pozdrowienia dla Legacy GL kombi, CT .... (...). Trzodę zobaczyłem dopiero na Kościuszki

Ja tyż szukałem w lusterku trzody na lusterkach. :mrgreen:

Pasztet jeszcze inkoguto :-). Trzoda w produkcji - zamówiona po Cynie.

Kto jechał wczoraj na Powstańców Śląskich prze Carefourze ok 21.40?

Jakieś Czarne STI, któremu jakiś mały saxo piżdzik się wcisnął przed maskę? W każdem razie pozdrawiam

Pozdrawiamy z kolegą czarną lub granatową (zdania są podzielone) Imprezę ze świnią na lustrze, której machaliśmy dzisiaj około 17 w Kaniach przed Nadarzynem idąc jakże poprawnie, lewą stroną jezdni.

Peace.:D

Serdeczne pozdrowienia dla spotkanego dzisiaj Przemeq-a. :mrgreen:

Wstyd mi trochę, że zamiast spotkać się jak cywilizowani ludzie, to dopiero tak znienacka i przypadkowo udaje nam się zobaczyć. :oops:

Ps. Pięknie gra to Twoje Sti. :twisted::mrgreen:

bmarcin, odpozdrawiam :smile: z ciekawości zajrzałem kto jedzie - ze względu na naklejkę na tylnej klapie bo w końcu auto niestandardowe :wink:

Pozdrawiam sympatyczną blondynkę, która wyskoczyła swoją niebieską Imprezą (chyba STi) zza rogu z ulicy Mickiewicza w Katowicach- stałem na światłach- kiwka obustronna była (pasażer chyba też zauważył moje machanie :razz:- też pozdrawiam!)

Pozdrawiam kierowcę jasnobrązowego GT-ka ze świnią na klapie, z takimi fajnymi felgami wpadającymi w czerń. Widziany dziś przy wyjeździe z parkingu podziemnego w kompleksie przy Taśmowej w Warszawie godz. 17:15. Nie udało mi się jakoś wizulanie pozdrowić, więc czynię to tutaj :) Ja jechałem niesubaru.

Pozdrowienia dla pani blondynki (bez podtekstow) z dwoma fotelikami dzieciecymi w niebieskim blob-eye'u na zlotym felunku WN 9????? z ramka A.Koper na Rosola dzisiaj o 15:00

Pozdrowienia dla bialego GT'ka na bialych felgach z niskiem spojlerem ale nie nalesnikiem dzisiaj o 19:00 na Niepodleglosci kolo Madalinskiego (to nie pitus ani adamusmax chyba ze uzbroil bieluge w zapowiadany zad-dzior)

• Aga locked this topic
  • aflinta unpinned and pinned this topic