Jump to content
pumex1

Pozdrawiamy sie :)

Recommended Posts

pozdrowienia dla granatowej imprezy (blob eye) rej. WT, widzianej przed chwila na rondzie wiatraczna tj. godz. 20.00 oraz dla niebieskiej imprezy sti hawk eye, rej. SK widzianej na ulicy Jaracza.

Guest IRAZU

Pozdrowienia dla Apal i całej rodziny za spot w Krakowie . :cool: Pozdrawiam

Pozdro dla kierownika grafitowego Hawkeya spotkanego dzis w Zielonce na rondzie, kiwki były obustronne :grin:

pozdro dla wszystkich zespotowanych na dzisiejszym ognisku. Zwłaszcza:

"chleb razowy pełnoziarnisty z hot-dogiem" :mrgreen:

Do następnego...

"chleb razowy pełnoziarnisty z hot-dogiem" :mrgreen:

Pozdro.

Dobry pomysł na tatoo. :razz:

pozdro dla wszystkich zespotowanych na dzisiejszym ognisku.

Pozdrawiam również serdecznie, wszystkich licznie zebranych na nadwiślańskiej plaży :cool:

Niedźwiedź napisał/a:

pozdro dla wszystkich zespotowanych na dzisiejszym ognisku.

Pozdrawiam również serdecznie, wszystkich licznie zebranych na nadwiślańskiej plaży

odpozdrawiam kiedy powtórka :razz:

Zaoczne pozdrowienia dla załogi srebrnego Forestera 2,5 XT z numerami leżajskimi, podziwianego przez nas wczoraj koło parku i pałacu w Sieniawie.

Pozdrowienia dla gpruszko, z którym pogadałem sobie rano stojąc na światłach na Puławskiej - zapomniałem się przedstawić :oops:

PS. mam nadzieje, że z autem nie dzieje się nic poważnego.

Wy sobie żarty robicie, a do mnie PW przychodzą od oburzonych ostatnim zdaniem wątku wyjaśniającego tajemnicę [ y o u ] :twisted:. A wydawało mi się, że bardziej łopatologicznie tego nie można wytłumaczyć :twisted:.

Anyway - pozdrowienia dla:

- kierowcy szaro-grafitowego GT (coupe :?: :shock:), z którym w ostatniej chwili wymieniliśmy wczoraj kiwki na Mokotowie - on jechał Puławską w stronę Piaseczna, ja stałem na Odyńca do skrętu w prawo

- lanosa STI, którego 8 sierpnia mijałem w okolicach Konstancina - jechałem samochodem przystrojonym ślubnie (przy okazji yo! dla Państwa Młodych 8)

- STI '06-'07 spotkanego tego samego dnia w tych samych okolicach, ino parę minut wcześniej

:cool:

pozdrowienia poranne dla kierownika Imprezy STI (może to lukciosti w drodze do dżoba?), odmachałem w ostatniej chwili :wink:

Pozdrowienia dla 2 szt. imprezek obmachanych wczoraj obustronnie w Olsztynie ok 14:00 :mrgreen: Zielony GT kombi, a chwilkę później niebieskie kombi (chyba N/A) obok KFC. Kiwki były, trzoda na lusterkach chyba też :cool:

Pozdro dla pięknej Imprezy w klasycznym niebieskim kolorze, ze złotymi felami i wielkim skrzydłem widzianej wczoraj ok 16 na Wojska Polskiego w Bełchatowie.

niebieski GT kombi wczoraj na towarowej w strone okopowej ok 21.45 i tez niebieskie (dziwny zbieg okolicznosci) WRX/STi tuz po 22 skrecajace z radiowej w prawo we wroclawska.

pozdr

[ Dodano: Pon Sie 17, 2009 11:23 am ]

a, no i dla srebrnego legaca kombi diesel bawiacego w zeszlym tygodniu w Rewie

Wy sobie żarty robicie, a do mnie PW przychodzą od oburzonych ostatnim zdaniem wątku wyjaśniającego tajemnicę [ y o u ] :twisted:. A wydawało mi się, że bardziej łopatologicznie tego nie można wytłumaczyć :twisted:.

Anyway - pozdrowienia dla:

- kierowcy szaro-grafitowego GT (coupe :?: :shock:), z którym w ostatniej chwili wymieniliśmy wczoraj kiwki na Mokotowie - on jechał Puławską w stronę Piaseczna, ja stałem na Odyńca do skrętu w prawo

- lanosa STI, którego 8 sierpnia mijałem w okolicach Konstancina - jechałem samochodem przystrojonym ślubnie (przy okazji yo! dla Państwa Młodych 8)

- STI '06-'07 spotkanego tego samego dnia w tych samych okolicach, ino parę minut wcześniej

:cool:

to nie jest coupe :) , no chyba ze to nie bylem ja , ale komus w ostanim momencie wczoraj machalem , auto stalo wlasnie na odynca do skretu w prawo :) , tak czy owak odpozdrawiam o ile to o mnie chodzi :D

Pozdrowienia dla Trista widzianego dzis w drodze na Chechło. :)

I wzajemne pozdrowienia, autko piękne!!

Pozdro dla pięknej Imprezy w klasycznym niebieskim kolorze, ze złotymi felami i wielkim skrzydłem widzianej wczoraj ok 16 na Wojska Polskiego w Bełchatowie.

Co Cię przygnało do B-towa?

Michal K, podjeżdżam z prawej, widzę sti i japa mi sie śmieje :lol:. wymiękam, nie będę sie mierzyć :smile:. ps. śliczne auto

u mnie chyba ok, coś wpada w mały rezonans, ale kazano jeździć i obserwować (pozdr i dzięki Panowie)

jeszcze raz pozdrówka :wink:

a do mnie PW przychodzą od oburzonych ostatnim zdaniem wątku wyjaśniającego tajemnicę [ y o u ] :twisted:
haha też kieeedyś pisałem :lol:

a do mnie PW przychodzą od oburzonych ostatnim zdaniem wątku wyjaśniającego tajemnicę [ y o u ] :twisted:
haha też kieeedyś pisałem :lol:

Ja, dopóki nieco nie zmodyfikowałem swojego podpisu, byłem wręcz zasypywany PW od zdezorientowanych nowych: "Znamy się??", "Co to ma znaczyć?" :mrgreen:

pozdrawiam oświniaczona astrę z pod GM...

Ja Ciebe rowniez pozdrawiam. Spotkales mnie w dyszlowym dupo-wozik'u

Sliczny Twoj wozek, piekne felgi, wydech... ach i czego chciec wiecej :) Strzeleczka.

Mariusz

Dzieki i jeszcze raz pozdrawiam

Co Cię przygnało do B-towa?

Rodzinę byłem odwiedzić :wink:

Pozdro dla kierownika zielonego legaca kombi ze świniaczem na klapie, który myślał że go nie widzę :cool:

Dzis przed 18 na Puławskiej w kolejce do skrętu w Dolną.

to nie jest coupe

Anyway - jeśli to było około 21:00, to musiałeś być Ty. I ja :mrgreen:.

Dla Simona niedawno na Puławskiej :P

To i ja sie dolacze pozdrowienia dla Simona jadacego Pulawska i na Poleczki dlubiacego w nosie :twisted: